Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club/e-shop/

Formulář k odběru novinek zde.

Vyplníte-li tento formulář, můžeme Vám zasílat novinky z oblasti zdravého životního stylu z  Centra zdraví.

Jak začít s Colo Vadou? Proč Colo Vada pomáhá? Co jíst při Colo Vadě? První etapa Colo Vady

Druhá etapa Colo Vady Třetí etapa Colo Vady Máte při Colo Vadě průjem? Příprava na Colo Vadu

Podpora lymfatického systému před a během Colo Vady, příprava na Colo Vadu.

Colo Vada Plus i pro děti s úpravou detoxikační kůry bez půstu

Jak zvýšit vstřebávání a účinnost  doplňků stravy ?

Jaterní kúra

Zkušenosti spokojených klientů, zákazníků...

Doporučujeme NOVÉ VIDEO téma:kašel, nachlazení, chřipka, oslabený organismus...

Uvedené ceny jsou ceny klubové:

Corál Mine 504 Kč , 18,26 EUR soli vápníku a hořčíku, ale obsahuje také draslík, sodík, železo, fosfor, síru, křemík, chrom a jiné prvky, reguluje minerální rovnováhu, normalizuje činnost životně důležitých systémů a orgánů.

Corál Mine 192 kč , 6,96 EUR Corálová voda obsahuje přírodní soli, reguluje minerální rovnováhu v těle.

Colo Vada Plus 1800 Kč, 65,22 EUR

Colo Vada je unikátní a hloubkový očistný program celého těla, jde o bylinnou přírodní očistu, která působí proti bakteriím, virům, plísním a samozřejmě řeší i parazitární zátěž.

Pomáhá vytvořit zdravé prostředí v organismu, zvyšuje se celková obranyschopnost organismu, dochází k posílení celého imunitního systému, k celkové regeneraci a omládnutí organismu.

Colo Vada v podstatě řeší  i to, co do organismu nepatří, toxiny, chemické, radioaktivní látky, těžké kovy, pesticidy a další jedy...Tuto očistu celého těla doporučujeme dvakrát až třikrát za rok.

Colovada má 3 etapy a koupit se dá i samostatně. Někteří naši klienti si některou z etap Colovady prodlužují.

První etapa Colovady Plus 14 sáčků/7 dní  600 Kč 21,74 EUR

Druhá etapa Colovady plus 8 sáčků/4 dny  336 Kč 12,17 EUR

Třetí etapa Colovady plus 6 sáčků/3 dny 264 Kč 9,57 EUR

Colo Vada mix druhá etapa 4 sáčky/kaolín 192Kč 6,96 EUR

Colo Vada mix druhá etapa 16 sáčků/kaolín 720Kč 26,09 EUR

Microhydrin s MSM 768 Kč 27,83 EUR Přírodní produkt na základě biologicky dostupné formy síry přírodního původu. Podpora a regenerace chrupavek, výživu kloubů, tvorba kolagenu.

Microhydrin 792 Kč 28,70 EUR Směs vitamínů a minerálních látek, při tělesné a duševní námaze, silný antioxidant.

Microhydrin Plus 864 Kč 31,30 EUR Komplexní  směs minerálních látek a vitamínu C. Zdroj dostupných antioxidantů

Boswelia 504 Kč 18,26 EUR Účinný při zánětlivých procesech v organismu. Boswellia serrata přispívá k udržení zdravých kloubů, podporuje jejich pohyblivost a napomáhá při fyzické zátěži spojené s fungováním kloubů, kostí a svalů.  Proti zvýšené hladině tuků v krvi, působí příznivě při astmatu.

SMS 288,-Kč

Lym Flow 384 Kč 13,91 EUR Podporuje zdraví močových cest.   Pomáhá zlepšit cirkulaci lymfy a celkovou činnost lymfatického systému. Navíc « LymFlow » pomáhá z organismu odstraňovat nadbytek tekutin. Pomáhá posílit imunitní systém a celkově zlepšuje náladu.

Artichoke 432 Kč 15,65 EUR Artyčok zlepšuje látkovou výměnu a posiluje přirozenou obranyschopnost organismu.Vyčistí játra a ledviny. Pomáhá při zánětech žlučníku a žlučových cest, stimuluje tvorbu žluči.

Circu-Phyt 720 Kč 26,09 EUR  Zlepšuje žilní, kapilární a arteriální krevní i lymfatický oběh. Normalizuje mikrocirkulaci krve a lymfy.

Super Flóra 480Kč Známé rostlinné prebiotikum, je zdrojem nezbytné vlákniny pro trávicí trakt. Inulin stimuluje růst vlastních užitečných bakterií v tlustém střevě, obnovuje mikroflóru. Navíc je inulin skvělý sorbent, zlepšuje peristaltiku střev, napomáhá odstraňovat toxiny.

