Dobrý den paní Kalabzová,

musím Vám napsat a velmi, ale opravdu velmi poděkovat. Máte ten největší dík, který Vám mohu dát.

Včera jsem byla opět na tom komplexním vyšetření, abych zjistila, jak na tom jsem a přišla ta nejlepší zpráva jaká mohla. Bylo mi řečeno, že již parazity nemám. Ani si neumíte představit,  jak jsem se cítila šťastná a nadšená. A za to všechno vděčím Vám a Vašim přípravkům a děkuji bohu za to, že jste tady pro nás. Ani neumím popsat, jak jsem šťastná a jak moc jsem Vám vděčná.  Ještě mám tedy prý hodně oslabené ledviny a játra, srdíčko prý také není jura. Tak ledviny a játra čistily, tak tam se to dá čekat a srdíčko také pořeším, ale z toho nejhoršího jsem venku a to díky Vám a Colo Vadě. Určitě si ji budu od teď dávat minimálně 2x do roka, je to zázračná věc.

Nelituji ani jedné koruny, které jsem za ty Vaše přípravky dala. Někdy to bylo sice hodně náročné, ale nějak jsem to zvládla vždy zaplatit. Vrátila jsem se do života. Teď už jen pořešit práci a ještě musím zapracovat na psychice (to ale jedu příští týden do Strakonic na to EFT)a bude to také určitě dobré.

Ještě jsem díky Colo vadě zhubla a mám svých vysněných 65 kg a jsem se sebou tak moc spokojená,ráda se dívám do zrcadla a tolik mne těší, že mi je teď tolik věcí. Líbím se sama sobě a to je ten nejkrásnější pocit, jaký asi ženská může mít, a za to také vděčím Vám. Začínám být opravdu šťastná.

Patří Vám ten největší dík, který Vám mohu dát a ještě jednou z celého srdce děkuji.

J K

Komplexní hloubková očista organismu kvalitními přírodní produkty je výbornou prevencí vzniku zdravotních potíží. Pomůžeme-li našemu tělu vyloučit to, co do zdravého organizmu nepatří, dojde k posílení celkové vitality, energie, imunity.

Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club.

 

Lucie a její zkušenosti

S Colo Vadou příprava na fitness soutěž

Colo Vada Plus a lupénka

Mé zkušenosti s Corálem

Generální úklid

Ve stolici 21 tasemnic

Vetřelec

Zmizely otoky a pneumatiky na břiše, mám více energie.

Vyšla ze mě tasemnice

Colovada změnila můj život k lepšímu

Dáma s labutím krkem po ColoVadě

I děti mají parazity

Zkušenosti psychoterapeutky Radky s očistou těla

Vypadlo ze mě něco-

Neskutečné množství parazitů

Po ColoVadě běhám bez zadýchání, 5kg je pryč

Zkušenosti s detoxikací

Vetřelec

Očista nejen střeva

Jak se zbavit nadbytečných kilogramů

Přes očistu těla k dobré psychické pohodě

Naši klienti a terapeuti vypraví své zkušenosti, video zde.

Sami si můžete vybrat a sestavit očistný program.

Na mezinárodním e-shopu uvidíte ceny pro nečleny klubu.

Doporučujeme nákup za nejlevnější ceny na trhu za  ceny klubové  o 20% levněji.

Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club.

Mezinárodní e-shop Corál Club.https://cz.coral-club.com/

Můžete mi také zavolat nebo napsat co potřebujete řešit, a společně vytvoříme detoxikační, protiparazitální, protivirový, protibakteriální, protiplísňový  nebo výživový program přesně na míru pro vás. Kontakt: Tel:773486600 email:M.Kalabzova@seznam.cz

Změna životního stylu a detoxikace organismu je úžasná cesta.

Každý člověk může žít spokojený a štastný život. Na této Vaší cestě Vám ráda pomohu díky několikaletým nabytým zkušenostem.

Recenze na testování:
Služby od paní Kalabzové jsou dle mého názoru velmi dobré. Zažil jsem jednu zkušenost s nejmenovaným uznávaným pražským detoxikačním poradcem a cena 2000 za 2 hodiny vůbec neodpovídala tomu, co jsem od toho očekával. Prakticky jsem se od něj nedozvěděl nic. Jen jsem si poseděl na zapperu a zase šel.
To naopak paní Kalabzová, mi dala komplexní harmonogram toho, jak a čím mám začít. To jsem přesně hledal, abych věděl, co přesně krok po kroku absolvovat za kůry. Do toho jsem ještě dostal seznam věcí, které mám ze svého jídelníčku vyloučit a čeho se vyvyrovat.
Od té doby jsem tyto kroky v jídelníčku udělal a značně se mi vrátila životní energie, které mám více a více.
Součástí vytestování jsou i poznatky psychologické, které vás zase odkážou na určité metody, které by mohli s danými věcmi pomoci.
Celkově jsem byl naprosto spokojen a dostal jsem přesně co jsem očekával a teď už stačí jen kroky dodržovat a život ohledně zdraví dostal zase nový směr a rozměr. Paní Kalabzovou doporučuji.
David.