Historie Coral Clubu

Máte-li zájem o zakoupení Coral Mine, Colo Vada a dalších produktů pro vaše zdraví,  přihlašte se do e-shopu svým klubovým číslem a heslem zde.

Jako člen Coral Clubu získáte možnost nákupu za klubové ceny o 20% levněji.

Objednávka produktů zde, vstup do e-shopu Corál Club.

Společnost Coral Club International  (CCI) se zabývá novými technologiemi ochrany, obnovení a profylaxe lidského zdraví s pomoci přirozených ozdravných programů, které jsou sestaveny vyloženě z naturálních produktů, vyrobených dle moderních technologií umožňující zachovat to cenné, co příroda vytvořila.SMYSLEM CORAL CLUBU je podpora lidstva celého světa dosáhnout co nejlepšího zdraví včetně kvality života.

Mezinárodní Korálový Klub (Coral Club International) byl založen v roce 1998 v Torontu (Canada).

V roce 1999 se Coral Club International spojil se společností Royal Body Care.

Prezident společnosti - Leonid Lapp - profesionál mezinárodní úrovně v oblasti víceúrovňového marketingu, člen rady ředitelů Royal Body Care.

Viceprezident - Kazar Megraban - analytik, profesionál v oblasti financí a počítačových technologií s velkou obchodní praxí.

Oficiálně má společnost hlavní kancelář v Moskvě a úspěšně prosperuje na území bývalého SSSR a Evropy od roku 2003.

Země kde je oficiálně otevřený CCI:

Německo, Bulharsko, Polsko, Česká republika, Slovensko, Portugalsko, Španělsko, Itálie, Estonsko, Lotyšsko, Litva, Velká Británie, Francie, Řecko, Belgie, Nizozemsko, Lucembursko, Rakousko, Dánsko, Slovinsko, Švédsko, Irsko, Slovensko,Maďarsko, Portugalsko, Malta, Kypr, Finsko.Ukrajina, Rusko, Kazachstán, Moldávie, Uzbekistán, Bělorusko, Gruzie, Arménie, Ázerbajdžán, Turkmenistán, Kyrgyzstán,Izrael, Mongolsko

Produkty se však prodávají po celém světě. 

Coral Club International (CCI) vlastní exkluzivní distribuci produktů Coral Mine a doplňků Royal Body Care LifeScience (RBC).

CCI spolupracuje s Akademií zdraví, kterou reprezentují lékaři a vědci z Ruska, kteří sestavují a praktikují ozdravné programy.

Představíme vám některé lékaře.

Olga Butakova pracovala jako praktická lékařka a uvědomila si, že se musí více učit.

Studovala medicíny různých zemí /Japonska, Číny, Indie, Tibetu/ a také jejich filozofii.

Olga Butakova je vedoucí pracovník Akademie zdraví a je zpracovatelem výuky metod a způsobů ochrany zdraví s pomocí přírodních prostředků.

Ve své knize Mluvme otevřeně popisuje jak vzniká onemocnění a jak lze zlepšit své zdraví. Kniha přinese užitek všem, kteří poznali cenu zdraví a chtějí žít dlouhý a zdravý život.

V České Republice žije Mudr. Tsirelnikov Nikolaj Ivanovič

Pan profesor pracuje již více jak 50 let s mikroskopem a provádí vyšetření živé kapky krve-hemoskenování.

V ČR pan profesor uskutečnil již několik kurzů práce s mikroskopem.

Jeden ze zakladatelů Vědeckého Centra klinické a experimentální medicíny Sibiřského Oddělení Ruské Akedemie lékařských věd, kde po ukončení postgraduálního studia pracoval jako vedoucí laboratoře, vedoucí oddělení a zástupce ředitele pro vědu, po celou dobu spolupracoval s ředitelem a prezidentem SO RAMV, akademikem Vlailem Petrovičem Kaznačejevem.

Doktor lékařských věd (disertační práci obhájil ve 33 letech).

Hlavní vědecký konzultant pro mezinárodní smlouvy o vědecké spolupráci (USA, Kanada, Bulharsko).

