V průběhu detoxikace škodliviny odcházejí z organismu pryč a většinou o svém odchodu dávají vědět.

Přechodně se mohou objevit nejrůznější fyzické či psychické detoxikační projevy, které závisí na míře toxicity organismu člověka.

Klientům či zákazníkům doporučuji plánovat očistu organismu vždy na nejvhodnější možné období.

Určitě ,,nejet na plný plyn´´ a detoxikaci si udělejte v době většího klidu a pohody a to ideálně 2-3 krát za rok.

Nebudete-li plýtvat energií, vaše tělo se důkladně pročistí, je to čas pro vás a vaše zdraví.

Zdraví lidé většinou zvládají velice dobře detoxikační kúru Colo Vadu Plus v režimu, který se doporučuje. /Coral Mine a Colo Vada Plus/

Buďte trpělivý, s každou další očistou se budete cítit lépe a lépe. Během jedné detoxikační kůry se nelze zbavit toxinů za x let nastřádaných.

Detoxikační projevy nebývají výrazné a trvají obvykle několik dnů.

Každá  další  kúra  Colo-Vada  Plus  bude  mít  vždy  lehčí  průběh,  protože tělo  odstraňuje  menší  množství  nánosů  a  toxických  látek.

Představte  si,  co  jste  za celý  svůj  život  v  těle  nashromáždili?

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Nebudete-li s čímkoliv jisti při plánování či v průběhu Colo Vada Plus, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat! Tel: 773 486 600 kalabzovamarcela@gmail.com

Pro lepší pocit a vzájemné sdílení doporučujeme program absolvovat s partnerem, s kamarádkou či s kolegy z práce.

Máte-li zájem o zakoupení Coral Mine, Colo Vada a dalších produktů pro vaše zdraví,  přihlašte se do e-shopu svým klubovým číslem a heslem zde.

Jako člen Coral Clubu získáte možnost nákupu za klubové ceny o 20% levněji.

Objednávka produktů zde, vstup do e-shopu Corál Club.

Co lze tedy v průběhu detoxikace očekávat?

Působení Corál Mine?

Pijete korálovou vodu a cítíte detoxikační příznaky/zvýšená únava, bolest hlavy, nebo bolest zad v oblasti ledvin a močového ústrojí atd.../ vězte, že je to pozitivní ohlas detoxikace vašeho těla. Tato situace, reakce se stává, ale velice zřídka.

Bolesti zad v oblasti ledvin mohou znamenat rozpouštění ledvinových kamínků, postupně odchází z těla ven. Při dlouhodobém pití Coral Mine je možné se jich zbavit, zkušenosti klientů. V takovém případě je vhodné prodloužit přípravnou fázi a pokračovat s pitím Corál Mine minimálně dvě měsíce před zahájením Colo Vada Plus.

Očista lymfatického systému.

Při očistě lymfatického systému se do očistného procesu zapojují dutiny, plíce a ostatní tělesné tkáně.

Účinky detoxikačního procesu se mohou projevit smrkáním, vykašláváním hlenů, pobolíváním v krku, pokašláváním, vlhký nos a pocit nachlazení jako kdyby jste měli chřipku…a další..

Nezastavujte tento přirozený proces, to vše k detoxikaci patří, vše je v pořádku.

Podpořte před očistou i v průběhu očisty lymfatický systém, info zde.

Lymfatický systém je jeden z nejdůležitějších v těle.

Odstraňuje buněčný odpad, vylučuje přebytečné, v tucích rozpustné sloučeniny z trávicího ústrojí a slouží jako „příbytek" imunitního systému.

Lymfatický systém vytváří bílé krvinky a protilátky, a je vskutku bitevním polem „dobra se zlem", kde bojují imunitní buňky s patogeny, k nimž patří bakterie, kvasinky, viry, a jiní nežádoucí vetřelci.

