Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club

Facebook skupina Paraziti v lidském těle zde.

Facebook skupina Příčiny nemocí zde.

Účinnost detoxikačních programů Colo-Vada Plus , Colo Vada light , se výrazně zvyšuje užíváním přírodní vody s minerálním doplňkem Coral Mine ve všech jeho etapách a minimálně 14 dní před zahájením kúry.

Coral Mine je minerální kompozice z hlubinných korálů, která optimalizuje minerální rovnováhu v organizmu a aktivně odstraňuje ve vodě rozpustné toxiny.

Coral Mine je sám o sobě  výborným detoxikačním produktem a zesílí účinky celé detoxikační kúry Colo Vada Plus.

Corál Mine rozpouští po nějaké době ledvinové kameny,/zkušenosti klientů/ vyplavuje soli, kyseliny z organismu, těžké kovy, upravuje metabolismus, mizí i zácpa, bolesti kloubů, po vodě se i výborně hubne, doplní minerály (osteoporóza) upravuje tlak, hydratuje. Korálové kalcium má maximální možnou vstřebatelnost 95%.

Možná máte ledviny a lymfatický systém v pořádku, ale v době očisty dochází k uvolnění toxinů a tyto hlavní detoxikační orgány potřebují pomoc.

Komplexní info o Colo Vada Plus zde.

Korálová voda, Coral Mine obsahuje více než 70 pro život důležitých minerálů a stopových prvků v lehce přijatelné formě a optimálním poměru.

Coral Mine mění ph a také oxidačně-redukční potenciál, proto se jí říká ,,živá voda¨

Coral Mine buduje v organizmu alkalickou rovnováhu a normalizuje kyselo-alkalickou bilanci. Alkalické prostředí má životně důležitý význam pro normální fungování buněk tedy i pro správné fungování celého organizmu.

Napomáhá snížení povrchového napětí vody, čistí vodu od chlóru a toxických látek. Voda se tak stává biologicky přístupnou a lehce přijatelnou. Coral Mine se dostane se bez problému do buňky a vyčistí ji a zároveň doručí všechny potřebné živiny pro správnou funkčnost.

Pomáhá při celkové detoxikaci těla, zlepšuje průchodnost krevních kapilár, a tím umožňuje vyplavení usazenin z uzavřených kapilár z těla ven.

Korálová voda pomalu rozpouští ledvinové a žlučové kameny a zabraňuje jejich další tvorbě./máme skvělé zprávy od zákazníků s ledvinovými kameny, postupně se rozpouštějí, zde je potřeba pravidelné pití Coral Mine včetně komplexní očisty těla a střeva/

Doplňuje deficit minerálů u osteoporózy, při slabé zubní sklovině, lámavosti nehtů a padání vlasů.

Důležitým krokem pro úspěšnou detoxikaci je provést důkladné odkyselení organismu. Pokud nemáte dostatek zásaditých látek k neutralizaci kyselin, zbytečně by jste vystavily vaše tělo během Colo Vady Plus zátěži.

Mudr. Julia Kuksa vysvětluje, jak vznikají nemoci a jak se před nimi chránit. Ve videu jsou cenné informace jak se na Colo Vadu Plus lépe připravit. Doporučuji přípravu ideálně vždy, ale především při první očistě, u chronických onemocnění a velmi zaneseném organismu!!!

Video zde.

Potřebujete poradit, zavolejte na tel:773 486 600 nebo napište na email: m.kalabzova@seznam.cz

O Coral Mine podrobněji zde, včetně videa.

Prospěch z pití Coral Mine zde.

Coral Mine a Colo Vada Plus je základní doporučení.

Při chronických onemocnění a velmi zaneseném organismu je lepší nepodcenit přípravu a s detoxikací začít pozvolněji. Ráda vám poradím.

Přípravu, ale i mírnější variantu Colo Vada Plus vám ráda doporučím spolu s konzultací v průběhu detoxikačního programu.

Další možnosti jak se ještě lépe připravit na Colo Vada Plus najdete zde.

Zajímáte-li se o detoxikaci organismu do větší hloubky, doporučuji vám video Koncepce zdraví, pět důležitých kroků ke zdraví zde.

Dávkování a užití Corál Mine:

"Pitný režim" (1 mini-sáček na 1,5 litr vody)

Vhodit mini-sáček do nádoby s pitnou vodou (možnost snížení množství vody na polovinu až třetinu). Po 15-20 minutách je voda je připravena k použití.

Sáček Corál Mine ideálně nechte v láhvi celý den, minerály se potupně uvolňují.

