Filozofie a zdraví Corálové společnosti

VIDEO CORAL CLUB :

 

Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club

Filozofie zdraví Korálového klubu je založena na 4 hlavních myšlenkách:

NAPOJIT tělo "správnou" vodou,

OČISTIT organizmus od agrese bakterií, vírů, plísní, parazitů a prvoků,

NAKRMIT buňky správnou výživou, obnovit funkci systémů, orgánů,

OCHRÁNIT organizmus a zvýšit imunitu.

Podívejme se teď podrobněji na každou z těchto složek.

NAPOJIT

Voda je základem života na naší planetě. Voda nás stvořila a je schopna nás zničit.

V ní strávíme prvních devět měsíců v děloze. Naše tělo je tvořeno ze 70% z vody. Mozek představuje 85% vody. Krevní plazma je také z vody asi z 90%. Člověk může přežít bez vody asi 3 dny.

Bez potřebného upravování vodní rovnováhy nemůže lidský organizmus správně fungovat, voda pomáhá dodávat buňkám základní živiny. Existence bez vody může vést k velmi vážným následkům, horším než je odmítání jídla. Pro člověka je voda nezbytná pro zachování všech životně důležitých pochodů v organizmu.

V horkém počasí může člověk bez vody zemřít během několika hodin na dehydrataci organizmu. V horkém dni odchází z organismu dospělého člověka jen s potem asi 1,5 litru vody. Voda rovněž odchází z organizmu společně s močí, potem, výkaly, a dokonce i dýcháním. Zejména v teplém počasí se tělesná teplota neustále zvyšuje a pokud organizmus nedostává dostatek vody, pak může člověk zemřít na úpal. Voda ochlazuje organizmus a snižuje tělesnou teplotu. Voda je v mnoha ohledech užitečná pro organismus.

O mnohých funkcích vody nemá většina lidí ani ponětí:

 • Voda potlačuje chuť k jídlu a pomáhá organismu při metabolismu tukových zásob.
 • Voda pomáhá předcházet bolestem hlavy.
 • Voda podporuje funkci kloubů.
 • Voda je dobrá pro pokožku; nejlepší způsob, jak hydratovat pokožku je zvlhčovat ji zevnitř, nikoli zvenku. Voda pomáhá oddálit vznik vrásek a udržovat krásný vzhled pokožky. Hydratační krémy mohou pouze napomoci k udržení úrovně hydratace, kterou již pokožka má.
 • Vysoce kvalitní pitná voda může zlepšit  kvalitu nápojů.

Příznaky dehydratace organizmu:

Existuje mnoho příznaků dehydratace organizmu, které jsou podle moderní medicíny obvykle srovnatelné s chorobami a některé jsou dokonce nevysvětlitelné. Projevují se v různé míře nedostatku vody v lidském organizmu.

 1. Pocity spojené s vnímáním, běžná únava, podrážděnost (nervozita), ospalost, deprese. Do této skupiny rovněž spadají návaly krve do obličeje, úzkost, deprese, apatie.
 2. Boj organizmu s dehydratací, která má za následek takzvané nemoci (podle klasifikace moderní medicíny). Mezi tyto signály dehydratace patří astma, alergie, vysoký krevní tlak, zácpa, diabetes 2. typu, autoimunitní onemocnění.
 3. Chronická dehydratace je nejextrémnějším stupeň dehydratace. Patří k ní pálení žáhy, dyspeptické bolesti (žaludku a střev), anginózní bolesti, bolesti zad, revmatické bolesti kloubů, bolesti hlavy, migrény, bolesti při kolitidě (zánět tlustého střeva), fibromyalgické bolesti (bolesti svalů), bulimie, ranní nevolnost a zvracení v průběhu těhotenství.

 

„Pít potřebné množství čisté vody denně je skvělou investicí do Vašeho zdraví v budoucnu“. “Pijte vodu a buďte zdraví!“

Existuje přímá souvislost mezi kvalitou vody, kterou pijeme a nemocemi, kterými trpíme či netrpíme. To je důvod, proč je velmi důležité pít živou a kvalitní vodu.

Coral Club nabízí 2 jedinečné produkty, které mohou změnit strukturu vody, mrtvou vodu přeměnit na živou. Voda se stává čistou, strukturovanou, alkalickou a mineralizovanou.

Denní používání takové vody pomáhá k:

 • Dosažení optimálních hodnot pH krve.
 • Snížení rizika onemocnění srdečně-cévního systému a orgánů zažívání.
 • Nasycení krve kyslíkem.
 • Normalizace úrovně cukru krve a arteriálního tlaku.
 • Normalizace práce ledvin, orgánů zažívání a jater.
 • Prevenci artritidy, zvyšování pružnosti svalů a kloubů, obnovení struktur kostních a chrupavkových tkání organizmu.
 • Rozpouštění žlučníkových a ledvinový kamenů.

Taková voda nehasí jen žízeň, ale také napomáhá uzdravení organizmu.