Imunitní a lymfatický systém působí v těle společně, přičemž první zajišťuje ochranu a druhý vylučování.

Na očistu lymfatického systému je samozřejmě vynikající Coral Mine, já doporučuji a používám u každé očisty Lymflow. Možností je více, info zde.

Komplexní info o lymfatickém a imunitním  systému zde.

Změny střevní peristaltiky, průjem

V první fázi očistného programu Colo Vada Plus je projímavá bylinka Cascada Sargada, zde dochází k častějšímu vyprazdňování což je naprosto v pořádku.

Cascara sagrada (Křušina olšová) je přírodní prostředek zjemňující stolici (lehké projímadlo), „promazává“ tlusté střevo a pomáhá odvádět nečistoty.

Pokud je stolice příliš řídká, užívejte pouze jednu tabletu denně, (popř. jen půlku tablety večer před spaním.)

Dávkování si upravte dle potřeby. V případě urputného průjmu ji na nějakou dobu vysaďte. Zbylé tablety ale nevyhazujte, mohou se Vám hodit ve 2. fázi programu, kdy se naopak můžete potýkat se zácpou.

Cascadu Sargadu lze využít později v průběhu užívání kaolínu, zde naopak by někteří lidé potřebovali ještě jednu přidat. Pokud by nedocházelo k vyloučení kaolínu v druhé etapě doporučuji použít Cascadu Sargadu ze třetí etapy Colo Vada Plus.

Složení:

Každý jsme ale jiný a individuální, pokud si nebudete jistí, můžete mě kontaktovat, ráda vám poradím.

Menší bolesti a citlivost.

V průběhu čistícího procesu vás může potrápit i mírnější bolest v nejvíce oslabeném a toxickém místě, opět jde o přechodné čištění těla / citlivost kloubů, svalů, zubů/.

Bolesti v organismu jsou následkem překyselení, které vyvolává zánět.

Bolest vzniká tam, kde je energie zablokovaná toxiny, sraženinami, cholesterolem, usazeninami krystalových kyselin (např. močové) chemickými léky, ale i negativními myšlenkami a emocemi.

Někteří lidé se chtějí jen léčit a užívají na bolest mnoho léků s vedlejšími účinky.

Detoxikace organismu řeší mnohem více, je to cesta pro vědomé lidi, kteří chtějí řešit příčinu, ne pouze symptomy.

Bolest je pro nás varovným upozorněním, abychom tělo vyčistili přirozeným způsobem.

Potírání symptomů bolesti nepřirozenými prostředky může mít za následek degenerativní problémy a další degradaci tkání.

Zvracení během očisty těla.

Lidé zvracením reagují během očisty na některé bylinky v očistné kůře.

Mnohdy stačí vysadit jen některá tableta a je vše v pořádku, prostě jen poupravit kůru, i zde se na mě můžete obrátit, ráda poradím.

Pokud vám vadí chuť kaolínu, užívejte ho s přírodní ovocnou nebo zeleninovou štávou, nebo s pár kapkami citrónu.

Pro někoho mohou být za den čtyři dávky kaolínu až příliš a proto lze využit pouze tři dávky.

Přednostně ale doporučuji čtyři dávky kaolínu a raději vynechat večerní nebo ranní tablety v druhé etapě Colo Vady.

Jedna má klientka měla velkou reakci na ranní tablety, užívala po celou dobu jen večerní a tímto způsobem zvládla detoxikační program v pohodě. Také výsledek byl skvělý. Zbylé tablety dovyužila hned po Colo Vadě.

Pokud máte potíže užívat všechny kapsle najednou, je možné využít první ranní sáček postupně během dopoledne a večerní postupně během odpoledne. Je to možné pouze v první a třetí etapě Colo Vady Plus.

Od klientů:zvracím parazity. Ano, i to je možné, ale stává se to málokdy.


Ztráta energie během očistného programu.