Obsah sáčku s korálem nevysypávejte, vždy ho vhoďte do vody celý.

Nádobu vždy pevně uzavřete, jelikož minerály v korálu jsou ionické a vyprchaly by. Před použitím je lepší vodu promíchat.

Korálovou Vodu nikdy nepijte během jídla, dochází tak k ředění trávicích enzymů a trávicí proces by byl narušen. Vodu pijte 15 min před jídlem a minimálně 30 minut po jídle.

Přípravky obsahující vápník působí zásadotvorně, což není při procesu trávení, kdy tělo tvoří kyselé žaludeční šťávy, žádoucí).

Důležité poznámky:

* Nepoužívejte sodovku, pouze neperlivou vodu (v ideálním případě přefiltrovanou)! Já osobně používám tento filtr na vodu.
* Nevařte!

* Neroztrhávejte a nevysypávejte před užitím!
* Coral prášek není rozpustný ve vodě - pouze se z něj uvolňují ionty!
* Je vhodné spotřebovat připravený Coral prášek během jednoho dne!

*Je to živá voda bez konzervantů, druhý den se může zkazit. Vodu si nepřipravujte předem večer, ale až ráno!!!

Máte-li zájem o zakoupení Coral Mine, přihlašte se do e-shopu svým klubovým číslem a heslem zde.

Jako člen Coral Clubu získáte možnost nákupu za klubové ceny o 20% levněji.

Objednávka produktů zde, vstup do e-shopu Corál Club.


Každý jsme jiný a individuální, pokud si nebudete s čímkoliv jisti při plánování či v průběhu detoxikace, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!

Potřebujete poradit, zavolejte na tel:773 486 600 nebo napište na email: m.kalabzova@seznam.cz

Výborná je také také očista ledvin a lymfatického systému před Colo Vadou Plus.                      Produkty na očistu lymfy a ledvin zde.

Produkty, které doporučuji a testuji svým klientům před Colo Vadou a během Colo Vady/příprava na detox, podpora detoxikačních orgánů/ jsou produkty na podporu lymfatického systému, jater a psychiky, zde:

PhytoMix for women Blahodárně působí na hormonální změny v ženském organismu, lehce a jemně uklidňuje, pomáhá zvládnout depresi, nervozitu a nespavost.TENTO PRODUKT U VĚTŠINY KLIENTŮ PŮSOBÍ JIŽ DRUHÝ DEN, JE VHODNÝ I PRO MUŽE, DĚTI, DOPORUČUJI DVĚ BALENÍ, vychází mi u mnoha klientů.

Lym Flow EUR Podporuje zdraví močových cest.   Pomáhá zlepšit cirkulaci lymfy a celkovou činnost lymfatického systému. Navíc « LymFlow » pomáhá z organismu odstraňovat nadbytek tekutin. Pomáhá posílit imunitní systém a celkově zlepšuje náladu.

Artichoke Artyčok zlepšuje látkovou výměnu a posiluje přirozenou obranyschopnost organismu.Vyčistí játra a ledviny. Pomáhá při zánětech žlučníku a žlučových cest, stimuluje tvorbu žluči.

Circu-Phyt Zlepšuje žilní, kapilární a arteriální krevní i lymfatický oběh. Normalizuje mikrocirkulaci krve a lymfy.

Corál Mine soli vápníku a hořčíku, ale obsahuje také draslík, sodík, železo, fosfor, síru, křemík, chrom a jiné prvky, reguluje minerální rovnováhu, normalizuje činnost životně důležitých systémů a orgánů.TENTO PRODUKT DOPORUČUJI VŽDY, ZESÍLÍ DETOXIKAČNÍ PROCES.

Tento produkt vám doplní energii během očisty a pomůže odplavit toxické látky:

H 500 Směs vitamínů a minerálních látek, při tělesné a duševní námaze, silný antioxidant.

Záleží na vás, je to mé doporučení.Já osobně mám tento produkt doma po celý rok včetně Corál Mine.

Na vyloučení toxinů z těla je k očistným kůrám výborné pocení, které jsem měla možnost vyzkoušet.

Komplexní hloubková očista organismu kvalitními přírodní produkty je výbornou prevencí vzniku zdravotních potíží. Pomůžeme-li našemu tělu vyloučit to, co do zdravého organizmu nepatří, dojde k posílení celkové vitality, energie, imunity.

Sami si můžete vybrat a sestavit očistný program.