Probiotika (bifido- a laktobakterie)Užitečné mikroorganismy, které potlačují patogenní bakterie v trávicím traktu, obnovují zdravou rovnováhu mikroflóry.

Visi-Prime 288 Kč 10,43 EUR Napomáhá k uchování ostrosti a kvality zraku, doplňuje nedostatek užitečných látek, nezbytných pro optimální činnost očí.

Zubní prášek MicroBrite s mikrohydrinem 384 Kč 13,91 EUR Stoprocentně přírodní bělící zubní prášek s antioxidačními účinky s příchutí máty.

Bp Phyto Control 504 Kč 18,26 EUR  Má detoxikační účinky, odbourání stresu, očištění organismu. Pozitivní vliv na nervový systém, reguluje kardiovaskulární systém, má antioxidační účinky.

Kořen lékořice 264 Kč 9,57 EUR Výborný při nachlazení, kašli a pomáhá uklidňovat horní cesty dýchací a udržuje je čisté. Přírodní antidepresivum. Účinná při jaterních potížích- hepatitidě a otravách různého druhu.

Ca-Mg Complex 432 Kč 15,65 EUR Komplex minerálů vápníku a hořčíku, nezbytný pro zdravý růst ko stí a zubů. Podporuje zdravý nervový systém.

PhytoMix for women 480,-Kč 30 kapslí, doporučuji dvě balení Blahodárně působí na hormonální změny v ženském organismu, lehce a jemně uklidňuje, pomáhá zvládnout depresi, nervozitu a nespavost. Tento produkt  mi pro klienty vychází velice často. Je to sice produkt vyrobený pro ženy, doporučuji ho a mohou ho užívat i děti a muži. Je v podstatě vhodný pro všechny, kdo prochází nějakým náročným životním obdobím. Ať už je to stres, ztráta blízké osoby, operace, nemoc, zkouškové období u dětí a studentů atd. Mojí 10-ti leté dceři pomohl v době, kdy jí zemřela kočička, bylo to pro ní velice těžké a přestala mi spát. Díky Phytomixu začala zase spát, v podstatě okamžitě. Jak říká můj manžel působí již druhý den. Dávám ho dětem i teď v době uzavírání známek, kdy denně píší nějaké testy, vždy jednu kps. večer. Jsou v mnohem větší pohodě.  V době velkého stresu doporučuji i 1-1-1, takto ho  užívala i má dcera první dny, pak už jsem dávkování snižovala. Většinou doporučuji 1-0-1 a poté už jen 0-0-1, vždy podle situace.

H-500 720 Kč 26,09 EUR Velký zdroj vitamínů a minerálů. Pomoc při fyzické i duševní námaze, pomáhá k regeneraci svalů. Podobný produkt jako Microhydrin.

H-500 1032 Kč 37,39 EUR Velký zdroj vitamínů a minerálů. Pomoc při fyzické i duševní námaze, pomáhá k regeneraci svalů.

H-500 1344 Kč 48,70 EUR Velký zdroj vitamínů a minerálů. Pomoc při fyzické i duševní námaze, pomáhá k regeneraci svalů.

Mega acidophilus 504 Kč 18,26 EUR Zabraňuje přemnožení patogenních bakterií, způsobující střevní potíže – průjmy, zejména po léčbě antibiotiky, pro zdravou funkci střev, podporuje správné trávení, přirozenou stolici.

Papaya 240 Kč 8,70 EUR  Papája je používána při trávících potížích, zánětech a vředech v oblasti žaludku a dvanáctníku a také při nedostatečné činnosti slinivky. Při redukci hmotnosti.

Omega 3-6-9 432 Kč 15,69 EUR Chrání srdce a cévy, pozitivně působí na hormonální rovnováhu, optimalizuje činnost nervového systému, zlepšuje stav pokožky.

Neitronic MG-03 360,-Kč  Je určen pro ochranu uživatelů mobilních telefonů a radiotelefonů, přenosných radiostanic a mikrovlnných trub před škodlivým elektromagnetickým zářením./Doporučujeme využít akci 3+3/

Neitronic. Model МG-04 360Kč je určen pro ochranu před zářením oobního počítače a televize/display /Doporučujeme využít akci 3+3

Neitronic Model МG-04М 360Kč je určen pro ochranu před zářením oobního počítače a televize/display/Doporučujeme využít akci 3+3

Taurin 360 Kč 13,04 EUR  Pro zvýšení aminokiseliny ve všech důležitých orgánech v těle. Aminokyselina taurin je vysoce biologicky aktivní. Tato skutečnost je potvrzena tím, že taurin je obsažen prakticky ve všech životně důležitých orgánech a tkáních od početí až po hluboké stáří.

