protiparazitální kůry

Před několika lety jsem měla mnoho potíží. Ano souvisely i s parazity, ale nejen s parazity. I přes to, že jsem  po prvních kůrách cítila zlepšení a úlevu, řešení parazitů bylo nekonečné a zdlouhavé a také finančně náročné. Ve spodní části stránky popisuji své první zkušenosti.

Dnes již vím, proč tomu tak bylo a vím, jak docílit lepších výsledků a jak se parazitů zbavit mnohem snadněji.

Své několikaleté zkušenosti předávám dále a sestavuji preventivní, očistné a protiparazitální programy svým klientům.

Pokud nemáte zkušenosti, a nechcete jít oklikou jako jsem šla já, můžete mi zavolat nebo napsat co potřebujete řešit, a společně vytvoříme program na míru přesně pro vás nebo pro vaše děti.

Měla jsem velkou parazitární zátěž a vyzkoušela jsem mnoho metod na odstranění parazitů.

Zbavila jsem se 10-leté nespavosti, měla jsem také vitiligo, tinitus, bolesti nohou, svědění kůže, pocit zahlenění, výtoky, časté krvácením a další potíže. U dětí častá nemocnost, kašel, zahlenění, rýma. To vše je dnes již minulostí. Před sedmi lety jsem se rozhodla změnit životní styl svůj i celé mé rodiny. Začala jsem se věnovat prevenci. Jen upozorňuji, že tyto  potíže nesouvisely pouze s parazity.

Doporučuji účinnou kůru na parazity:Více info zde+video.

Zde  další produkty určené na parazitální zátěž.

Zkušenosti klientů zde:

Vyšla ze mě tasemnice

I děti mají parazity

Vetřelec

Neskutečné množství parazitů

Ve stolici 21 tasemnic

Zkušenosti psychoterapeutky Radky s očistou těla

Kontakt: Tel:773486600 email:kalabzovamarcela@gmail.com

Díky mnoha okolnostem jsem se začala zajímat o prevenci. O prevenci jsem nic nevěděla, nikdo mi o ní neřekl. I přes to, že jsem já i moje rodina zdravá, součástí našeho života jsou očisty organismu a pravidelné odčervovací kúry. Parazitální zátěž je třeba řešit téměř vždy pokud se necítíte dobře.Vzpomínám si, kolik rad jsem dostala na klidný spánek. Proč jsem spala špatně v době bez starostí? V době kdy jsem neměla žádné stresující období, žádné výrazné změny?  Nepomohl  reiky mistr, žádné bylinky ani detoxikační preparáty.

Pomohla antihelmentika a protiparazitální přírodní preparáty, které hubí parazity. Po první odčervovací kůře jsem nechápala co se děje, přestalo svědění a nemohla jsem ráno vylézt z postele.

Lidé, kteří se pořádně nevyspí můžou mít buď gordia a nebo filária na mozku a na mozkových plenách, ve vegetativních pleteních či na CNS.

Nebyla jsem nikdy dobrý spáč, velké zhoršení nastalo po návratu z Egypta. Cestovala jsem s partou mladých lidí a všichni jsme jedli a pili to co místní obyvatelé. Dnes vím, že to byl nerozum. Nemusíte ale ani cestovat do zahraničí, stačí nákaza od vašich pejsků, kočiček a dalších zvířátek. Nebo získáte parazity při štípnutí komárem, nedostatečně tepelně upraveným masem, možností je více. Asi to tak vše mělo být, nic není jen tak náhodou. Přečtení knih o parazitech by mi nedalo tolik jako moje osobní zkušenost.

Před sedmi lety jsem byla unavená a to především díky 10-leté nespavosti, měla jsem také vitiligo, bolesti nohou, svědění kůže, pocit zahlenění, výtoky, časté krvácením a další potíže. U dětí častá nemocnost, kašel, zahlenění, rýma. To vše je dnes již minulostí. Před sedmi lety jsem se rozhodla kvůli dětem svůj životní styl změnit. Věřte mi, stálo to za to.

 

 

Moje čtyřletá dcera si stále stěžovala po jídle na bolest bříška. Díky Diacomu jsem zjistila, že jde o parazitální zátěž. Po protiparazitální kúře bolesti bříška zmizeli.

Vím, že někteří lidé stěží přijímají to, že nějaké parazity mají. I pro mě to bylo velké překvapení a věta, kterou jsem kdysi četla o parazitech mi připadala přehnaná: Boj s parazity je doslova boj na život a na smrt. Dnes vím, že byla pravdivá.

Pokud paraziti zničí v organismu vaše orgány:játra, slinivku, srdíčko a další?  Osvědčily se mi přírodní preparáty na parazity.  Dalším pomocníkem je přístroj Super Ravo Zapper aPlazmový generátor.

Doporučuji také změnu stravovacích zvyklostí, pití kvalitní vody a celkovou detoxikaci organismu. Řešení parazitální zátěže bylo pro mě velkou úlevou, ale až díky odrušení geopatogenních zón a všudypřítomného elektrosmogu, jsem parazity řešit přestala. Zde najdete více informací.

Doporučuji  PROTIPARAZITÁLNÍ KŮRU!!! Výborná prevence. Parazité roznášejí viry a bakterie po těle, proto je důležité začít s kůrou protiparazitální.