Můžete mi také zavolat nebo napsat co potřebujete řešit, a společně vytvoříme detoxikační, protiparazitální, protivirový, protibakteriální, protiplísňový  nebo výživový program přesně na míru pro vás. Kontakt: Tel:773486600 email:kalabzovamarcela@gmail.com

Uvedené ceny ZDE jsou ceny klubové.

Tel:773 486 600 kalabzovamarcela@gmail.com

Očistné programy, vhodné i jako příprava na Colo Vadu Plus a další: protivirový, protiparazitální, protiplísňový, protibakteriální, zánět v organismu, produkty vhodné při úžívání antibiotik, očista ledvin, jater, lymfatického systému, program na vyloučení těžkých kovů,zácpa, překyselení organismu a další...

Doporučujeme komplexnější kůru

1 Pijte denně minerální zásaditou korálovou vodu/Corál Mine.

Pokud během pití korálové vody začnete pociťovat detoxikační příznaky/zvýšená únava, bolest hlavy, nebo bolest zad v oblasti ledvin a močového ústrojí atd.../ vězte, že je to pozitivní ohlas detoxikace vašeho těla.

Vše je v pořádku, ledvinové kamínky se rozpouštějí a postupně odchází z těla ven. V takovém případě je vhodné prodloužit přípravnou fázi a pokračovat s pitím Corál Mine minimálně dvě měsíce před zahájením Colo Vada Plus.

Zde bych spíše doporučila podobný detoxikační balíček ,,Zdravý střevní trakt´´spolu s kaolínem.

2 Po 7-14 dnech od začátku pití Corál Mine, ideálně i ledvinové a lymfatické očisty začněte s Colo Vadou. Colo Vadu si vždy naplánujte na období, kdy máte větší klid a pohodu, v době nachlazení a chřipky tuto očistu nedoporučuji.

Na očistu ledvin a lymfatického systému je výborný tento produkt Lymflow Lymfa odvádí toxiny a čistí organismus. Více info o lymfě zde:

Podpora jater: Artichoke Artyčok zlepšuje látkovou výměnu a posiluje přirozenou obranyschopnost organismu.Vyčistí játra a ledviny. Pomáhá při zánětech žlučníku a žlučových cest, stimuluje tvorbu žluči.

3 Užívejte podle potřeby antioxidant na doplnění energie Microhydrinnebo H-500 během Colo Vady Plus.

6 Po skončení Colo Vady Plus doporučujeme užívat produkt s enzymy a to  Papay. Komplexnější produkt je Assimilátor, který doporučuji při výraznějších potížích se zažíváním. Vhodný je i Megaacidophilus a Super Flóra.

Po Colo Vadě si můžete  udělat jatení kúru s epsomskou solí.

Při jaterní očistě uvidíte, jak se tělo zbavuje mazlavé cholesterolové hmoty, různých kaménků i střevních koprolitů. Jaterní očistu je vhodné na počátku opakovat i 6× po 2 – 6 týdnech.

Další možnosti optimalizace střevního zažívání zde.

Podrobnější info zde:

1-Pijte denně minerální zásaditou korálovou vodu. Jeden malý sáček Corálu Mine dejte  do  1,5 l čisté vody, kterou popíjejte během celého dne. Louhovat ho nechte 20min a pak již vodu můžete pít. Obsah sáčku s korálem nevysypávejte, vždy ho vhoďte do vody celý. Sáček nemusíte vyndavat, může být v nádobě celý den. Nádobu vždy pevně uzavřete, jelikož minerály v korálu jsou ionické a vyprchaly by. Před použitím je lepší vodu promíchat.

Korálovou Vodu nikdy nepijte během jídla, dochází tak k ředění trávicích enzymů a trávicí proces by byl narušen. Vodu pijte 15 min před jídlem a minimálně 30 minut po jídle.

Doporučuji nákup v akci 5+1. Upozornění: Akce není každý měsíc

Corálové calcium je voda ideální pro náš organismus-živá voda, v kohoutku i v plastech je voda mrtvá. Je vynikajícím detoxikačním přírodním produktem.

Corál Mine rozpouští po nějaké době ledvinové kameny, vyplavuje soli, kyseliny z organismu, těžké kovy, upravuje metabolismus, mizí i zácpa, bolesti kloubů, po vodě se i výborně hubne, doplní minerály (osteoporóza) upravuje tlak, hydratuje. Korálové kalcium má maximální možnou vstřebatelnost 95%. Běžný anorganický karbonát pouze 10%, jeho přebytek zatěžuje organismus, tvoří kameny a ulpívá na stěnách cév, citrát, jiná organická forma vápníku je vstřebatelný z 31% a laktát z 50%. Bohužel při denním užíváním běžných mineralizovaných vod anorganické minerály mohou tvořit ledvinové kameny a ulpívat na stěnách cév. V Corálu Mine jsou minerály organické.

