Veškeré živiny, které přijímáte ve vaší stravě, se musí dostat až do vašich buněk. Pokud chcete být zdravý a vitální musí detoxikace probíhat na buněčné úrovni. Tělo má 75 biliónů buněk a každá je jedinečná tak jako vy. Všechny vaše buňky závisí jedna na druhé a společně zajišťují život a fungování celého organismu. Většina vašich buněk se seskupuje do tkání a tyto tkáně potom vytvářejí orgány a žlázy. Buňky tedy musí dostat živiny, energii a vylučovat odpad. Výživa vašeho těla souvisí tedy s tím, co jíte. Vstřebávání důležitých živin začíná v klcích vašeho tenkého a tlustého střeva. Bohužel většina lidí má díky nevhodnému jídelníčku střeva zanesena lepkem, hlenem a mukózním plakem. Tento hlenovitý povlak je navíc rájem pro parazity.

Existuje několik možností, ale Colo Vada Plus je možností zcela jedinečnou a jak jsem se přesvědčila nejvíce účinnou. Výživa miliard buněk v našem těle závisí na vstřebávání živin ze střev. Zbavte se odpadních látek ve střevě!!!! Pokud jste příliš hubení, podvyživení nebo máte málo svalové tkáně, pravděpodobně trpíte špatným vstřebáváním živin. Správným trávením, vstřebáváním, zužitkováním a vylučováním můžete znovu získat energii, vitalitu a pevné zdraví. Díky Colo Vadě a další postupné detoxikaci organismu posílíte všechny systémy lidského těla a to: lymfatický, imunitní, nervový, reprodukční, oběhový, vylučovací, trávicí, kožní, dýchací a další. Zbavte se parazitů!!!! Sama jsem prošla několika měsíční detoxikací organismu a zmizela velká únava, nespavost a další potíže.  Pro mě samotnou je detoxikace úžasná cesta, a to proto, že se cítím stále lépe a lépe. Mám bohaté zkušenosti a ráda vám poradím na vaší cestě za zdravím. S námi skrze detoxikaci očistíte svoje tělo od toxinů, kyselin, hlenů a parazitů. Píši s námi, protože pokud si nevím rady zajistím konzultaci s lékaři, kteří mají zkušenosti s detoxikační kůrou Colo Vada Plus, ale i s dalšími produkty Corálové společnosti. Než začnete s jakoukoliv léčbou, vyčistěte si svá střeva detoxikační kůrou Colo Vada Plus.

Před touto detoxikační kůrou doporučuji ledvinovou a jaterní očistu, s kterou vás také ráda seznámím.

Upozornění: Detoxikační kůra Colo Vada Plus je velice silná a účinná detoxikační kůra. Během kůry mohou nastat přechodné detoxikační projevy. Objednávejte proto Colo Vadu v Centru zdraví. Napište mi Vaše telefoní číslo a já Vám zavolám a vše vysvětlím. Pokud během kůry budete mít nějaké potíže zavolejte mi nebo napište SMS a já Vám zavolám a vysvětlím jak postupovat. Poraďte se s někým, kdo má zkušenosti!!!!!! Během celého detoxikačního období Vám budu k dispozici. Bylo by škoda pokud s kůrou začnete ji přerušit jen díky tomu, že nemáte zkušenosti. Během detoxikační kůry je třeba upravit jídelníček, pošlu Vám nějaké recepty. Volejte a pište SMS, pište na můj email.

 

M.Kalabzova@seznam.cz tel:773 486 600Více zde: http://zdravi-alternativnimedicina.webnode.cz/proc-colo-vada-pomaha-/

Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club

Facebook skupina Paraziti v lidském těle zde.

Facebook skupina Příčiny nemocí zde.

Máte-li zájem o zakoupení Colo Vada Plus nebo Colo Vada Green přihlašte se do e-shopu svým klubovým číslem a heslem. Nebo mi napište, zavolejte, ráda vám poskytnu více informací.