Naše společnost je závislá na různých stimulantech dodávajících energii, jako např. káva, čaj, rafinovaný cukr.. Stimulanty bohužel nepřirozeně vybičují organismus k buněčné aktivitě. Získat energii je lepší přirozeně.

Stimulanty nedoporučuji užívat v průběhu očistné kůry nebo jen v  menším množství.

Doporučuji více odpočívat, relaxovat.

Energii lze doplnit čerstvými štávami, ovocem a také vhodným doplňkem stravy.

Já osobně doporučuji a volím na doplnění energie top produkt od Coral Club H-500

H-500 velký zdroj vitamínů a minerálů. Pomoc při fyzické i duševní námaze, pomáhá k regeneraci svalů. Silný antioxidant a skvěle energii doplní, denně můžete využít 1-6 kapslí. Mě osobně tento produkt pomohl v průběhu mých prvních očistách s Colo Vadou Plus.

Toxiny rozpustné ve vodě pomůže vyloučit korálová voda-Coral Mine a patentovaná směs H-500, známá jako molekulární vodík. Podrobnější info zde.

Toxiny parazitů

Máte v těle větší parazitální zátěž? Doporučuji Vám tuto variantu Colo Vada Plus zde.

Systém  zahrnuje  antiparazitární  program. Za  parazity  (cizopasníky)  považujeme  živé  organizmy,  kteří  žijí  na  úkor  jiného organizmu  –  svého  hostitele,  získávají  z něj  živiny  a  poškozují  ho.  Jejich  výskyt  je mnohem častější, než si umíme představit. Předpokládá se, že asi 85 % populace má parazity.  Dvakrát  do  roka  by  měl  každý  člověk  prodělat  preventivní  antiparazitární očistu.  To  Vás  ušetří  mnoha  problémů.  Avšak  chemické  prostředky  pro  odčervení jsou toxické a nelze je doporučit k pravidelnému užívání.

Colo-Vada Plus obsahuje pouze  přírodní antiparazitární látky, jako je listí  ořechu černého, česnek, vojtěška a další.

Během  hloubkové  detoxikační  kúry  může  dojít  k toxickému  šoku, kdy  umírající  paraziti  vypouštějí  do  organizmu  větší  množství  jedovatých  toxinů. U některých  jedinců  se  to  může přechodně  projevit  zvýšenou  únavou  nebo bolestí hlavy. Detoxikační  proces  nebrzděte.  Snažte  se  pomoci  tělu  jenom  přírodními prostředky. Důležité je nebrat analgetika (léky zmírňující bolest). V prvé řadě by se odstraňovaly  tyto  chemické  látky,  nikoliv  staré  nánosy,  kterých  se  Vaše  tělo potřebuje zbavit.

V takovém případě je vhodné toxiny neutralizovat silným antioxidantem. Doporučujeme mít po  celou dobu  Colo Vada Plus po ruce  H500, které vám uleví a  pomůže zvládnout  detoxikační příznaky.  Postupně se budou vaše potíže zmenšovat, až vymizí úplně. Nasypte jednu  kapsli H-500 do úst nebo polkněte a hodně zapijte vodou. Opakujte několikrát denně  dle  potřeby.

Je třeba si uvědomit, že na různé parazity a jejich vývojová stádia zabírají různé látky, proto je potřeba pro boj s nimi silná munice, která spočívá ve velké rozmanitosti bylin a jejich kombinaci.

Při každé detoxikaci je nezbytné zvýšit pitný režim! Paraziti bojují o své místo ve Vašem těle a vypouštějí neurotoxiny, které na Vás působí. Hodně pijte a ukažte jim, že je přemůžete.

Výkyvy nálad, emoční nerovnováha v průběhu očisty.

Já osobně doporučuji produkt PhytoMix vor vomen s kterým mám výborné zkušenosti.

Výkyvy nálad nebo nervozita se může objevit když vynecháte např: kávu, kterou běžně pijete 2-3x denně. Podobné to bude i u kouření cigaret.

