Každý z nás pravidelně doma uklízí, umývá nádobí, auto... Nefungující domácí spotřebiče buď opravíme sami, nebo je odneseme do opravny, místo rozbitých koupíme nové.

Jenom „technickou prohlídku“ svého vlastního organismu z nějakého důvodu odkládáme na potom, kdy už – logicky - dojde k tak „závažné poruše“, že už to odložit nelze.

Nicméně v organismu, stejně jako v domě, se hromadí prach a špína, nejrůznější škodlivé látky – toxiny, kvůli kterým může dojít k „pracovním výpadkům“.

V průběhu celého života se ke svému organismu chováme nesmírně krutě a špatně. Nesprávně jíme, nesprávně dýcháme, máme nesprávné myšlenky a emoce, nesprávné návyky, nesprávný režim dne – to je současný obraz našeho života.

A proto není divu, že pociťujete neustálou únavu, chce se vám spát, přestože jste spali celou noc, nemáte sebemenší chuť cokoliv dělat a dokonce i po dni odpočinku se cítíte jak zbitý pes.

Jak často děláte úklid ve svém organismu, ve svém těle? Domníváte se, že se organismus čistí sám? Ano, v ideálním případě to tak může být. Bohužel se ale většina chová ke svému organismu tak, že ten se už samostatně vyčistit nedokáže.

Vznik většiny chorob moderního člověka úzce souvisí s nahromaděním buněčných jedů a nedostatkem výživných látek, které jsou obsaženy v potravě. Nebo, jinak řečeno, 95% nemocí má kořeny v nesprávném způsobu života, a jen u 5% jsou na vině genetické či jiné faktory.

Velice často se naši „trapiči“ schovávají v krásných obalech a za neškodnými názvy: neplnohodnotná strava, špatná voda, znečištěný vzduch, jedovaté látky v jídle a pití (skrývající se za nevinným písmenem E s nějakým číslem), fyzický kontakt ÚVODs jedovatými látkami v domácí chemii nebo v kosmetických přípravcích. A to není ani zdaleka kompletní výčet všech nebezpečí, které kolem nás dennodenně krouží.

Buňky jsou čím dál více zanesené, zabetonované a hladové a celý organismus se tak dostává do stresové situace, která vede k nesprávnému fungování buněk. Následuje poškození jednotlivých orgánů, a nakonec nesprávně fungují celé systémy. Teprve teď, jen velmi zřídka o něco dříve, jdeme k lékaři, protože takový stav se v tradiční medicíně nazývá nemoc.

V zaneseném organismu jsou jeho orgány, krev i buňky, ucpané toxiny, proto se výživné látky do buňky nedostanou. To znamená, že metabolická efektivita, syntézy hormonů nebo neurotransmiterů je narušena. Projevuje se to velkou únavou, svalovou slabostí, plynatostí, bolestí po celém těle, depresí, problémy s pamětí a soustředěností. Tyto symptomy se objevují ve chvíli, kdy už je zasaženo velké množství buněk, ale ještě není pozdě něco změnit.

Problém očisty organismu (detoxikace) je problémem všude na světě. Co je to vůbec očista organismu? Očista organismu – to je zachycení a odstranění škodlivých biologických a chemických látek (toxinů).

Každý jsme jiný a individuální, pokud si nebudete s čímkoliv jisti při plánování či v průběhu detoxikace, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!

Komplexní hloubková očista organismu kvalitními přírodní produkty je výbornou prevencí vzniku zdravotních potíží. Pomůžeme-li našemu tělu vyloučit to, co do zdravého organizmu nepatří, dojde k posílení celkové vitality, energie, imunity.

Sami si můžete vybrat a sestavit očistný program.

Můžete mi také zavolat nebo napsat co potřebujete řešit, a společně vytvoříme detoxikační, protiparazitální, protivirový, protibakteriální, protiplísňový  nebo výživový program přesně na míru pro vás.

Potřebujete poradit, zavolejte na tel:773 486 600 nebo napište na email: m.kalabzova@seznam.cz

Najdete nás také na WhatApp ve skupině: Cesta ke zdraví

Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club