Jako člen Coral Clubu získáte možnost nákupu za klubové ceny o 20% levněji.

Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club.

Marcela Kalabzová
napište nám: kalabzovamarcela@gmail.com
zavolejte nám: 773 486 600

Přímý link, rychlé přihlášení a nákup na e-shopu Coral Club najdete ve facebook skupině Coral Club partner v informacích  zde:

Facebookový profil Corál Club

Vzhledem k tomu, že Colo Vada Green je svým složením velice podobná Colo Vada Plus, využijte rady a doporučení jako u Colo Vada Plus.

Program Colo-Vada Plus, je efektivní program hlubokého očištění organizmu, který je vypočítaný na 14 dní, a má tři etapy. Ty jsou v plném souladu s normálními funkcemi organizmu.

Speciálně vybrané rostlinné složky efektivně očišťují tělo od odpadních látek a toxinů, zlepšují činnost žaludečního a střevního traktu, optimalizují látkovou výměnu, kompenzují nedostatek prospěšných látek, zachovávají vitamínovou a minerální rovnováhu při dietě, obnovují prospěšnou mikroflóru střev a trávení a mají posilující účinky.

Tuto metodu vytvořil kanadský vědec Albert Zerr, doktor nutriciologie a bylinář, který ji během mnoha let úspěšně aplikoval.

Colo-Vada Plus je unikátní detoxikační program na buněčné úrovni, který pomáhá vytvořit zdravé vnitřní prostředí v organizmu vyloučením nestrávených metabolických odpadů a toxinů ze zažívacího traktu, tlustého střeva a jedovatých látek z celého organizmu.

Colo Vada Plus v podstatě řeší  i to, co do organismu nepatří, toxiny, chemické, radioaktivní látky, těžké kovy, pesticidy a další. Tuto očistu celého těla doporučujeme dvakrát až třikrát za rok.

Colo Vada Plus je bylinná přírodní očista, která působí proti bakteriím, virům, plísním a samozřejmě řeší i parazitární zátěž. Ve druhé etapě očistné kůry dochází i ke spalování vlastní tukové zásoby. Colo Vada Plus je výbornou prevencí vzniku zdravotních potíží.

Colo Vada Plus pomáhá vytvořit zdravé prostředí v organismu, zvyšuje se celková obranyschopnost organismu, dochází k posílení celého imunitního systému, k celkové regeneraci a omládnutí organismu.

14 denní program hlubokého očištění organizmu Program Colo-Vada Plus je v současné době nejefektivnější komplexní systém očištění celého organismu.Program je sestaven takovým způsobem, díky kterému máte možnost získat maximální ozdravný účinek.

Colo-Vada Plus je první očistný program na světě, který zahrnuje absorbent – kaolín (bílý jíl).         Tak se výrazně snižuje riziko acidobazické krize (kyselost prostředí v organizmu dosáhne maxima, to se může projevit ztmavnutím moči, zvýšenou únavou nebo bolestí hlavy…).

Provedeme Vás krok za krokem jednotlivými fázemi detoxikace.

Poradíme Vám, jak se na program Colo-Vada Plus připravit a jak zvládnout případné detoxikační příznaky. Ve spolupráci s odborníky a lékaři Vám doporučíme volnější režim očisty organizmu s ohledem na Vaše zdravotní omezení.

V průběhu Colo-Vada Plus a také po tomto programu neváhejte s námi konzultovat jakékoli dotazy, nejasnosti nebo obtíže, které se mohou dostavit!

Potřebujete poradit, zavolejte na tel:773 486 600 nebo napište na email: m.kalabzova@seznam.cz

V případě Vašeho zájmu Vám zprostředkujeme bezplatnou on-line registraci, která Vám umožní nakupovat produkty pro Vaše zdraví i krásu za výhodnější klubové ceny.

Na mezinárodním e-shopu uvidíte ceny pro nečleny klubu.

