Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club

Absolvovat kůru s Colo Vadou jsem se rozhodla na základě její ,,jednoduchosti’’ a aplikovatelnosti do běžného života za jinak pro mne nezměněných podmínek.

Nemám žádné zdravotní problémy, chtěla jsem se jen ve svých skoro 28 letech konečně očistit. Aplikuji jednou za čas (velice nepravidelně) šťávový den, ale v porovnání s novými zážitky s colo vadou naprosto nesrovnatelné.

Očistit jsem chtěla ale také své duchovní tělo, které za mne na začátku roku rozhodlo skoncovat s konzumací masa a očista prostě přirozeně následovala.

Stravuji se převážně syrovou stravou, převážně znamená, že zahrnuji pohanku, quineu, jáhly a rozhodně nemůžu žít bez pohankových (jáhlových, rýžových) křupek . Ale zatím nejsem raw magor a tudíž nepohrdnu buchtami od babičky ani pravou milánskou brioškou, italským gelatem, svatebními koláčky, či tvarohovými knedlíky s jahodami a spoustou dalších stálic, kterým prostě v rámci situace čas od času neodepřu.

Problémek ovšem vězí v mé tak trochu ,, závislosti’’ na jídle!! Miluji jídlo, jsem naprostý labužník a gurmán a představa nejíst víc než jeden den mne odrazovala. Colo vada toto naštěstí naprosto vyřešila, protože první týden se stravuje dietně.

Následující čtyři dny jsou bez jídla, ale přijímáte speciální kombinaci kaolinu a dalších pročišťujících složek, dodávající energii. Navíc vše obohaceno o speciální vodu Coral Mine.

První den byl zvláštní, byla jsem hodně plná, nic ze mne nevycházelo, také jsem byla hodně deprimovaná, že nemohu jíst. Večer se přidala zimnice a netrpělivost.

Druhý den ráno se objevila lehce zvýšená teplota a naprostá vyčerpanost. Nevěděla jsem jak na to na mne bude působit, naštěstí jsem měla volno a tudíž odpočinek byl jasnou volbou. Zvyšovala se ale také velká netrpělivost. Pomohla mi mrkvová a pomerančová šťáva, naprosto mi vlila sílu do žil a tak jsem i druhý den mohla normálně fungovat, odpoledne pomalu začalo občasné vylučování. V ústech se objevily afty, zanítily se mi koutky úst, vše bylo do dvou dnů pryč.

Hodně jsem myslela na jídlo, byla jsem docela protivná, chodila brzy spát a nemohla dočkat konce. Postupně ze mne odplouvaly ty nánosy špíny, tak i ta špína ve mne se vynořovala, byla jsem nepříjemná, myslela pouze na nezdravé jídlo...odpoutávala mne od sebe sama,vracela mne zpátky, přestávala jsem se zabývat svým nitrem, nic mne nezajímalo, má duše přestala promlouvat...nebo byla umlčena. Tuto situaci jsem si uvědomovala, ale bylo mi to jedno.

Třetí den se nesl v podobném duchu. Ráno obrovská únava a zvýšená teplota. Netrpělivost, ale časté vylučování mne těšilo.

Byla jsem hodně překvapená, co ze mne všechno vyšlo, žádné viditelné parazity jsem asi neměla, ale různorodá ,,barevnost’’ stolice jenom utvrzovala, že rozhodnutí to bylo správné. Navíc ta lehkost!!

Měla jsem strašné chutě na jídlo, která by mě před tou očistou ani ve snu nenapadla, třeba takový knedlík politý svíčkovou i na maso a třeba hermelín..nechápu kde se to ve mě bralo, tato jídla nekonzumuji a ani běžně tyto chutě nemám...Vysvětlení je ale jasné, bylo to ve mne dlouho dlouho uloženo a muselo to ze mne pryč!

Čtvrtý den přišla změna, nečekaná síla a víra v lepší, očištěný život. Proběhl generální úklid mého bytu.

Nemohla jsem se dočkat konce dne a nového rána. Několikrát mne napadlo, že skončím dřív, jsem pyšná, že jsem vydržela a nepodlehla myšlenkám.Nový den v mém očištěném těle byl krásný. Včera jsem měla poslední balíček vitamínů. Vím, že důsledky očisty ještě dorazí, ale už teď se cítím báječně. Já tu chuť na sladké mám pouze v hlavě! Ta mi říká, dej si sušenku, dej si čokoládu, dortík, máš chuť, ale to není pravda...dva dny se snažím poslouchat tělo a ty chutě tam opravdu nejsou.Má pokožka je teď málo pružná, ale to se zase navrátí.Hlavně mám naprosto čistý štít a hodlám si své čisté a zdravé tělo udržet.

Máte-li zájem o zakoupení detoxikačních programů a produktů pro vaše zdraví a krásu, přihlašte se do e-shopu svým klubovým číslem a heslem zde.

Jako člen Coral Clubu získáte možnost nákupu za klubové ceny o 20% levněji.

Objednávka produktů zde, vstup do e-shopu Corál Club.

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Pokud si nebudete s čímkoliv jisti, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat! Tel:773 486 600 nebo m.kalabzova@seznam.cz

Najdete nás na WhatsApp i Telegramu ve skupině: Cesta ke zdraví

Facebook skupina Paraziti v lidském těle zde.

Facebook skupina Příčiny nemocí zde.

Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club