Corál Mine

Doporučuji podívat se na:

Video o Corál Mine

Další zajímavé video o vlastnostech vody zde, o vodě vypraví vědec Masaru Emoto, paměť vody a další..

Coral Mine je stále v akci 5+1

Corál Mine 30 sáčků/ při zakoupení pěti balení dostanete jedno balení zdarma DOPORUČUJEME

Ceník Vám rádi zašleme na váš email.kalabzovamarcela@gmail.com

Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club

Chci zdarma sestavit očistný-detoxikační program, nebo přípravu na Colo Vadu.

Komplexní hloubková očista organismu kvalitními přírodní produkty je výbornou prevencí vzniku zdravotních potíží. Pomůžeme-li našemu tělu vyloučit to, co do zdravého organizmu nepatří, dojde k posílení celkové vitality, energie, imunity.

Sami si můžete vybrat a sestavit očistný program.

Můžete mi také zavolat nebo napsat co potřebujete řešit, a společně vytvoříme detoxikační, protiparazitální, protivirový, protibakteriální, protiplísňový  nebo výživový program přesně na míru pro vás. Kontakt: Tel:773486600 email:kalabzovamarcela@gmail.com

 

Objednávka produktů Corál Club zde:

 

 

Popis produktu:

10 prášků po 1g v balení

Složení: drcený korálový prášek 993 mg, L-askorbinová kyselina 5 mg

„Coral Mine“ je přírodní produkt, který se vyrábí v Japonsku z hlubokovodních korálů skleraktinií, které rostou v Japonském moři poblíž ostrovů Okinawa a Tokunosima. Mořský korál je unikátní substance, ve které byla po více než 500 milionů let jeho existence, dosažena dokonalá harmonie živočišného, rostlinného a minerálního světa. Je to udivující přírodní útvar, který v sobě spojuje hned několik materiálních forem - je to mořský živočich s podivným vzhledem, který připomíná rostlinu, existuje díky mořským solím a živí se mořskými mikroorganismy.

„Kostra Korálu“ je komplex minerálních solí, který podmiňuje jeho unikátní účinky a působení na organismus. V podstatě se jedná o soli vápníku a hořčíku, ale obsahuje také draslík, sodík, železo, fosfor, síru, křemík, chrom, mangan, zinek a jiné prvky. Tento bohatý komplex přírodních solí reguluje minerální rovnováhu v těle, což znamená, že normalizuje činnost životně důležitých systémů a orgánů.

Činnost aktivních látek:

Vápník společně s fosforem formuje kostní tkáň a je stavebním materiálem pro všechny spojující tkáně. Udržuje stabilní srdeční činnost, vodivost nervů a zkracování svalů, zvyšuje propustnost buněčných membrán a normalizuje procesy srážlivosti krve.

Hořčík napomáhá spolu s vápníkem zajišťovat osvobození ATP a zvyšovat energetický potenciál organismu, zajišťovat stabilní srdeční rytmus a regulovat tonus hladkého svalstva (cévy, střevní trakt, žlučník a močový měchýř). Vyvážená kombinace vápníku a hořčíku (2:1) brání odvádění vápníku z kostí, a tím i jejich změkčení.

Sodík reguluje osmotický tlak, vodní a bílkovinovou výměnu, je nutný pro podporu neutronové a svalové dráždivosti a činnost sodíkové a draslíkové pumpy, která zabezpečuje regulaci buněčné výměny.

Draslík je základní vnitrobuněčný kation, který udržuje vodní, solní, kyselinovou a zásaditou rovnováhu, nervovou a svalovou dráždivost a vodivost, zabezpečuje stabilitu arteriálního tlaku a odvádí přebytečnou tekutinu z organismu.