Silver- Max Care, Koloidní stříbro 118 ml 432 Kč 15,65 EUR  Přírodní antibiotikum. Pro každodenní péči o pokožku. Koloidní stříbro je celosvětově známým účinným podpůrným prostředkem při léčení chorob vyvolaných bakteriální nákazou a chorob.

Silver- Max Car, koloidní stříbro 236 ml 816 Kč 29,57 EUR  Přírodní antibiotikum. Pro každodenní péči o pokožku. Koloidní stříbro je celosvětově známým účinným podpůrným prostředkem při léčení chorob vyvolaných bakteriální nákazou a chorob.

Silver gel 360 kč 13,04 EUR  Má  antiseptické  a  antibakteriální  účinky. Ošetření vyrážek, akné, drobných řezných ranek a odřenin (depilace, holení), štípnutí hmyzem, zánětů a oparů, pomáhají při léčbě kožních nemocí (např.ekzém). Dále je vhodný tam kde chceme dosáhnout rychlého zklidnění pokožky.

Silver-Max sprayer 24 Kč 0,87 EUR Rozprašovač pro snadnou aplikaci koloidního stříbra. Pro hrdlo a nosohltan.

PowerMin 10 balení po 1.5 g  288 Kč 10,43 EUR  Zdroj vitamínů, minerálů a má antioxidační účinky. Obnova zásaditého prostředí v těle.

Cascara Sagrada 312 Kč 11,30 EUR Má projímavé účinky a stimuluje sekreci celého střevního systému při zácpě.

First Food 672 Kč  24,35 EUR Zdroj imunoglobulinů, podpora  imunity . Obnova svalů a nervů.

Assimilator 672 Kč 24,35 EUR Podporuje trávení a celkový imunitní systém. Dobré trávení a vstřebávání potravy bez plynatosti a pocitu těžkého žaludku,  imunita - vitalita.


CoEnzyme Q-10 720 Kč 26,09 EUR Je nezbytný pro imunitní systém organismu, zpomaluje proces stárnutí.

Cat's Claw 624 Kč 20,00 EURPosiluje obranné schopnosti organismu, pomáhá chránit buňky a přispívá k udržení pružných kloubů.

Selenium 360 Kč 13,04 EUR  Odstraňuje škodlivé látky z buněk, je nezbytný pro buněčnou ochranu. Podporuje správnou funkci hormonů štítné žlázy.

Coral Alfalfa 336 Kč 12,17 EUR Prostředek proti stárnutí a k celkovému posílení organismu.

Coral Lecithin 360 Kč 13,04 EUR Podpora činnosti srdce a cév. Celková obranyschopnost organismu.

Folic Acid 192 Kč 6,96 EUR Udržuje zdravý kardiovaskulární systém. Nezbytný pro normální vývoj tkání.

Vitamin E 432 Kč 15,65 EUR  Podporuje životní funkce kardiovaskulárního, nervového a imunitního systému. Důležitý pro mentální zdraví a zlepšuje paměť v pokročilém věku.

HydraCel 576 Kč 20,87 EUR Zvyšuje kvalitu trávení živin a jejich přenos do buněk. Zlepšuje biologické vlastnosti vody.

Omega 3/60 336 Kč 12,17 EUR  Nenasycené mastné kyseliny, zlepšují pružnost cévních stěn a posilují krevní soustavu.30 kapslí.

Omega 3/60 864 Kč 31,30 EUR Nenasycené mastné kyseliny, zlepšují pružnost cévních stěn a posilují krevní soustavu.90 kapslí

Omega 3 pro děti 192Kč 6,96 EUR Chrání srdce a cévy, snižuje podráždění a hyperaktivitu, zlepšuje koncentraci

Lax max 672 Kč 24,35 EUR  Přírodní jemně působící projímadlo. Má výborné účinky při zácpách a posiluje peristaltiku střev.

Pau D' arko Kůra stromu lapacho 312 Kč 11,30 EUR  Používá se při léčbě bakteriálních, plísňových, parazitárních a virových onemocněních.

BioSchape 1104 Kč 40,00 EUR Esenciální aminokyseliny, vhodné při regulaci hmotnosti, zvýšené zátěži a sportování.

Chlorodophilus 288 Kč 10,43 EUR Jenobuněčná zelená řasa. Pro správné trávení a imunitu. Zdroj vitamínů a bílkovin.

Activin 672 Kč 24,35 EUR  Je jedním z nejsilnějších antioxidantů na trhu. Přírodní výrobek ze zrnek červeného hroznového vína. Antioxidanty v ActiVinu jsou silnější než vitamíny.

