Zvýšená teplota:

Silver Max /Koloidní stříbro/ 118ml,

Silver Max /Koloidní stříbro/ 236ml

Boswellia

Aloemanan

Microhydin /60 kapslí/

Možná v tuto chvíli řešíte u sebe nebo u svých dětí kašel, virózu, nachlazení. Tyto potíže se dají řešit velice rychle, dokonce i levně a přírodní cestou,bez vedlejších účinku na naše zdraví. Můžete se podívat i na video zde, postup ...

Můj syn kdysi často trpěl na laryngitidy. Celou zimu nebyl nemocný a na jaře po jízdě na kole bez šály začal pokašlávat. Doufala jsem, že zůstaneme jen u pokašlávání. Ve středu už musel syn zůstat doma. Ve čtvrtek se jeho zdravotní stav ještě zhoršil a vypadalo to na 14 denní pobyt doma. Jsem zvyklá na rychlé výsledky a už v neděli syn zase jezdil na kole.

A co mu pomohlo?

Nepomohla ani  frekvenční  terapie, která  při akutních stavech vždy pomůže, ani doplňky, které jsem mu dávala.

Pomohla nám voda. Nemyslím ale vodu z kohoutku, nebo vodu co pijí lidé z pet lahví. To vše je voda mrtvá.

Mému synovi pomohla živá voda. A takovou vodou je korálová voda, kterou moje rodina pije každý den.

Běžně se sáček s mořskými korály dává do 1,5 l. To je doporučená denní dávka.

Lidé, kteří denně pijí korálovou vodu se díky unikátnímu složení dožívají vysokého věku.

Vzhledem k tomu, že je naše tělo složeno z  75% vody, nepochybujeme o tom, že právě kvalita vody má velký význam pro zdraví a vitalitu našeho těla.

Při nachlazení se sáček s korály dává pouze do 250ml a 60 stupňů teplé vody. Zamíchejte a skleničku s vodou a sáčkem s korály přikryjte. Po 10 minutovém louhování koncentrovanou vodu vypijte.

Corál Mine-sáček s minerály obohatí vodu o volné elektrony a vybaví jí obrovskou antioxidační schopností. Do vody se uvolní organické minerály a tento iontový minerální nápoj je doslova zázrak v době nemoci, nachlazení, překyselení organismu. Obsahuje 74 minerálů a stopových prvků.

Korálová voda je blahodárná pro imunitní systém každého z nás, včetně dětí, těhotných, kojících žen, sportovců i seniorů.

Má výrazný antibakteriální a antivirový efekt, virům a bakteriím se nedaří v alkalickém prostředí.

Můj syn dostal první dávku Corál Mine ve čtvrtek v 17 hod. Druhou dávku v 18,30 a poslední korálový nápoj ve 20 hod. Ráno z něho doslova lítaly hleny, kýchal a smrkal. Tímto způsobem se úžasně pročišťoval.

V pátek během dne dostal  7 takových dávek. V sobotu už téměř nekašlal a v neděli jezdil na kole. Pro mě i manžela to bylo velké překvapení, že se synovi tak rychle ulevilo. Vím od kolegů, že pokud se tento nápoj připraví v době, kdy je ještě nemoc v začátku, tak v mnoha případech se už nerozjede a nebo jen v mírné podobě.

Corál Mine doporučuji každému.

Corálová společnost má brožurku Lékárnička, kde se tento nápoj doporučuje při různých zdravotních potížích. Tuto brožurku dostává každý s první objednávkou jako dárek.

Díky synovi jsem pochopila, proč právě korálová voda je v brožurce Lékárnička a proč by měla být součástí každé domácí přírodní lékárničky.

Tento nápoj pijeme celá  naše rodina denně, již několik let a já ho nosím  stále v kabelce, na cestách i o dovolené.

Je možné ho využít při jakémkoliv onemocnění.

Pokud kašel ani po celodenním užívání  1-3 dny několika dávek korálového nápoje nezmizí, bude to určitě kašel, který způsobují parazité. To vím, díky mé osobní zkušenosti u své dcery. Korálový nápoj sice trochu pomohl, ale až po protiparazitální kůře kašlat přestala. Byly to larvičky škrkavek, nákaza od kočičky. Na parazity pouze Corál Mine nestačí.