Milá paní Kalabzová,

dnes končím svou první kůru Colo-vadu.

Mám spoustu zážitků. Jak to vzniklo.

Již delší dobu jsem si přála pro sebe něco udělat, očistit střeva - a tím provést hloubkovou očistu své hniloby a nestrávených věcí.

Je mi 45 let s prvním mužem mám tři syny a teď s novým mužem mám skoro dvouletou holčičku.

Tak jsem měla i trošku obavy jak vše zvládnu. Ještě dodám, že jsem dost hubená i před Colovádou.

Během prvních sedmi dní jsem si uvědomila, že funguji jen na výdeji energii, že vůbec neumím přijímat. Nejen pomoc, ale i situace, které mi přicházejí do života, uviděla jsem si spoustu závislostí. Na začátku jsem si uvědomila, že mám v sobě vetřelce. Není důležité to více specifikovat, mám někdy své obrazy. Desátý den jsem si prožívala nějaký absťák, velký třas, bolest, nechuť, únava, uvědomila jsem si, že mě můj vnitřní vetřelec může sežrat anebo nemusí, byly to pocity - úplně jsem cítila že záleží jen na mě jak se rozhodnu. Tak jsem se rozhodla, že mě nesežere. Jasně jsem věděla, že je zapouzdřený, ještě my ale nešlo si představit, že ho pustím-vyloučím.

Následující dny odkalení, byly nejtěžší. Mé okolí mělo o mě strach a dávalo mi najevo, že jsem faktu hubená a jestli mi to za to stojí.

Ale já jsem si musela ustát, že vím, proč to dělám. Že musím nestrávené vyloučit a pak se budu pomalu učit vstřebávat a tím své tělo dokážu více obalit.

Druhý den jsem byla asi nejslabší fyzicky, byly mi zima a přemýšlela jsem, jestli budu pokračovat, ale pak jsem si řekla, ale tohle děláš pro sebe ne pro někoho i když mají o tebe strach, ty víš, že potřebuješ vetřelce ven, zatím mi nešlo chodit ani na stolici. Tak jsem si v noci jen říkala, propouštím svou hnilobu a třetí dne jsem začala bez klistýru chodit na záchod. Třetí den po obědě, když jsem si se svou dcerkou odpočinula po obídku jsem v sobě měla pocit - vyhrála jsi, vyhrála jsi, tekly mi slzy a já jsem jasně cítila, že tam vetřelec již není. Bože díky já jsem to dokázala.

Jsem opravdu radostná, že jsem to sama dokázala. Dnes je neděle. Měla jsem krásný sen.

Děkuji za poskytnutí informací kolem Colovády, kůry na parazity si přidám v další kůře.

Děkuji, i za telefonní podporu, vždy když mi bylo nejhůř jsem si říkala že zavolám, ale to je taková moje povaha si to ustát .

Krásné ráno

Máte-li zájem o zakoupení detoxikačních programů a produktů pro vaše zdraví a krásu, přihlašte se do e-shopu svým klubovým číslem a heslem zde.

Jako člen Coral Clubu získáte možnost nákupu za klubové ceny o 20% levněji.

Objednávka produktů zde, vstup do e-shopu Corál Club.

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Pokud si nebudete s čímkoliv jisti, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat! Tel:773 486 600 nebo m.kalabzova@seznam.cz

Najdete nás na WhatsApp i Telegramu ve skupině: Cesta ke zdraví

Facebook skupina Paraziti v lidském těle zde.

Facebook skupina Příčiny nemocí zde.

Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club