AquaOx 672 Kč K zvýšení fyzické i psychické aktivity. Sada z nejsilnějších antioxidantů rostlinného původu. Přispívá k optimalizaci CNS a  kardiovaskulárního systému, zlepšuje krevní oběh a propustnosti cév, chrání buňky před předčasným stárnutím.

Endura Max 576 Kč 20,87 EUR  Regulace tělesné hmotnosti, snižuje chuť k jídlu a chutě na sladké.

Coral Carnitine 720 Kč 26,09 EUR  Biologicky aktivní doplněk stravy – zdroj acetyl-L-karnitinu.

Coral Echinacea 312 Kč 11,30 EUR  Na podporu imunity a vitality a má antioxidační účinky.

Coral Chlorella 672 Kč 24,35 EUR  Je přírodní antioxidant. Udržuje správnou hladinu cholesterolu a hladinu krevního tlaku.

Coral Magnesium 432 15,65 EUR  Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Zlepšuje činnost nervové soustavy.

Coral Probiotic 576 Kč 20,87 EUR  Podpora imunity a dobrého trávení. Optimalizace střevní mikroflóry.

Coral Zinek 15 240 Kč 8,70 EUR  Udržení hormonální rovnováhy. Zachování zdravých kostí, zubů, vlasů, nehtů, pokožky a zraku.

DigestAble 528 Kč 19,13 EUR  Přípravek na podporu trávení, nadýmání. K posílení imunity a k udržení zdravých cév.

FlexiCor 792 Kč 28,70 EUR  Podporuje tvorbu kolagenu v kloubech, kostech.

Garlic 240 Kč 8,70 EUR  Ochrana před infekcemi. Má antibakteriální a proti plísňové účinky. Posiluje imunitní systém.

Coral Burdock Root 384,-Kč Lopuch podporuje funkční stav a pohyblivost kloubů, chrání a napomáhá obnovovat tkáně chrupavky. Blahodárně působí na pokožku a přispívá k podpoře zdraví horních cest dýchacích. Pomáhá usnadnit trávení tuků a podporuje zažívání. V neposlední řadě stimuluje vylučování z organismu a používá se jako pomoc k jeho odvodnění.

Ginkgo Biloba 336 Kč 12,70 EUR Přispívá k obranyschopnosti organismu. Přírodní antioxidant.

Gotu Kola 264 Kč 9,57 EUR  Ochrana srdce, cévních stěn a podpora mozku. Má omlazující účinky.

Green gold 600 Kč Silný antioxidant, stabilizuje cukr v krvi. Zdroj energie a vitality.

Griffonia 432 Kč 15.65 EUR Optimalizuje centrální a periferní nervový systém. Blahodárně působí na funkci mozku.

Chewable Calcium 384 Kč 13,91 EUR Důležitý zdroj vápníku, vitamínů C a D minerálů. Udržuje zdravé kosti a zuby.

InflaCor 720 Kč 26,09 EUR Prostředek ke zlepšení funkčnosti pohybového aparátu. Antioxidační ochrana buněk a tkání.

Iron 240 Kč 8,70 EUR  Důležitý zdroj železa, předchází vzniku anémie. Zlepšuje vývoj mozku a nervové soustavy.

IQ 576 kč 20,87 EUR  Esenciální mastné kyseliny omega-3. Důležitý pro podporu mozku.

Kurunga 360 Kč

MindSet 720 Kč 26,07 EUR  Zlepšuje prokrvení a výživu mozku, zlepšuje pozornost a paměť. Odbourává stres.

Pau D'Arco s pampeliškou 312 11,30 EUR Používá se při léčbě bakteriálních, plísňových, parazitárních a virových onemocněních.

Pau D'Arco se selenem 312 Kč 11,30 EUR  Používá se při léčbě bakteriálních, plísňových, parazitárních a virových onemocněních.

PhytoGuard 504 Kč 18,26 EUR  Posílení imunity, při nachlazení. Přírodní antioxidant a posiluje obranyschopnost organismu.

Pro-vláknina 960 Kč 42,61 EUR  Podporuje zdravé trávení, udržuje správnou hladinu glukózy v těle. Metabolizuje tuky. Efektivně působí na detoxikaci celéhotrávicího traktu, zejména tenkého a tlustého střeva.  Stimuluje růst prospěšných bakterií.

Shark Liver Oil 480 Kč 17,39 EUR  Urychluje hojení kůže, posiluje organismus. Přírodní antibiotikum.

Slim by Slim 528 Kč 19,13 EUR  Snižuje hladinu cukru v krvi. Dosahuje maximálního účinku, při úpravě váhy. Zvyšuje práce schopnost a celkovou zdatnost.