Profesor medicíny (připravil 25 kandidátů věd a 5 doktorů věd, založil vědeckou školu v oblasti klinické a expirementální embryologie). Více informací zde.

Mudr. Pavel Rudin

Pavel Rudin je lékař a má bohaté zkušenosti v kardiologii, pracoval jako sportovní lékař, poté se věnoval sportovní kardiologii a od roku 2005 ředitelem lékařského centra (Rusko)

Je také autorem více než dvaceti knih o parazotologii, fytoterapii a biologických aktivních látkách.

Doporučujeme jeho knihu Jaro-Léto, která byla přeložena do českého jazyka.

V této knize autor vypráví o zákonitostech přírody, díky kterým si můžete výrazně zlepšit své zdraví, přestat běhat po lékárnách a začít se cítit o mnoho mladší, než ve skutečnosti jste.

Kniha je úžasným tříměsíčním detailním návodem pro detoxikaci nejen v období jaro - léto.

Díky této knize pochopíte souvislosti, které můžete použít v kteroukoliv roční dobu.

Společnost Royal Body Care


Americká společnost "Royal Péče o tělo" (RBC) - "Královská péče o tělo", pomocí moderních nanotechnologií, vyvinula novou řadu produktů. Nejlepší potravinové doplňky a RBC výrobky pro péči o pleť a tělo vyrobené s přídavkem nano (nanoklastry). 

Nanoklastry jsou aktivní složky v biologicky aktivních doplňcích stravy. Přítomnost nanoklastrů poskytuje kompletní asimilaci a optimální funkci BAD (biologicky aktivních doplňků). Nanoklastry jsou malé částice, které nesou záporný náboj a přispívají ke zvýšené absorpci, asimilaci a vstřebávání živin do těla na buněčné úrovni, neutralizují volné radikály, zvyšují její hydrataci, atd.

Společnost Royal Body Care byla založená v roce 1991 Clintonem Howardem. Nachází se v Irving, Texas, USA. Má rozlohu 10 tisíc m2, kde je sídlo společnosti, výzkumné laboratoře, kanceláře a oddělení dodávky hotových výrobků.

Clinton Howard. Prezident společnosti a její výkonný ředitel.V roce 1958 založil americkou biozdravotnickou korporaci, která byla složena ze sítě 40 laboratoří na území Spojených států.
V roce 1969, on a jeho firma se sloučila s největší sítí zdravotnických laboratoří s názvem National Health Laboratory.
V roce 1974 založil Karrintongské laboratoře, která začala vyrábět produkty pro péči o pleť.
V roce 1981 zorganizoval výzkumné práce na studii o aloe. Výsledkem čehož byla poprvé oddělena z aloe aktivní látka - aloemannan.
Po jeho odchodu do důchodu v roce 1990, v roce 1991, založil společnost Royal Body Care» (RBC).

N. Rogers, viceprezident pro mezinárodní vztahy.

Působil ve známé společnosti Avon a Natures Sunshine Products (NSP). 
Za jeho působení jeho společnosti otevřeli pobočky ve 25ti zemích.

Christopher Hills - otec Spiruliny.

Otevřené vůči světu (1979), svou jedinečnou biologickou hodnotu, bohatou zásobárnu živin mikro a makro prvků. Identifikoval a oddělil ze Spiruliny mocný antioxidant a pojmenoval ho Fikoten (phytotene) který obsahuje velké množství karotenoidů. 
Harvardská zdravotní universita hodnotí Fikoten za nejlepší z potravinových antioxidantů. 
Významný vědec, humanista, výzkumník, Dr. Ch. Hills, začal svou kariéru jako mladý vědec. Snil o tom jak dát světu řešení problému hladu, nemocí (zejména u dětí) a možnost žít déle a zůstat zdravý.

Pro výrobu výživových produktů spiruliny Hills založil společnost Light Force v Santa Cruz v Kalifornii. Light Force a výzkumná společnost Biogenics byly prodány společnosti Royal Body Care, která tyto výrobky i nadále prodávala.