Káva ani kouření během detoxu se sice nedoporučuje, ale od klientů vím, že když přestanou pít kávu, mají např: nepříjemné bolesti hlavy a zhoršíní po psychické stránce.

Pokud skutečně taková situace nastane, zde bych volila slabší kávový nápoj nebo ho částečně ho nahradit obilnou kávou/trochu běžné kávy a trochu obilné smíchat dohromady/

Vzpomínám na paní, která měla doma Colo Vadu Plus asi rok a volala mi, že si jí nemůže udělat, že to bez kouření nezvládne. Prosím vás raději s kouřením než vůbec, stává se, že po několika očistách už lidé nemají ani na kouření chuť. Každá změna má význam, každý jsme individuální a každý máme jinou cestu.

To, že jste vůbec začali, jen to samo o sobě je skvělé. Vzpomínám si na moje začátky, byla jsem nemocná a moje první detoxikační kůry nebyly vůbec jednoduché. Nevzdala jsem to a dnes jsem zdravá.

Během detoxikační kůry Colo Vada Plus mi můžete kdykoliv zavolat nebo mi napsat v případě jakýchkoliv nejasností a detoxikačních projevů, postupů.

Zácpa v průběhu Colo Vady Plus.

Zácpa se může vyskytnout především v druhé etapě Colo Vady Plus, kdy se užívá kaolín.                      V každé etapě je projímavá bylinka Cascada Sargada, ale mnohdy u některých lidí není dostačující. Využijte Cascadu Sargadu ze třetí etapy Colo Vady Plus a nebo si udělejte klystýr.

Mezi další možné příčiny zácpy patří málo tekutin, nedostatek pohybu, užívání léků, nevhodný jídelníček a další…

Při zácpě se jako přírodní lék doporučují sušené švestky (popř. fíky a datle). Večer do hrnku studené vody namočte 10 sušených švestek a nechte je vylouhovat. Ráno švestky snězte a nálev vypijte nebo přidejte k ovesným vločkám.

Pomoci Vám může také čerstvá ovocná šťáva(mimo borůvkové), syrovátka nebo lněné semínko (1-2 polévkové lžíce jako doplněk kysaných mléčných výrobků). Dobrá je také šťáva z kysané zelí.

Připravte si ráno nalačno vlažnou korálovou vodu.

Mezi možné příčiny zácpy patří málo tekutin a nedostatek pohybu!

Pokud Vám nepomohou ani přírodní metody, vyzkoušejte glycerinový čípek (k dostání v lékárně). Glycerin na sebe váže vodu, změkčuje stolici, zvětšuje její objem v dolní části tlustého střeva ausnadňuje tak její odchod. Účinek se dostaví za 10-20 minut po použití.

Obava z výrazných detoxikačních projevů

Doporučuji udělat změnu u první etapy Colo Vady Plus.

Podrobněji zde.

Tímto způsobem zvládne každý Colo Vada Plus, bez výrazných detoxikačních projevů.

Užívejte místo dvou sáčků za den pouze jeden sáček za den. Místo 7 dní se vám první etapa prodlouží na 14 dní.

Někteří klienti užívají jeden sáček např. pouze dva, tři dny. Další dny již pak užívají sáčky dva.

Tabletu zapijte korálovou vodou.

Doporučuji při první očistě, u chronických onemocnění a velmi zaneseném organismu.                         Ráda vám poradím a nebo zde ve videu doporučení. Mudr. Julia Kuksa vysvětluje, jak vznikají nemoci a jak se před nimi chránit. Ve videu jsou cenné informace, další možnosti, jak se na Colo Vadu Plus lépe připravit.

Alergická reakce při Colo Vada Plus

Alergická reakce nebo parazitální nákaza?

V průběhu detoxikační kúry Colo Vada Plus mi občas volají lidé kvůli výrazným detoxikačním projevům.