Superfood 504 Kč Přírodní produkt pro doplnění energie. Dodává organismu bílkoviny, vitamíny a minerály v optimálním množství.

Eyebright Světlík 384 Kč 13,91 EUR  Pro zachování zdravého zraku a zdravé oční sítnice. Vynikající prostředek, proti zánětům spojivek.

True Lecithin 360 Kč 13,04 EUR Snižuje ukládání tuků, udržuje zdravé cévy. Udržuje normální hladinu cholesterolu v krvi.

Yummies Children'sVitamin 576 Kč 20,87 EUR  Dodává dětem nezbytné vitamíny a minerály pro jeho růst.

Zaferan 384 Kč 13,91 EUR  Podporuje zdravou funkci jater, srdce a krevní oběh. Udržuje správnou hladinu cholesterolu v krvi.

Zinek 240 Kč 8,70 EUR  Udržuje hormonální rovnováhu v těle. Slouží k zachování zdravých kostí, zubů, vlasů, nehtů a pokožky.

Evening Formula 432 Kč 15,65 EUR  Pomáhá udržet pozitivní náladu, přispívá k optimalní relaxaci a duševní i fyzické pohodě. Klidný a zdravý spánek.

Coral Burdock Root 384 Kč 13,91 EUR  Podporuje funkční stav a pohyblivost kloubů, chrání a napomáhá obnovovat tkáně, chrupavky. Pomáhá usnadnit trávení tuků a podporuje zažívání.

Komplex 24/7 792 Kč 28,70 EUR  Podporuje trávení a normální činnost střev. Neutralizuje volné radikály, zpomaluje proces stárnutí.

Kyselina listová 192 Kč Je ve vodě rozpustný vitamím ze skupiny B komlexu. Je nezbytný pro syntézu nukleových kyselin, při krvetvorbě a zvláštní význam má pro normální růst a vývoj plodu.

Over 30 1200 Kč 43,48 EUR  Koktejl pro vaše  mládí a krásu.  Regeneruje duševní a fyzické síly, zlepšuje paměť a koncentraci pozornosti, posiluje imunitu. Revitalizuje pokožku, zpevňuje pleťový povrch.

Kelp 264 kč 9,57 EUR Podporuje trávení a normální činnost střev. Zlepšuje metabolismus a udržuje dobrý zdravotní stav. Podpora imunitního systému. Přírodní zdroj vitamínů, minerálů a stopových prvků. Podporuje tělesný a duševní vývoj organismu. Působí preventivně proti nádorovému bujení. Udržuje správnou funkci štítné žlázy.

Ultimate 768 Kč 10,87 EUR menší balení 30 kusů 300Kč  Jedinečný komplex vitaminů, minerálních látek a rostlinných složek pro vyrovnává hladinu potrebných vitamínu a minerálních solí v organizmu. Posiluje imunitní systém, jenž chrání organizmus před působením škodlivých mikroorganizmů. Pomáhá zlepšit kvalitu vlastů, nehtů a pleti. Ovlivňuje funkce nervového systému. Je nezbytný v procesu krvetvorby. Pozitivně působí při poruchách paměti.

Opistop 528 Kč 19,13 EUR Je širokospektré antihelmintikum, má paralyzující účinek na opisthorchis, kulaté červy a roupy, parazitů v orgánech. Snižuje poškození  alergické reakce, toxicita, poruchy zažívání.

Spirulina tablety 504 Kč 18,26 EUR Působí jako silný antioxidant, obsahuje všechny základní vitamíny, minerály a živiny.
Spirulina patří mezi nejúčinnější přírodní prostředky na podporu hubnutí.

Spirulina v kapslích 672 Kč 24,35 EUR Působí jako silný antioxidant, obsahuje všechny základní vitamíny, minerály a živiny.
Spirulina patří mezi nejúčinnější přírodní prostředky na podporu hubnutí.

Parafight 480 Kč 17,39 EUR  Je širokospektré protiparazitikum. Posiluje obranyschopnost organismu, navozuje klidný spánek, duševní pohodu. Přispívá k optimálním střevním funkcím.

Aloemanan 672 Kč 24,35 EUR  Je unikátní doplněk stravy. Přispívá k celkovému zlepšení zdravotního stavu, snižuje projevy dlouhodobého vyčerpání. Aloemannan účinky: Pomáhá udržovat zdravé dásně, dobrá funkce střev, jater a žlučníku , správná hladina glukósy v krvi , obranyschopnost a detoxikace organizmu .

MagiCall 480 kč 17,39 EUR  Vápník a hořčík, získaný z přírodních mořských sedimentů. Lidský organismus není schopen  samostatně tvořit tyto prvky, proto ho je třeba doplňovat. Prevence osteoporózy a jako doplněk vkomplexní léčbě řídnutí kostí.