Christopher Hills napsal také 30 knih o vědomí, meditaci,  józe  a duchovním vývoji,  světové vládě, akvakultuře a osobním zdraví.

 

Albert Zehr - doktor medicíny a výživy.Albert Zerr - doktor nutriciologie z Kanady, bylinář v šestém pokolení, se věnoval 30 let vědeckým činnostem na zpracování přirozeného, prostého a bezpečného systému čištění organizmu - programu Colo-Vada Plus.

V průběhu let podporuje tento program, přesvědčivě dokazuje jeho efektivnost a bezpečnost.

Systém čištění je velmi jednoduchý a vhodný k použití. Je určen pro všechny, který chtějí očistit svůj organizmus, v obvyklé pro něho situaci, bez použití přístrojů, lůžkového oddělení a chemických prostředků.

Má 15 let vědeckého vývoje a praktické zkušenosti při vytváření vzorců racionální výživy. Autor populárních knih.


Největší slávy dosáhl v souvislosti s vytvořením Colo Vady Plus-unikátní komplex hloubkového čištění na buněčné úrovni, který se nachází v harmonii s normální funkcí organismu.Patrick Flanagan, doktor medicíny, významný vědec, nominovaný na Nobelovu cenu v oblasti koloidní chemie za jeho dílo "microclusters Flanagan ®" (1994)Jeho první vynález byl patentován ve 14 letech. V 17ti je považován za jednoho z 10 nejvíce talentovaných a nadějných mladých vědců v USA článku publikovaném v časopisu Life. V 19ti letech se stal nejmladším spolupracovníkem, který kdy pracoval v NASA, konzultant kosmického programu "Gemini". Ve věku 23 let vytvořil počítačový program pro BMS U.S.A., s pomocí kterého byl vytvořen překladatel "man-delfín" se 40ti slovy. Autor uznávaných knih např. o kosmické energii a velké pyramidy Cheops (Egypt). Zaznamenán do Guinessovy knihy rekordů.
Kolega a nástupce, dvojnásobného nositele Nobelovy ceny Dr. Henri Coanda.
Profesor, doktor medicíny, doktor filosofie. Jen v oblasti zdraví má více než 200 vynálezů.
Syntetizoval látku, která napodobuje léčivé vlastnosti "živé vody" a dostala značku "microclusters Flanagan ®-Krystalická energie

Hydracel, unikátní katalyzátor, založen na mikroklasterné technologii, který umožňuje maximálně zvýšit asimilaci potravin a energetickou hodnotu potravinových doplňků.

Více informací i Hydracelu zde.

Pár kapek - a radikálně zlepšuje kvalitu jakékoliv neočištěné vody, zajišťuje křišťálově čistou a navíc mineralizovanou vodu, nasycenou živou energií, která má vlastnosti přírodní vody z ledovců. Ale ještě více hodnotnějším objev (si myslí Patrick Flanagan) je Microhydrin.

Otto Warburg - chemik (Nobelova cena za výsledky studií z kyslíku a rakoviny 1932 rok).

Objevil, že žádný nemoci vytvářející virus, bakterie nebo plíseň nemůže přežít v přítomnosti kyslíku. Co to znamená? A skutečnost, že všechny tyto nemoci-působící viry, bakterie a plísně se vyskytují v těch částech těla, kde je špatně dodáván kyslíkem. Tento vědec přisoudil tento jev na pH tekutin v lidském těle.

Máte-li zájem o zakoupení Coral Mine, Colo Vada a dalších produktů pro vaše zdraví,  přihlašte se do e-shopu svým klubovým číslem a heslem zde.

Jako člen Coral Clubu získáte možnost nákupu za klubové ceny o 20% levněji.

Objednávka produktů zde, vstup do e-shopu Corál Club.

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Pokud si nebudete s čímkoliv jisti, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat! Tel:773 486 600 nebo m.kalabzova@seznam.cz

Najdete nás na WhatsApp i Telegramu ve skupině: Cesta ke zdraví

Facebook skupina Paraziti v lidském těle zde.

Facebook skupina Příčiny nemocí zde.

Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club