Dobrý den paní Kalabzová,

musím Vám napsat a velmi, ale opravdu velmi poděkovat. Máte ten největší dík, který Vám mohu dát.

Včera jsem byla opět na tom komplexním vyšetření, abych zjistila, jak na tom jsem a přišla ta nejlepší zpráva jaká mohla. Bylo mi řečeno, že již parazity nemám. Ani si neumíte představit,  jak jsem se cítila šťastná a nadšená. A za to všechno vděčím Vám a Vašim přípravkům a děkuji bohu za to, že jste tady pro nás. Ani neumím popsat, jak jsem šťastná a jak moc jsem Vám vděčná.  Ještě mám tedy prý hodně oslabené ledviny a játra, srdíčko prý také není jura. Tak ledviny a játra čistily, tak tam se to dá čekat a srdíčko také pořeším, ale z toho nejhoršího jsem venku a to díky Vám a Colo Vadě. Určitě si ji budu od teď dávat minimálně 2x do roka, je to zázračná věc.

Nelituji ani jedné koruny, které jsem za ty Vaše přípravky dala. Někdy to bylo sice hodně náročné, ale nějak jsem to zvládla vždy zaplatit. Vrátila jsem se do života. Teď už jen pořešit práci a ještě musím zapracovat na psychice (to ale jedu příští týden do Strakonic na to EFT)a bude to také určitě dobré.

Ještě jsem díky Colo vadě zhubla a mám svých vysněných 65 kg a jsem se sebou tak moc spokojená,ráda se dívám do zrcadla a tolik mne těší, že mi je teď tolik věcí. Líbím se sama sobě a to je ten nejkrásnější pocit, jaký asi ženská může mít, a za to také vděčím Vám. Začínám být opravdu šťastná.

Patří Vám ten největší dík, který Vám mohu dát a ještě jednou z celého srdce děkuji.

J K