Mám ráda zdravé jídlo, piju dostatek čisté vody, sportuji, vždyť i sport patří ke zdraví, takže si na něj dokážu najít čas.

Ale ne vždy tomu tak bylo. Byly časy, kdy jsem vůbec nepila vodu. A víte co?! Všechno bylo super nebo tedy alespoň se to tak zdálo. Asi důvodem bylo to, že jsem byla mladá a plná energie a tělo si nějak poradilo i samo. Když ale tělo začalo signalizovat – neustálá únava, bolesti hlavy, suchá kůže, začala jsem myslet na své zdraví.

První věc, kterou jsem udělala, bylo to, že jsem začala učit své tělo pít vodu. Postupně, ale systematicky. Proč potřebujeme pít vodu? Protože voda společně s kyslíkem je hnacím motorem veškerého života na Zemi. Jinými slovy, voda je život.

Voda je zdrojem veškerého života na zemi. Všichni živočichové na Zemi vznikli ve vodě. Stále hledáme nějaké řešení na své zdravotní problémy a zapomínáme na to nejdůležitější, na vodu.

Bez jídla přežije člověk několik týdnů, bez vody jen několik dnů.

Vzhledem k tomu , že jsme složeni ze 75% z vody, je jasné, že právě kvalita vody má dalekosáhlý vliv na vitalitu a zdraví celého našeho těla.

Nenahradí ji žádná káva, ani čaj, sladké limonády, pivo, energetické nápoje, mléko a další.

Dehydratace organismu, co způsobuje?

Při nízkém obsahu tekutin se zahušťuje krev. V husté krvi je ztížen přenos kyslíku do celého organismu, krvinky jsou slepené, hůře prochází kapilárami a je ztížená látková výměna.

Živiny, vitamíny, minerály, hormony, které krev dopravuje do celého organismu, se nedostanou tam, kam mají. Výrazně se zhoršuje i proces detoxikace těla od nežádoucích látek, včetně kyselin.

Přichází únava, migrény, zácpy, bolesti kloubů, studené ruce, nohy, suchá kůže a další potíže.

Co je důležité vědět, že není voda jako voda, a že potřebujeme pít takovou vodu, která je blízká našemu vnitřnímu prostředí organismu, ale o tom více v dalším článku.

Můžete mi zavolat nebo napsat co potřebujete řešit, a společně vytvoříme detoxikační, protiparazitální, protivirový, protibakteriální, protiplísňový  nebo výživový program přesně na míru pro vás.

Potřebujete poradit, zavolejte na tel:773 486 600 nebo napište na email: m.kalabzova@seznam.cz

Facebook skupina Paraziti v lidském těle zde.

Facebook skupina Příčiny nemocí zde.

Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club

Tuto