Co je Somavedic a jak funguje? Zkušenosti klientů se Somavedicem.


Zde se můžete podívat na modely a ceník Somavediců.

Ráda Vám poradím s výběrem správného Somavedicu.

Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo …

Odstranění elektrosmogu a v mnoha případech i geopatogenních zón je nejlepší prevencí vzniku zdravotních potíží. Já osobně elektrosmog i geopatogenní zóny řadím mezi příčiny nemocí, které je třeba řešit vždy a nejlépe hned. V dnešní době  všudypřítomný elektrosmog ovlivňuje zdraví každého člověka a to pomalu a nepozorovaně.

Lidé, kteří jsou stále v elektrosmogu a v geopatogenních zónách podle mě nemůžou být 100% zdraví.

Doporučuji vám video, kde uvidíte, co dělá elektrosmog v organismu s naší krví. Video zde.

Moje rodina a mnoho mých klientů používáme jako ochranu před zářením Somavedic a Neitronic

Vladimír Tunajev, další info. Vědec zabývající se elektrosmogem.

Povídání o Somavedicu s panem Ivanem Rybjanským vynálezcem přístroje-video zde.

Objednávka Somavedicu zde, nebo na telefonu:773486600, poradíme Vám s výběrem Somavedicu.

K Somavedicu zasíláme dárek a poštovné za přepravu platíme my.

Video:Nebezpečí mobilních telefonů a elektromagnetického záření, dokument

Pro přístroje vyrobené od roku 2015 platí pětiletá garance funkčnosti a účinnosti. Pokud svítí veškeré led diody, funguje Somavedic na 100% i po této době. Pokud má zákazník zájem, je možné přístroj kdykoliv zaslat výrobci ke kontrole a otestování.

Somavedic je "přístroj", který harmonizuje prostředí, ve kterém žijeme...

Somavedic mám již čtyři roky. Když jsem si ho kupovala nic jsem od něj neočekávala. Chtěla jsem jen pro zdraví celé mojí  rodiny udělat něco dalšího. Díky detoxikaci organismu a odčervení jsem se sice zbavila mnoha zdravotních potíží, ale stále to nebylo ono. Byla jsem  stále v takovém vnitřním neklidu a napětí. Naštěstí díky Somavedicu vše zmizelo. Stále je to pro mě zázrak,  je to již dva roky, ale stále si uvědomuji ty velké změny, které tehdy nastaly. Díky Somavedicku se v životě celé mojí rodiny mnoho zlepšilo.

Nevěřila jsem tomu, že se zbavím parazitů, ale dnes dávám panu Ryjanskému za pravdu. Od té doby co mám Somavedic parazity už neřeším. I přes to, že Somavedic umí hodně, vše nepořeší a proto je potřeba žít i zdravý životní styl. Pijeme kvalitní živou vodu Corál Mine, děláme si pravidelné očisty organismu nejen s detoxikační kůrou Colo Vada Plus. Zdravější vaření/domácí chléb z čerstvě namleté mouky/ ovocné a zeleninové štávy, mandlové, rýžové mléko/ vše bez cukru/vyloučení kyselinotvorných potravin.

Ano, je třeba řešit parazity, ale je také třeba řešit příčinu, proč se parazitům daří???

Odstraněním geopatogenních zón, elektrosmogu a další negativních energií okolo nás  se organismus dostává do klidu a pohody,  a vše co začnete užívat má mnohem větší účinky. V harmonickém prostředí se nedaří ani parazitům.

Somavedic harmonizuje prostředí v kterém žijeme.

Ráda Vám doporučím i druh Somavedicu, který je pro Vás a vaši rodinu nejvhodnější. A vůbec nemá cenu řešit jestli máte či nemáte geopatogenní zóny, těch negativních energií a všudypřítomný elektrosmog je všude kolem nás.

Z mého úhlu pohledu je Somavedic jednou z nejlepších investic pro celou rodinu.

Každé rodině postačí většinou jeden přístroj.

Ze své zkušenosti mohu potvrdit, že Somavedic  vám šetří vaše peníze. To jsem si ale uvědomila asi až po roce od zakoupení Somavedicu.

Výborné výsledky Somavedicu jsou podložené vynikajícími zkušenostmi z mnoha biorezonančních center.

Princip fungování Somavedicu bude možná většině lidí, kteří nejsou obeznámeni s touto tématikou, poměrně těžko představitelný, ale ve skutečnosti vychází z dnes již komplexních poznatků a mnoha let výzkumů, týkajících se především vlastností minerálů a působení jejich konkrétních vibrací na okolní prostředí a na lidský organismus.

Somavedic je sestrojen na principu řízeného uvolnění energie minerálů - jedná se především o polodrahokamy nebo drahokamy v přesném vzájemném rozestavení, které tvoří jádro Somavedicu.

Je známo, že každý konkrétní minerál "vibruje" na určité frekvenci (to platí nejen o minerálech, ale i o všem ostaním!) a má schopnost tuto vibraci vyzařovat do okolního prostředí a tím ho určitým konkrétním způsobem ovlivňovat.
Z toho do jisté míry vychází léčebné nebo léčitelské využití drahých kamenů, které se ale obvykle vymezuje jen na použití jednotlivých kamenů.

Minerály v sobě ve skutečnosti ukrývají nepředstavitelné množství energie, kterou dosud neumíme zcela využít.Ta se za běžných okolností nachází v latentním stavu, takže se samozřejmě zpravidla nijak významně neprojevuje. 
Frekvenční rozpětí, ve kterém jednotlivé minerály "vibrují", je vědecky podložené a těchto poznatků je využito pro optimální funkci a nastavení přístrojů Somavedic podle jejich zaměření.

Je zjištěno, že pokud konkrétní minerály v určitém přesném rozestavení necháme působit ve společné korelaci, umí tyto vzájemně se podporující vibrace určitým způsobem vyladit okolní prostředí - ať už se jedná o geopatogenní zóny nebo jiné vlivy, které také vibrují v určitém frekvenčním rozmezí.
Na tomto principu tedy dochází k rušení vlivu těchto negativních vibrací a k nastolení harmonického prostředí pro náš dlouhodobě spokojený  a zdravý život plný energie... 

...proto tedy Somavedic

Lidské tělo vyzařuje různé elektromagnetické vibrace: buňky, tkáně a orgány - všechno má vlastní vibrace. Tyto samostatné vibrace jsou ve vzájemné korelaci a navzájem se ovlivňují. Společně vytvářejí pacientovo kompletní spektrum vibrací - individuální schéma vibrací.

Malé děti jsou velmi citlivé a proto si vyhledávají v postýlce vždy takové místo, aby se zónám vyhnuly a nebo neklidně spí. Proto také určujeme dětem jejich zdravotní stav tím, kam jím umístíme postýlku.

Je zřejmé, že vibrace zdravé osoby mají jinou strukturu než vibrace nemocného. Ve spektru vibrací nemocné osoby narušují normální spektrum vibrací vibrace cizích prvků, jež se v těle ukládají - jako amalgám, baktérie, viry, alergeny, mykózy atd.

Proč vznikl Somavedic? Co je to geopatogenní