Biologické prostředí. Biologické prostředí - prostředí, ve kterém žijí buňky našeho těla.

Biologické prostředí charakterizují tři hlavní parametry - rovnováha pH, oxidačně-redukční potenciál (ORP), a speciální vodivost.

Každý živý organismus potřebuje určité podmínky, aby mohl existovat. V našem těle žijí prospěšné bakterie (acidus, bifidus). Hrají obrovskou roli v procesu trávení, zejména při syntéze vitaminu B, podporují imunitní systém. Pro patogenní mikroorganismy, jako jsou viry, bakterie, plísně a parazity, je příznivé kyselé prostředí. Mění-li se biologické prostředí člověka ve prospěch mikrobů, je to nevyhnutelný počátek onemocnění.

Obvykle zdravé dítě se narodí s neutrálním biologickým prostředím. V těle dětí je hodně záporně nabitých iontů vodíku (H-), které neutralizují škodlivé radikály a přispívají k normálním biologickým reakcím. S mateřským mlékem dostává dítě protilátky a dobré bakterie, které posilují imunitní systém v dětském těle.

Co mění naše biologické prostředí?

Za prvé, nezdravě zpracované potraviny, znečištěné životní prostředí a stres. Úroveň biologického prostředí se mění v kyselé pH, a stává se rájem pro "škodlivé bakterie."

Na druhém místě se v těle produkuje mnoho škodlivých radikálů, k vytváření přispívá sluneční záření, pohyb, kouření, stres, chemické látky v potravinách a vodě, antibiotika, potraviny, které obsahují velké množství živočišných tuků, pasivní kouření, a znečištěný vzduch. Každý den miliardy našich buněk přežívají útoky volných radikálů. Volné radikály jsou nestabilní molekuly, které nemají jeden nebo více elektronů. Pohybují se v těle, snaží se získat chybějící elektron a poškozují buněčné membrány.

Biologické prostředí charakterizují tři hlavní parametry - rovnováha pH, oxidačně-redukční potenciál (ORP), a speciální vodivost.

Když má krev dostatečný počet volných elektronů (H-), všechny biologické reakce jsou na optimální úrovni. Na druhou stranu, je-li v krvi málo volných elektronů, proces biochemických reakcí je obtížný nebo dokonce nemožný. Buňky umírají.

ORP lidského těla se pohybuje -100 až -200 µV.

V krvi -10 až - 50 µV (µV- mikrovolty ), ve slinách -50 až+ 50 µV.

V přírodě, ORP v rozmezí - 400 až +700 µV.

U vody z kohoutku je číslo +220 až +380 µV, v destilované vodě +200 až +450 µV, ve šťávě v tetrapaku +300 µV, ale v čerstvé vymačkané šťávě +50 µV a pod, čerstvá mrkvová šťáva má -75 µV.

Pro snížení tohoto rozdílu organismus ztrácí elektrickou energie buněčnou membránou, která je transformační energií v biochemických řetězcích. Je proto důležité používat kvalitní vodu, aby rozdíl byl co nejmenší a aby organizmus neztrácel přebytečnou energii.

Coral Mine buduje v organismu alkalickou rovnováhu, a normalizuje kyselo-alkalickou bilanci.

Vědcům je dávno známo, že alkalické prostředí má životně důležitý význam pro normální fungování buněk, a proto i celého organismu. O životě buněk. Lidské tělo se skládá ze 75 - 100 trilionů živých buněk, ty jsou uzavřeny v kapsách, vytvářejících orgány. Buňky jsou jako lidé. Mají hodně práce s odstraňováním toxinů a předávají si mezi sebou informace za účelem plnění svých úkolů.

V buňce, jako u člověka může být špatné trávení, zácpy (pokud používáme málo přírodních výrobků), buňky mohou být vyčerpány (pokud budeme jíst jídla, která obsahují pouze kalorie) a můžou mít žízeň (pokud nebudeme pít vodu). Je třeba věřit, že každá buňka v těle je opravdu živý organismus, kromě toho, buňky mají úkol (např. spermie, jakmile dostane se do ženského organizmu, okamžitě převezme své povinnosti).

Každá z našich buněk, je jako miniaturní továrna, která produkuje hormony, enzymy a nové buňky, každá zdravá buňka je schopná se dělit 30 krát.

A pak, aby se zabránilo genetickým abnormalitám, se spouští mechanismus odstranění buněk. Tento proces se nazývá apotozom.

Buňka krve žije 3 měsíce, srdeční buňky 2 roky, 4 roky jaterní buňky, a každý den 100 milionů buněk umírá, a stejný počet se narodí. Mějte na paměti, že nemocné buňky mohou produkovat zase jen další nemocné buňky.

Ph info zde.

Oxidačně redukční potenciál info zde.

Máte-li zájem o zakoupení Coral Mine, Colo Vada a dalších produktů pro vaše zdraví,  přihlašte se do e-shopu svým klubovým číslem a heslem zde.

Jako člen Coral Clubu získáte možnost nákupu za klubové ceny o 20% levněji.

Objednávka produktů zde, vstup do e-shopu Corál Club.

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Pokud si nebudete s čímkoliv jisti, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat! Tel:773 486 600 nebo m.kalabzova@seznam.cz

Najdete nás na WhatsApp i Telegramu ve skupině: Cesta ke zdraví

Facebook skupina Paraziti v lidském těle zde.

Facebook skupina Příčiny nemocí zde.

Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club