Již dříve si lidé uvědomovali, že jednotlivé fáze Měsíce ovlivňují jejich život, počasí, úrodu, hojení ran či dokonce růst vlasů. Při dřívějším přirozenějším stylu života se lidé lunárním cyklem dokázali řídit a on jim usnadňoval život.

Zbavte se všech nečistot a jedů z organismu při ubývajícím Měsíci, kdy Měsíc připomíná  písmeno C. V této době se z těla dobře vylučují toxické látky. Ideální doba pro dietu, půst. I při vyšším příjmu potravy nepřibereme tak rychle na váze, jako v jiné fázi Měsíce. Tělo se lépe čistí a jsou vhodné i masáže a sauna sloužící k uvolnění škodlivin z těla. Dalším důležitým aspektem ubývajícího měsíce je skutečnost, že v této fázi jsou šance na úspěch operací mnohem větší i doba hojení je kratší. Ubývající Měsíc vyplavuje a zbavuje jedů, je to tedy ideální doba pro detoxikaci organismu.

Využijte sílu ubývajícího měsíce i při detoxikační kůře Colo Vada Plus, ale také při jaterní očistě s Epsomskou solí.

Přibývající měsíc je období vhodné k doplňování důležitých látek které tělu chybí, jsou to vitamíny a minerály. Tyto látky tělo posilují a v tomto období mají největší účinek. Měli by jste, však vědět, že regenerační a posilující prostředky a metody jsou mnohem úspěšnější , když se tělo před tím zbavilo jedů. Představte si dům, zaprášený, neuklizený a do něj budete dávat krásné věci? Pokud zasaďíte rostlinku v době dorůstajícího měsíce bude lépe růst než v jiném období. Přibývající měsíc dává a posiluje. Tyto dny nejsou vhodné k hubnutí, naopak v tyto dny můžete snadněji připrat.Plánujte si tedy Colo Vadu Plus v případě, že chcete  více zhubnout v období, kdy měsíc ubývá. Snadněji se ukládají tuky v těle, pozor tedy na vyšší dávky jídla a na to co jíme. Načerpávejte energii, realizujte své plány, období je vhodné pro navazování vztahů.

Máte-li zájem o zakoupení Coral Mine, Colo Vada a dalších produktů pro vaše zdraví,  přihlašte se do e-shopu svým klubovým číslem a heslem zde.

Jako člen Coral Clubu získáte možnost nákupu za klubové ceny o 20% levněji.

Objednávka produktů zde, vstup do e-shopu Corál Club.

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Pokud si nebudete s čímkoliv jisti, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat! Tel:773 486 600 nebo m.kalabzova@seznam.cz

Najdete nás na WhatsApp i Telegramu ve skupině: Cesta ke zdraví

Facebook skupina Paraziti v lidském těle zde.

Facebook skupina Příčiny nemocí zde.

Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club