Jen v zásaditém prostředí se nedaří virům, bakteriím a parazitům.

Na odkyselení je velmi vhodná korálová voda, která navíc obsahuje kolem 70 koloidních minerálů, které se v těle neusazují, ale projdou membránou buňky.

Corál Mine snižuje povrchové napětí vody, alkalizuje a očišťuje vodu od chlóru a toxických látek. Voda se tak pro organismus stává biologicky přístupnou a lehce přijatelnou. Zlepšuje průchodnost krevních kapilár a tím umožňuje vyplavení usazenin. Při pravidelném pití pomalu rozpouští ledvinové a žlučové kameny a zabraňuje jejich další tvorbě. Další možné detoxikační projevy, info zde.

Pomůže vám odkyselit organismu a tím se lépe vypořádat s případnými deoxikačními příznaky!

2-Po 7-30 dnech pití korálové vody popřípadě očisty ledvin a lymfy si udělejte detoxikační kůru Colo Vadu Plus.

3-Užívejte podle potřeby H 500 během Colo Vady Plus.

Já ho užívám hned ráno na lačno, vysypu obsah kapsle do Corálové vody a popíjím tento energetický nápoj. Je to silný antioxidant a po celou dobu detoxikační kúry se díky němu budete cítit velice dobře. Vím, o čem píši. Sama jsem si prošla detoxikační kúru bez H 500 a s H 500. Tento produkt není nutný, ale pokud chodíte do práce, určitě si ho dopřejte. Při první kúře jsem byla dost unavená, bez energie a druhou a třetí kúru jsem si užívala.  V druhé etapě jsem užívala i pět Microhydrinů denně a měla jsem skutečně více energie než jiné dny. Během třetí kúry mi stačily jen dvě až tři tabletky H 500. H 500 je protivirový, protibakteriální, určitě ho využijete v době chřipek, při únavě, vyšší teplotě, i u dětí.

6-Po skončení Colo Vady Plus doporučujeme obnovit střevního zažívání. Můžete pomalu a zlehka konzumovat všechny potraviny a po každém hlavním jídle dvakrát až třikrát denně si vycucejte dvě sladké Papay nebo si vemte Assimilátor. Papája obsahuje více trávicích enzymů než jakékoliv jiné ovoce. Toto ovoce  podpoří zažívání a také využívání tuků z jídel.E.

7-Jaterní očistu si udělejte v době pohody a klidu i několik dnů po Colo Vadě.

Vzhledem k mým několikaletým zkušenostem s očistou těla vám můžu doporučit doplnění  detoxikační kúry Colo Vada Plus o jaterní kúru. V brožurce, kterou od nás dostanete je popis jak Colo Vadu užívat. Na detoxikaci nikdy nebudete sami, vždy nás můžete v průběhu očisty kontaktovat, i o víkendu na tel:773 486 600 kalabzovamarcela@gmail.com

Jaterní kůru si udělejte až po detoxikační kůře Colo Vada Plus, v době kdy se budete cítit dobře, jde pouze o jednodenní kúru.

Bylo zjištěno, že ve střevech dospělého člověka může být až 20kg odpadních látek, u dítěte až 10 kg. Odpadní látky a toxiny vyvolávají velmi silné poruchy látkové výměny, oxidačně redukční reakce, brzdí tvorbu energie, které je nezbytná pro plodnou fyzickou a psychickou práci, vytváří příznivé podmínky pro rychlé množení bakterií, snižují funkci imunitního systému, omezují vstřebávání vitamínů a mikroelementů, což působí jako spouštěč vzniku vážných onemocnění. Pokud vezmeme v úvahu tato fakta, je pro ozdravení organismu vhodné dvakrát ročně provést preventivní odčervení a očištění organismu.

Máte-li zájem o zakoupení Coral Mine a dalších produktů pro vaše zdraví,  přihlašte se do e-shopu svým klubovým číslem a heslem zde.

Jako člen Coral Clubu získáte možnost nákupu za klubové ceny o 20% levněji.

Objednávka produktů zde, vstup do e-shopu Corál Club.

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Pokud si nebudete s čímkoliv jisti, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat! Tel:773 486 600 nebo m.kalabzova@seznam.cz

Najdete nás na WhatsApp i Telegramu ve skupině: Cesta ke zdraví

Facebook skupina Paraziti v lidském těle zde.

Facebook skupina Příčiny nemocí zde.

Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club