Léčení energií, moje osobní zkušenost

Občas přijdou těžké chvíle, které mě donutí vzpomenout si na všechny své možnosti, schopnosti léčení a uzdravování se.

Taková chvíli byla u nás doma před dvěma měsíci, kdy náš pejsek Badíček /13 let/ měl silný zánět střev, bolesti břicha a nemohl chodit.

Poprosila jsem kamarádku o testování, jak je na tom a výsledek nebyl vůbec potěšující.

Nemohla jsem se smířit s tím, že by mohl zemřít, jen kvůli tomu, že jsme nechali na schodech tašku s jídlem od babičky, kde byly knedlíky. A to nám před týdnem snědl výborné šátečky s náplní.

Jsem přesvědčená, že kdyby byl kdekoliv, i třeba na poušti, tak on bude mít to štěstí a něco k zakousnutí si vždycky najde.

U nás doma mu dokonce pomáhají i kočičky, které nám nosí ukázat své myší úlovky a on má pak takové mini svačinky. Pomáhají mu i straky, které vytahují z kýble na zahradě /přírodní odpad/ např. kosti.

Musíme být velice opatrní, aby něco špatného nesnědl, především pečivo.

Každý večer, když šli všichni spát, jsme u něj seděla a stahovala bolest a zánět do svých rukou a vše pálila nad svíčkou. Pak jsem pro něj požádala o léčivou energii, aby se uzdravil cca 30 min.

Už druhý den kamarádky testování ukázalo, že je na tom lépe.

Celý týden jsem ho nosila ven, aby byl se mnou na zahradě, pak zase nahoru do kuchyně, aby byl se mnou, když vařím. Byl stále se mnou a k tomu večerní léčení.

Bohudík za jeho uzdravení, už zase běhá. Badíček se už kdysi dávno necítil dobře a jeho zdravíčko se zlepšilo od té doby, co jsme mu přestali dávat granule. Dostává syrové maso, má rád i syrová vajíčka a masové konzervy bez obilovin. Na svůj věk si život stále užívá a věřím, že s námi ještě nějaký rok zůstane.

Podle mě nemusíte mít ani kurz práce s energií, ani já v podstatě žádný nemám. Využívám jen něco málo z kurzu kvantové terapie. Načtu si informace z energetického pole osoby, zvířete, prostě komu chci pomoci a vždy přijde nějaká informace o tom, co mám udělat.

Vzpomínám si na jednu paní, bylo to krátce po kurzu kvantové terapie. Chtěla jsem samozřejmě praktikovat, a dopadlo to tak, že paní byla po mé terapii dva dny unavená. V jejím energetickém poli jsem viděla šípy, které jsem pomalu, velice opatrně vyndala. Vzpomínám si, že paní měla náročnou životní situaci, její život nebyl moc jednoduchý. Práci s energií jsme se pak už nevěnovala/neměla jsem čas/ Když ale přijdou chvíle, jako např. s Badíčkem, tak pak zmobilizuji všechny své síly a udělám cokoliv.

Když jsme s kamarádkou hledaly kurzy kvantování, tak nejlépe jsme testovaly z mnoha kurzů, kurz Kristiána Beňo. Kurz byl pro mě osobně zajímavý.

Potřebujete poradit, zavolejte na tel:773 486 600 nebo napište na email: m.kalabzova@seznam.cz

Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club

Facebook skupina Paraziti v lidském těle zde.

Facebook skupina Příčiny nemocí zde.