Coral Black Walnut 264 kč 9,57 EUR  K očistě celého organismu. Pomáhá regulovat minerální rovnováhu v těle. Přírodní produkt, má antibakteriální, protiplísňové a antiparazitívní vlastnosti. Při nachlazení (chřipka, angína) Normalizuje činnost střev. Při léčbě vředů a zánětů žaludeční sliznice. Chronická gastritida, gastroenterokolitida, dysbacteriosis.

Tea Tree Oil 360 Kč 13,04 EUR  Je nejsilnějším přírodním antiseptikem, ničí choroboplodné zárodky jako jsou bakterie, viry a plísně.

Protiviti 1104 Kč 40,00 EUR Je vyvážený komplex z 11 nezbytných aminokyselin. Na rozdíl od bílkovin z potravy, které se štěpí na aminokyseliny celé hodiny, protiviti je ve formě hotových aminokyselin.

Coral Omega Bar 48 Kč 1,74 EUR  Čistě přírodní produkt, výborný antioxidant, zvyšuje energii těla. Pomáhá snižovat hladinu cholesterolu. Neobsahuje cukr, konzervační látky, barviva a umělá ochucovadla.

Coral Protein Bar 48 Kč 1,74 EUR  Čistě přírodní produkt, zdroj energie, rostlin.bílkovin. Posiluje imunitní systém a pomáhá omladit. Neobsahuje cukr, konzervační látky, barviva a umělá ochucovadla.

FanDetox 480 Kč 17,39 EUR  Podporuje činnost jater, udržuje správnou hladinu cholesterolu. Udržuje oběhový systém, srdce a cévy.

Fan Detox  1248 Kč 45,22 EUR  Podporuje činnost jater, udržuje správnou hladinu cholesterolu. Udržuje oběhový systém, srdce a cévy.

Choko s mandlemi 48 Kč 1,74 EUR  Výborný zdroj svěžesti a energie. Mají nízkou kalorickou hodnotu a jsou čistě přírodní.

Choko s arašídy 48 Kč 1,74 EUR  Výborný zdroj svěžesti a energie. Mají nízkou kalorickou hodnotu a jsou čistě přírodní.

Super Apricot Bar 48 Kč Výborný zdroj svěžesti a energie. Mají nízkou kalorickou hodnotu a jsou čistě přírodní.

Super Blueberry Bar 48 Kč 1,74 EUR  Výborný zdroj svěžesti a energie. Mají nízkou kalorickou hodnotu a jsou čistě přírodní.

Super Apple Bar 48 Kč 1,74 EUR  Výborný zdroj svěžesti a energie. Mají nízkou kalorickou hodnotu a jsou čistě přírodní.

Super Cherry Bar 48Kč 1,74 EUR  Výborný zdroj svěžesti a energie. Mají nízkou kalorickou hodnotu a jsou čistě přírodní.

Super Berry Bar 48 Kč 1,74 EUR  Výborný zdroj svěžesti a energie. Mají nízkou kalorickou hodnotu a jsou čistě přírodní.

Super Chlorella Bar 48 Kč 1,74 EUR  Výborný zdroj svěžesti energie. Mají nízkou kalorickou hodnotu a jsou čistě přírodní.

Banzai Bar 48 Kč 1,74 EUR tyčinka s originální příchutí vasabi, která určitě zachutná milovníkům japonské kuchyně.

Vegan Schake Tropical Fruits 1272 Kč 46,09 EUR  Přírodní koktejl z rostlinných bílkovin. Zdroj užitečných vitamínů, aminokyselin a stopových prvků.

Goji 1272 Kč 46,09 EUR  Přírodní zdroj vitamínů, stopových prvků. Obnovuje sílu a zlepšuje náladu.

Acai 1272 Kč 46,09 EUR  Přírodní pokladnice zdraví prospěšných látek. Pro aktivní život.

Noni 1272 Kč 46,09 EUR  Chrání tělo proti volným radikálům, zrychluje metabolismus. Přírodní pokladnice zdraví prospěšných látek.

Mangosteen 1272 Kč 46,09 EUR  Vyvážený komplex biologicky aktivních látek. Zvýšená životní aktivita.

Choco Spirulina Bar 48 Kč 1,74 EUR  Maximální využitelná energie a kalorie . Obsahuje pouze rostlinné složky. Čistí tělo, zlepšuje imunitní systém, zvyšuje fyzickou vytrvalost.

Super Greens Bar 48 Kč 1,74 EUR  Maximální využitelná energie a kalorie. Obsahuje pouze rostlinné složky. Normalizuje metabolismus, zlepšuje imunitu. Přispívá k odstranění toxinů z těla.