Lidský organismus se skládá ze 70% z kapalin, přičemž krev, lymfa, slina, sliznatý obal mají alkalické reakce (pH krve zdravého člověka činí 7,4). Při snížení pH čili při zvyšování aciditu, se zdůrazňuje narušení imunitních reakcí, rychle se rozmnožují viry a bakterie, které se dostali do krve, špatně se vstřebávájí vitamíny a mikroelementy, vzniká onemocnění cév, srdce, kloubů, krve a mnohé další patologické stavy organismu, včetně těch onkologických.

Jeden ze základních chemických prvků, ze kterých se skládá náš organismus, je vápník. Jeho nedostatek v organismu vleče za sebou více než 150 těžkých onemocnění, přičemž nejvíce jsou postiženi děti, gravidní ženy a lidé starší 40ti let.

Coral - Mine, nasycuje vodu aktivním ionizovaným vápníkem.

Denní používání takové vody pomáhá k:

Zmenšení nebo úplnému odstranění otoků;

Dosažení optimálních hodnot pH krve;

Snížení rizika onemocnění srdečně-cévního systému a orgánů zažívání;

Nasycení krve kyslíkem;

Normalizaci úrovně cukru v krvi a arteriálního tlaku;

Normalizaci práce ledvin, orgánů zažívání a jater;

Prevenci artritidy, zvyšování pružnosti svalů a kloubů, obnovení struktur kostních a chrupavkových tkání organizmu;

Rozpouštění žlučníkových a ledvinových kamenů.

Proč se používá Coral - Mine: Buduje v organismu alkalickou rovnováhu a normalizuje kyselo-alkalickou bilanci. Vědcům je dávno známo, že alkalické prostředí má životně důležitý význam pro normální fungování buněk tedy i pro správné fungování celého organismu. Je rovněž známo, že všechny výměny procesů v organismu na buněčné úrovni probíhají za účasti iontů vápníku.

Vápník, který používáme s potravinami a vodou je zpravidla biologicky málo aktivní. Důležitou předností Coral - Mine je jeho bio - dosažitelnost - při styku s vodou vápník přechází v iontovou formou a snadno se osvojuje buňkami těla.

* Potravina určená pro zvláštní výživu.

Složení: Jednogramový mini-balíček obsahuje: rozdrcený korál (993 mg), který obsahuje kolem 70ti životně důležitých prvků (včetně vápníku - 34,6%, hořčíku - 2,16%, a také sodík, železo, draslík, fosfor, jod, fluor, brom, mangan, chrom, bor, uhlík, zinek, selen, měď, zlato atd.), kyselina askorbová (5 mg), stříbro (2 mg).

Dávkování, užití:

"Pitný režim" (1 mini- sáček na 1,5 litr vody)

Vhodit mini-sáček do nádoby s pitnou vodou (možnost snížení množství vody na polovinu až třetinu). Po 10-15 minutách je voda je připravena k použití. Pít během dne místo běžné vody mezi jídly. (Nepít půl hodiny před jídlem, při jídle a cca 30 minut po něm. Přípravky obsahující vápník působí zásadotvorně, což není při procesu trávení, kdy tělo tvoří kyselé žaludeční šťávy, žádoucí).

Režim " Pohotovost" (1 malinký sáček na sklenici vody)
(v případě akutních stavů: horečka, intoxikace, otrávení, bolesti a atd.)

Vložit malinký sáček do jednoho šálku horké (50-60°C) vody a po 5-10 min vyíít horký.

Vhodné opakovat po cca 1-2 hodinách.

Důležité poznámky:

* Nepoužívejte sodovku, pouze neperlivou vodu (v ideálním případě přefiltrovanou)!
* Nevařte!

* Neroztrhávejte a nevysypávejte před užitím!
* Coral prášek není rozpustný ve vodě - pouze se z něj uvolňují ionty!
* Je vhodné spotřebovat připravený Coral prášek během jednoho dne!

* Použitý sáček můžete poté rozsříhnout a použít jeho obsah na květiny - uvidíte, jak se jim bude dařit (přírodní hnojivo)

zkušenosti klientů:Corál Mine

Kontraindikace: nebyly zjištěny.

Uložit