OČISTIT

Paraziti, červi, toxiny, odpad - to vše je náš velký, vážný a hluboce nedoceněný problém. Pokud si myslíte, že téma parazitů se vás netýká, seznamte se se statistikami: podle údajů WHO je parazitárními infekcemi nakaženo téměř 75% populace bez ohledu na životní úroveň. Tyto statistiky jsou stejné jak pro rozvojové země, tak i pro velmi bohaté a vyspělé státy. Podle údajů ze stejného zdroje je téměř 80% všech onemocnění buď přímo způsobeno parazity, anebo jsou výsledkem činnosti parazitů v našem organizmu.

A toto jsou neoficiální údaje shromážděné metodou biorezonančního testování: helmintózními invazemi trpí téměř 90% obyvatel naší planety.

 

 

Střevní helmintóza je podle frekvence výskytu třetí největší infekcí na světě. Helmintóza způsobuje v organizmu alergické reakce, snižuje odolnost vůči infekcím, má toxické účinky na organizmus. Velmi často se za různými diagnózami, jako jsou ekzémy, lupénka, astma, onemocnění jater a slinivky břišní, epilepsie, závažná kloubní onemocnění, retinální léze ad., skrývají některé z parazitárních infekcí, které jsou příčinou nebo alespoň jednou z příčin všech nemocí.

V lidském těle může žít až 150 druhů helmintů. Zjistit kontaminaci parazity je velmi obtížné. Například zjistit psí askaridu nebo toxakaru lze pouze imunoenzymatickou analýzou krve. A pro identifikaci některých parazitů jsou nutná speciální barviva.

Vzhledem k tomu je vhodné dvakrát do roka provádět preventivní odčervení - Program Colo Vada Plus. Je to mnohem levnější, než léčit choroby způsobené parazity. Po očištění organizmu programem Korálové klubu Program Colo-Vada Plus okamžitě pocítíte lehkost v celém organizmu a životní sílu, mnoho bolesti zmizí, váha poklesne o několik kilogramů, trávicí systém bude fungovat jako hodinky!!

V případě větších zdravotních potíží doporučuji na základě počítačové diagnostiky organismu sestavit vhodný detoxikační program podle výsledků měření.

NAKRMIT

Jíme mnoho, ale stejně neposkytujeme našim buňkám plnohodnotnou výživu. Americká lékařská asociace i profesionálové v oblasti zdravotnictví tvrdí, že mnohé potraviny dnes obsahují „prázdné“ kalorie.

Potraviny, které jíme, jsou pěstovány ve vyčerpané půdě, zpracovávané chemikáliemi. Potravinářské technologie jsou takové, že obsah tuků, solí a sacharidů v potravinách je velmi vysoký, což vede k obezitě, snížení odolnosti proti infekcím, toxickým účinkům na organizmus.

Coral Club International nabízí program plnohodnotné výživy, založený na přírodních složkách, vitaminech a minerálních látkách, aminokyselinách v nejvyšší kvalitě.

Přemýšlejte o tom, co jíte, a správně se rozhodněte!

Coral Club International - mezinárodní MLM společnost, působící po celém světě.

S Coral Club International spolupracují přední světoví vědci a tato společnost vytváří nejlepší technologie pro zlepšení kvality života. Výrobky Coral Clubu: přírodní doplňky stravy, kosmetika jsou unikátní nástroje, které pomáhají obnovit a udržet Vaše zdraví, pečovat o čistotu Vašeho organizmu a jeho plnohodnotnou výživu. Coral Club, to je cesta k plnému aktivnímu životu, kráse a dlouhověkosti.


OCHRÁNIT

Každý den dýcháme znečištěný vzduch, jíme potraviny s chemickými látkami, pijeme vodu, která obsahuje desítky škodlivých látek, používáme syntetické léky, jsme pod vlivem elektromagnetického záření, vedeme život plný stresu.

Existují však přírodní prostředky, které pomáhají organizmu odolávat korozivním účinkům nadměrné koncentrace volných radikálů. Ve vědecké literatuře se nazývají antioxidanty.

Microhydrin- je nejlepší antioxidant ze všech v současnosti známých antioxidantů. Neutralizuje a zneškodňuje volné radikály, které se tvoří v organismu v procesu životní činnosti. Množství volných radikálů narůstá při používání mastných jídel, cukru, kdy se do organismu dostanou toxické chemické látky, znečištěný vzduch a voda, proto je mikrohydrin speciálně potřební pro obyvatele žijících ve znečištěných oblastech. Mikrohydrin zlepšuje charakteristicky biologické látky, obklopující buňky, pH, povrchové napětí a specifickou vodivost. Navíc se mikrohydrin vyznačuje protivirovou a antibakteriální aktivitou.

Imunita - je ochrana života. Posilováním imunity chráníte svůj organizmus před vnějšími negativními vlivy, čímž zároveň posilujete své zdraví a prodlužujete si život.