Super Mango Bar 48 Kč 1,74 EUR  Maximální využitelná energie a kalorie. Obsahuje pouze rostlinné složky. Pomáhá zajistit tělu bílkoviny a vlákninu. Zlepšuje výkonnost organismu.

Coral Schake Coffee 1272 Kč Proteinový koktejl. Obnovuje svalovou hmotu a zachovává pružnost svalů. Výborný při rekonvalescenci po úrazech a nemocech.

Coral Schake Maple-Walnut 1272 Kč Proteinový koktejl. Obnovuje svalovou hmotu a zachovává pružnost svalů. Výborný při rekonvalescenci po úrazech a nemocech.

Daily delicious polévka ze zralých rajčat a brokolice 456 Kč 20,65 Skvělý zdroj proteinů a vlákniny, rychlá a pohodlná příprava, zasytí bez nadbytečných kalorií

Daily delicious krémová polévka s bílými hřiby 456 Kč 20,65 skvělý zdroj proteinů a vlákniny, rychlá a pohodlná příprava, zasytí bez nadbytečných kalorií

Lip Therapy 96 Kč 3,48 EUR  Hydratační balzám na rty

Čistící gel na obličej 504 Kč 18,26 EUR  Pro všecny typy pleti. Gel aloe  uklidňuje  podráždění pokožky. Éterické oleje citrusových plodů, šalvěje a heřmánku mají antiseptické  a zklidňující  účinky.

Multiaktivní hydratační krém 504 Kč 18,26 EUR  Aktivní krém  pro  suchou,  dehydratovanou  a  citlivou  pokožku. Lykopen a zelený čaj  jsou  silné  antioxidanty,  chrání  pokožku  před  škodlivým  působením okolního  prostředí  a  ultrafialového  záření.

Tonizující pleťová voda pro všechny typy pleti 432 Kč. 15,65 EUR  Revitalizuje pokožku, zlepšuje celkový vzhled a pružnost pleti. Má osvěžující a tonizující účinky.

Balzám a kondicionér s vůní citrónu a máty 384 Kč 13,91 EUR  Má silný hydratační a regenerační účinky. Snadná rozčesatelnost vlasů.

Šampon s vůní citrusů a máty 384 Kč 13,91 EUR   Pro všechny typy vlasů. Vlasy čistí od přebytku mastnoty a stop tvrdé vodě, ta vlasům škodí. Jemné aroma zmírňuje únavu.

C7-Peelingový krém na obličej 600 Kč 21,74 EUR

C7-Tónizující obličejová maska s omlazujícím efektem 1152 Kč 41,74 EUR

C7-Sérum proti vráskám,každodenní péče 744 Kč 26,96 EUR

C7-Sérum proti hlubokým vráskám 1008 Kč 36,52 EUR

C7-Krém pro oční okolí (oční krém) 744 Kč 26,96 EUR

C7-Hydratační krém zpomalující stárnutí 600 Kč 21,74 EUR

C7-Pěna pro hloubkové čištění pleti 528 Kč 19,13 EUR

C7-Kosmetická řada proti stárnutí pleti-Komplet 4800 Kč 173,91 EUR

Gel z aloe 360 Kč 13,04 EUR

Gest-One krém 624 Kč 22,61 EUR

Hydratační krém pro kombinovanou a mastnou pleť 504 Kč 18,26 EUR

Jemné čistící mléko 456 Kč

Kosmetické sérum-Celluton-C 1200 Kč

Koupelová sůl s Mikrohydrinem 576 Kč 20,87 EUR

Krém na ruce Live-Love 288 Kč

NutraFirm mycí tělový gel 384 Kč 13,91 EUR

NutraFirm posilující tělová voda 384 Kč 13,91 EUR

Olej emu 720 Kč 26,09 EUR

Olej emu 432 Kč 15,65 EUR

Šampon s vůní citrusů a máty 384 Kč 13,91 EUR

Ťělový balzám Olej emu s olejem čajovníku 264 Kč 9,57 EUR

Tělový krém Cool Relief 576 Kč 20,87 EUR

Zubní prášek MicroBrite s mikrohydrinem 384 Kč 13,91 EUR

Katalog produktů 72 Kč

Smart shaker plus zelený 500ml 288 Kč

Smart shaker modrý 500ml 288 Kč

Smart shake šedý 500ml 288 Kč

Koktejl s příchutí vanilky/prášek 500g 528Kč (Daily Delicious Beauty Shake)

Koktejl s příchutí čokolády/prášek 500g 528Kč (Daily Delicious Beauty Shake)