Doporučujeme vám registraci a nákup za nejlevnější ceny na trhu za  ceny klubové:

Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club.

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Pokud si nebudete s čímkoliv jisti při plánování či v průběhu detoxu, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!

Informace o naskladnění Colo Vady: je skladem

Příprava na Colo Vadu Plus, jak začít? /základní varianta očistné kúry/

Další možnosti jak se ještě lépe a efektivněji připravit na Colo Vada Plus najdete zde.

První etapa Colo Vady Plus

Druhá etapa Colo Vady Plus

Třetí etapa Colo Vady Plus

V průběhu detoxikace škodliviny odcházejí z organismu pryč a většinou o svém odchodu dávají vědět.

Přechodně se mohou objevit nejrůznější fyzické či psychické detoxikační projevy, které závisí na míře toxicity organismu člověka. Je to ale zcela v pořádku, není většinou důvod kúru přerušit nebo ukončit.

Při silnějších detoxikačních projevech je možné vždy kúru upravit, ráda Vám poradím.

Potřebujete poradit, zavolejte na tel:773 486 600 nebo napište na email: m.kalabzova@seznam.cz

Máte-li obavy z detoxikačních projevů, začněte raději s mírnější variantou.

Mírnější varianta Colo Vada Plus-první etapa očistné kúry/lehčí detoxikační projevy/

Tímto způsobem zvládne Colo Vada Plus každý, bez výrazných detoxikačních projevů.

Buďte trpělivý, s každou další očistou se budete cítit lépe a lépe. Během jedné detoxikační kůry se nelze zbavit toxinů za x let nastřádaných!!!

Možné detoxikační projevy během Colo Vady Plus.

Kdy a jak užívat Super Floru?

Co jíst při Colo Vada Plus?

Zkušenosti spokojených klientů, zákazníků s Colo Vadou Plus.

Proč Colo Vada pomáhá?

Alergická reakce při Colo Vada Plus, info a jiný postup u očisty.

Alergická reakce nebo parazitální nákaza?

Tento postup doporučuji všem kdo má parazitální zátěž v organismu a i v případě chronických onemocnění nebo velmi zaneseném organizmu.

Jídelníček po čtyřdenním půstu s Colo Vada Plus.

Máte při Colo Vadě průjem?

Jaterní kúra po Colo Vada Plus

Poruchy činnosti střevního traktu.

Únava v průběhu Colo Vada Plus

Objednávka produktů a Colo Vady zde.

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Sami si můžete vybrat a sestavit očistný program.

Můžete mi také zavolat nebo napsat co potřebujete řešit, a společně vytvoříme detoxikační, protiparazitální, protivirový, protibakteriální, protiplísňový  nebo výživový program přesně na míru pro vás.

Kontakt: Tel:773486600 email:M.Kalabzova@seznam.cz

Někteří lidé očekávají po detoxikační kůře zázrak a mají pocit, že se po první kůře žádný velký zázrak nestal.

Moje kamarádka si dělala Colo Vadu Plus, pro zlepšení celkového zdravotního stavu a také doufala, že aknózní pleť na obličeji se jí zlepší. Zlepšení pleti skutečně nastalo, ale trvalo pouze měsíc.

Po druhé detoxikační kůře už je to 6 měsíců a pleť na obličeji má čistou. Jedna kůra skutečně nemůže vše pořešit. Výsledky přiházejí díky pravidelným očistám organismu.

Každá  další  kúra  Colo-Vada  Plus  bude  mít  vždy  lehčí  průběh,  protože tělo  odstraňuje  menší  množství  nánosů  a  toxických  látek.

Představte  si,  co  jste  za celý  svůj  život  v  těle  nashromáždili?

 

Je mu 80 let a pravidelně 20 let očišťuje svůj organismus s Colo Vadou Plus, cítí se zdravý a svěží. Albert Zerr je doktor nutriciologie z Kanady, bylinář v šestém pokolení, se věnoval 30 let vědeckým činnostem na zpracování přirozeného, prostého a bezpečného systému čištění organizmu - programu Colo-Vada Plus.

