NÁZORY

Pokud je dítě často nemocné /z facebooku/

Pokud je dítě často nemocné, bylo by dobré, podívat se na to co žije maminka a tatínek

Tento článek poskytuje mnoho užitečných informací pro rodiče, kteří si myslí, že:

1. Všechny děti onemocní (tělo roste, např. metabolismus);

2. Medicína jim pomůže;

3. Samotné dítě se narodilo takové křehké atd...

Co by měl každý rodič vědět o své rodině především:

Od početí (!) A až do 12 let rodiče jsou plně zodpovědní za dítě za vše , co se mu děje. Ne proto, že „to někdo řekl nebo napsal“, ale proto, že dítě je energeticky a informačně zcela podřízeno svým rodičům. Matka je zodpovědná za to, jak se dítě cítí ( energie těla). Otec je zodpovědný za to, co se s dítětem děje (událost), i za to, jak se matka cítí.

1. Vliv matky na dítě

Od okamžiku početí až do dvanácti let - to zdůrazňuji! - začíná a trvá výstavba těla dítěte. Matka je jediným zdrojem "stavebního materiálu" až do okamžiku narození a energie po něm. To, že by se v těhotenství nemělo pít, kouřit, brát drogy a večeřet v McDonaldu, je jasné. Jed je jed. ALE.

Je tu něco, co rodiče nevědí. Tvorba těla je přímo spojena s psychikou ženy - tak přímo, že žádný jed nemůže dítěti ublížit tolik jako jedna psychotická žena. Všechny psychické abnormality během těhotenství, všechen stres - to vše se ukládá v dítěti, aby došlo k porušení struktury těla. Během těhotenství by matka měla být železně klidná a pozitivní, žít v očekávání radosti z blížícího se narození svého dítěte. Co žena prožívá - to vloží do dítěte. To je axiom, se kterým je zbytečné polemizovat.

Je však třeba mít na paměti, že veškerou úzkost, kterou matka pociťuje o dítě - do něj jako pumpa sama pumpuje. Pokud se matka neustále obává o stav dítěte - bude mít všechny své obavy ve vizuálním naplnění: dítě bude stále nemocné. Kvalita energie, kterou dítě dostává od matky, se řídí jejím stavem.