Ekologické láhve na vodu/Coral Bottle Aura, 750 ml 360Kč černá

Ekologické láhve na vodu /Coral Bottle One 750  ml 981,60Kč tmavě modrá

Ekologické láhve na vodu /Coral Bottle One 750ml 720Kč fialová

Ekologické láhve na vodu /Coral Bottle Aura, 750ml 360Kč bledě modrá

Lahev Kor One/ 750ml white-blue, 264 Kč 23,91EUR hermetické láhve s těsně uzaviratelným víčkem a pohodlným hrdlem

Termoska 500ml 181Kč

Vitastik 1.992Kč / je  určen  k  ošetření  vody  a  jiných tekutin

Vitashell 1.080Kč / je určen k harmonizaci energetických toků

Balíček života 1.776Kč / obsahuje 3 produkty, které podporují životní činnost organismu a zvyšují jeho bioenergetický potenciál./«Coral-Mine»,«AktiVin»,«Assimilator»/lze zakoupit i samostatně.

Balíček "Zdravý start" 1.812 Kč 65,65 EUR harmonická kombinace pěti populárních produktů Coral Clubu, které pomáhají udržet zdraví trávícího a kardio-vaskulárního systému

Rejuvenating Toning Mask (Activator) 576Kč

Rejuvenating Toning Mask (Powder) 552Kč

Ultimate (30 capsules) 300Kč /ideálně vyvážený komplex vitaminů, minerálů a rostlinných složek/

Hadřík na sklo modrý 60 Kč 2,17 EUR

Hadřík na sklo růžový 60 Kč 2,17 EUR

Hadřík na sklo univerzální 60 Kč 2,17 EUR, modrý, růžový, žlutý

Alive A Univerzální čisticí prostředek 336Kč /na všechny povrchy/500ml

Alive F Prostředek na mytí podlah a dlažby 336Kč /500ml

Alive G Prostředek na skla a zrcadla 336Kč /500ml

Alive K Prostředek k odstranění mastnoty v kuchyni 336Kč /500ml

Alive D Hypoalergenní tekutina na mytí nádobí 312Kč /946ml

Alive B Prostředek pro koupelny a toaletu 336Kč /500ml

Alive Koncetrovaný prášek na praní bílých a barevných látek 456Kč /907g

Alive Koncentrovaný tekutý prací prostředek 480Kč /946ml

Alive Koncentrovaný prostředek k bělení a odstraňování odolných nečistot 432Kč /1130g

Alive Láhev s rozprašovačem 48Kč

Alive Kolekce prostředků na povrchy 1.680Kč /Kolekce obsahuje pět těch nejpotřebnějších prostředků

Brožura "Lékárnička obsahující přírodní produkty" 24Kč

Leták A4 ''Co navrhujeme?'' 6Kč

Brožura "4 kroky"28.08Kč

Brožura "Očista organismu"48Kč

Brožura "Kolekce prostředku pro domácnost Alive"48Kč

Kniha "Jaro-leto", P. Rudin 96Kč

Product catalog CCI (format A5) 48Kč

Katalog A5 (Česká republika) 72Kč

Zelená taška ''Dělej svět krásnějším''72Kč

Kontejner GoBox mini žlutý 55.20Kč

Kontejner GoBox mini modrý 55.20Kč

Kontejner GoBox mini zelený 55.20Kč

Kontejner GoBox mini červený 55,20Kč

Kontejnér GoBox mini šedý 55.20Kč

Kontejner GoBox midi 96Kč

Propiska s logem Coral Club 14.64Kč

Flesh karta s logem Coral Club 189.12Kč

Vizitkář s logem Coral Club 123.60Kč

Papírová laminovaná taška ''BE BEAUTY'' 31.20Kč

Papírová laminovaná taška ''BE STRONG'' 31.20Kč

Sada samolepek na GoBox č. 19.20Kč

Hrnek "BE ACTIVE" 41.52Kč

Hrnek "BE OPEN" 41.52Kč

Hrnek "BE HEALTHY" 41.52Kč

Hrnek "BE DIFFERENT" 41.52Kč

Termohrnek ''Happy New Year'' 156Kč

Termohrnek ''Start with water'' 156Kč

Termohrnek ''Warm up'' 156Kč

Vánoční hrnek Coral Club červený 45.60Kč

Vánoční hrnek Coral Club modrý 45.60Kč

Nástěnný kalendář 2016 136.80Kč

Čtvrtletní kalendář 2016 105,60Kč

Stolní kalendář 2016 43.20Kč

Svíčká Coral Club hnědá, s vůní čokolády 84Kč

Svíčká Coral Club oranžová, s vůní pomerančů 84Kč

Svíčká Coral Club bílá, s vůní vanilky 84Kč

Mikiny více druhů, 480Kč