Colo Vada Plus neobsahuje lepek./gluten/

Představujeme obnovený Program 2 Colo-Vada Plus:

  • Nové složení a baleníVojtěšky

  • Nové složení a balení Kombinace bylin č. 2

  • Nové probiotikum ve složení (Super-Flora)

  • Nové balení jednotlivých složek a celého komplexu

Jde o detoxikační program silně účinný a lze ho přizpůsobit individualitě každého člověka.                   Je možné si udělat Colo Vada PLus se 100% půstem, s mírným půstem, bez půstu s lehkým jídelníčkem.

Doporučujeme užívat Colo Vadu Plus v průběhu jednoho roku dvakrát až třikrát.

Kontakt: Tel:773486600 email:m.Kalabzova@seznam.cz

Colo Vada je výborná prevence, očista organismu a může se zlepšit práce:

jater, ledvin a sliznice

pokožka

pročistit krev

srdečně-cévní činnost

snížit  váha (od 3 kg a vice);

osvěžit se dech

alergické reakce

sílí práce pohlavích žláz

organizmus se čistí od cizopasníků

obnovuje se imunita

značně se zmenšují bolestí hlavy

funkce kloubů

Zlepšuje se vitalita

prevence proti vzniku chronických onemocnění

zvyšuje se úspěšnost oplodnění

Plánujete těhotenství?
Colo-Vada pomůže vytvořit čisté prostředí a silnou
imunitu pro Vaše miminko.

Program Colo -Vada Plus, pomáhá zlepšit a ochránit Vás před:

Chronické intoxikace, ochrana před škodlivým vlivem životního prostředí.

Dysfunkce žlučových cest, hepatitida, chronický zánět žlučníku, jaterní cirhóza. Kolitida, gastritida, pro prevenci zhoubných střevních nádorů.

Degenerativní onemocnění spojená s metabolickými poruchami: skolióza, artritida, osteoporóza, osteochondróza, dna, obezita, diabetes mellitus.

Alergická onemocnění, ekzém, psoriáza, léčba akné a zánětlivých onemocnění kůže.

Omlazovací programy v kosmetologii a příprava k plastickým operacím obličeje a těla.

Gerontologické procesy a stavy.

Čím  přísnější  však  na  sebe  budete,  tím  většího  ozdravného  účinku dosáhnete.

Každá  další  kúra  Colo-Vada  Plus  bude  mít  vždy  lehčí  průběh,  protože tělo  odstraňuje  menší  množství  nánosů  a  toxických  látek…                                                                                         Představte  si,  co  jste  za celý  svůj  život  v  těle  nashromáždili?

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Pokud si nebudete s čímkoliv jisti při plánování či v průběhu detoxu, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!

Pro lepší pocit a vzájemné sdílení doporučujeme program absolvovat s partnerem, s kamarádkou či s kolegy z práce.

Diplom ministerstva zdravotnictví Ruska a ruského vědeckého střediska restorativní medicíny a lázeňství v rámci pobočkové programu „ochrany a podpory zdraví zdravé“ - pro vývoj a realizaci projektu „Program №2 colo-Vada +» očistit tělo toxinů.

Příběhy spokojených klientů zde.

Máte-li zájem o zakoupení detoxikčních balíčků a dalších produktů pro zdraví a krásu, přihlašte se do e-shopu svým klubovým číslem a heslem zde.

Jako člen Coral Clubu získáte možnost nákupu za klubové ceny o 20% levněji.

Objednávka produktů zde, vstup do e-shopu Corál Club.

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Pokud si nebudete s čímkoliv jisti, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat! Tel:773 486 600 nebo m.kalabzova@seznam.cz

Najdete nás na WhatsApp i Telegramu ve skupině: Cesta ke zdraví

Facebook skupina Paraziti v lidském těle zde.

Facebook skupina Příčiny nemocí zde.

Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club