U někoho jsou to strachy a obavy, zda kúru zvládne.

Naposledy mi volala paní, která si musela v noci volat ,,záchranku´´ kvůli údajné alergické reakci.

První zpráva od paní zde.

Další vedlejší projevy detoxikace, dřívější symptomy nemocí mohou být:

Silnější menstruace.

Častější močení.

Svědění kůže, vyrážka, vylučování toxinů přes kůži.

Výtoky.

Únava.

Plynatost.

Hlen ve stolici a v moči.

Zimnice, třesavka.

Úbytek váhy

Výkyvy nálad, emoční nerovnováha.

Hnis v očích.

Mírné bolesti hlavy.

Průjem.

Bolest ve starých jizvách, oslabených orgánech.

Také se mohou objevit opary, afty nebo kožní vyřážka.

PhytoMix for women /2110/ 480,-Kč 17,39 EUR

Zde přidávám své zkušenosti s produktem PhytoMix for vomen

Jak zvládnout náhlé zhoršení psychického a stavu?
Náhlé zhoršení psychiky může nastat za různých okolností: rozchod s partnerem, rozvod, onemocnění, ztráta zaměstnání, úraz, nehoda, operace, velký stres, pobyt v nemocnici, cestování, zkouškové období, úmrtí zvířátka, smrt blízké osoby nebo jakékoliv jiné trauma.
Mám několik osobních zkušeností, o které se s vámi ráda podělím.
Já sama jsem náhlé zhoršení psychiky musela řešit u své dcery minulý rok. Bylo to v době, kdy jí zemřela kočička. Pro dceru, ale i pro celou naší rodinu to byla velká ztráta.
Situaci jsem docela podcenila a začala jsem vše řešit v době, kdy už dcera kvůli nevyspání nemohla jít ani do školy.
Psychotronicky jsem testovala, co vše mám udělat a jaké vhodné produkty jí mám dát.
Vyšel mi Phytomix for women s vyšším dávkováním 1-1-1, což odpovídalo situaci.
Dále dostávala Evening Formuly, která obsahuje meduňku, hořčík, třezalku, šišák bajkalský a další přírodní byliny.
Ostatní už si nepamatuji, určitě pila Corál Mine, jako každý den. Neuvěřitelné bylo, že hned první den začala spát a nastalo obrovské zlepšení.
Před vánocemi tento produkt příjemně překvapil mého manžela, který byl vyčerpaný z práce. Tvrdí, že to je jediný produkt, který jsem mu kdy dala a jehož účinky vnímá již druhý den.
Výsledky jsme celá rodina viděli okamžitě. Zmizela nervozita, neklid a manžel konec roku zvládnul jako vždy v dobré náladě.
Tento produkt mi pro klienty vychází velice často. I přes to, že je to produkt vyrobený především pro ženy v období přechodu, doporučuji ho a mohou ho užívat i děti a muži. Je v podstatě vhodný pro všechny, kdo prochází nějakým náročným životním obdobím.
A samozřejmě výborné zkušenosti mají i moji klienti, říkají, že uklidňuje centrální nervový systém, snižuje podrážděnost, bolesti hlavy, zlepšuje náladu a spánek. Příznivě působí i na emocionální rovnováhu.
Více informací o produktu vám ráda zašlu na váš email.

Během detoxikační kůry Colo Vada Plus mi můžete kdykoliv zavolat nebo mi napsat v případě jakýchkoliv nejasností a detoxikačních projevů.

Máte-li zájem o zakoupení detoxikačních programů a dalších produktů pro zdraví a krásu, přihlašte se do e-shopu svým klubovým číslem a heslem zde.

Jako člen Coral Clubu získáte možnost nákupu za klubové ceny o 20% levněji.

Objednávka produktů zde, vstup do e-shopu Corál Club.

Facebook skupina Paraziti v lidském těle zde.

Facebook skupina Příčiny nemocí zde.

Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club