Informace o přírodních bylinných preparátech pro očistu lymfy klikněte zde:

Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club

Víte jaké systémy, orgány v těle máte nejvíce oslabené? Jak je na tom váš lymfatický systém? A jak lymfatický systém očistit, uzdravit?

Proč a kdy je důležitá příprava před detoxikační kůrou a jak se na ni připravit?

Většina z Vás  již vyzkoušela detoxikační kůru Colo Vada Plus. Někteří lidé očekávají po detoxikační kůře zázrak a mají pocit, že se po první kůře žádný velký zázrak nestal.

Moje kamarádka si dělala Colo Vadu, pro zlepšení celkového zdravotního stavu a také doufala, že aknózní pleť na obličeji se jí zlepší. Zlepšení pleti skutečně nastalo, ale trvalo pouze měsíc. Po druhé detoxikační kůře už je to 6 měsíců a pleť na obličeji má čistou. Jedna kůra skutečně nemůže vše pořešit. Výsledky přiházejí díky pravidelným očistám organismu.

Ze své zkušenosti vím, že je potřeba se věnovat očistě těla i mysli a výsledek se dostaví. Můžete si přečíst zkušenosti klientů zde:

Zkušenosti klientů zde:

Dnešní téma bude o očistě lymfatického systému a o přípravě na detoxikační kůru Colo Vada Plus. Nebo spíše jedna z možností jak se na kůru připravit.

Systémů v těle máme několik: nervový, lymfatický, životní síla, systém žláz, oběhový, dýchací, trávicí, sexuální, močový, svalový, imunitní, hormonální, reprodukční a kožní.

Většina lidí má oslabený systém trávicí. Nejvíce slinivka a slezina a pak játra, žlučník,  tlusté střevo a další…

Zatížení trávicího systému je dnes velké ale o tom určitě všichni víme. Stačí změnit stravovací zvyklosti a pravidelnou očistou Colo Vada Plus si tento systém můžeme dát zase do pořádku. Jsou lidé, kteří nechtějí měnit svůj jídelníček a i přes to díky Colo Vadě se cítí mnohem lépe. Každý sám musí za sebe zvolit ten nejvhodnější způsob.

Zjistila jsem, že je vhodné si před Colo Vadou udělat očistu lymfatického systému. Colo Vada také očištuje lymfatický systém, ale jsou lidé, kteří ho mají hodně zatížený a proto je vhodné před Colo Vadou lymfu více řešit.

Lymfatický systém je i imunitní systém a jeho úkolem je organismus čistit a chránit. Mnoho nemocí začíná právě zde, když je tento systém přetížený a oslabený. Lymfatické tkáně tvoří náš kanalizační systém, který z těla odstraňuje buněčný odpad a vedlejší produkty metabolismu.

A jak se může projevit oslabení lymfatického systému?

1 oslabená imunita

2 respirační nemoci/ucpané dutiny, bolesti uší, bolesti v krku

3 cysty, tumory

4 rakovina lymfatického systému

5 nízká hladina lymfocytů

6 úbytek krevních destiček

7 otoky

8 celulitida

9 alergie

10 strnulost šíje

11 potíže s očima

12 zduřelé lymfatické uzliny

13 degenerace krční páteře, zejména pokud byly odstraněny krční mandle a další

A které produkty mi vychází jako vhodné na očistu lymfatického systému:

1 Colo Vada Plus Proč Colo Vada pomáhá?

2 Corál Mine

Corál Mine 504 Kč , 18,26 EUR soli vápníku a hořčíku, ale obsahuje také draslík, sodík, železo, fosfor, síru, křemík, chrom a jiné prvky, reguluje minerální rovnováhu, normalizuje činnost životně důležitých systémů a orgánů.

3 Lymflow osvědčilo se mi užívání ráno na lačno a večer před spánkem, podle váhy a míry zatížení lymfatického systému 1-2 kapsle, u mé dcery, s kterou začínám kůru od těžkých kovů/ode mě rtuť, a z očkování hliník/ mi vyšlo toto dávkování 1-0-1 je jí 10 let. Doporučuji užívejte cca měsíc, lze začít i před Colo Vadou a pokračovat během Colo Vady.

Lym Flow Podporuje zdraví močových cest. Napomáhá k vylučování nadbytečné tekutiny v organismu.

4 Circu-Phyt   Užívá se ráno nalačno a večer před spaním

«CircuPhyt» – složený rostlinný produkt, zlepšující žilní, kapilární a arteriální krevní oběh, a rovněž i lymfatický oběh. Normalizuje mikrocirkulaci krve a lymfy. Escin a esculin, které jsou obsaženy v jírovci a rovněž saponiny a flavonoidy gotu koly mají blahodárný vliv na krevní cévy. Tyto komponenty snižují propustnost kapilár. Zvyšují tonus krevních i lymfatických cév, zlepšují mikrocirkulaci a lymfatický oběh.

Další vhodné produkty:

Assimilator Podporuje dobré trávení a vstřebávání potravy bez plynatosti a pocitu těžkého žaludku, dochází ke zlepšení imunity, vitality.

HydraCel Zvyšuje kvalitu trávení živin a jejich přenos do buněk. Zlepšuje biologické vlastnosti vody.

Některým klientům doporučuji i jemnou lymfatickou ruční masáž.

Nejčastěji mi vychází tato kombinace Corál Mine+Lymflow nebo Circuphyt a samozřejmě více pohybu a lymfatická masáž.

Cvičení pro stimulaci lymfatického systému.

Další info o lymfatickém systému zde.