Komplexní hloubková očista organismu kvalitními přírodní produkty je výbornou prevencí vzniku zdravotních potíží. Pomůžeme-li našemu tělu vyloučit to, co do zdravého organizmu nepatří, dojde k posílení celkové vitality, energie, imunity.

Na mezinárodním e-shopu uvidíte ceny pro nečleny klubu.https://cz.coral-club.com/ Chcete-li nakupovat za ceny klubové  o 20% levněji zde vstup do e-shopu Corál Club:

Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club.

Sami si můžete vybrat a sestavit očistný program.

Můžete mi také zavolat nebo napsat co potřebujete řešit, a společně vytvoříme detoxikační  nebo výživový program přesně na míru pro vás. Kontakt: Tel:773486600 email:M.Kalabzova@seznam.cz

Doporučuji  očistné a detoxikační programy pro vitální život, programy na odkyselení, odhlenění a odplísnění organizmu, vyloučení toxických těžkých kovů a dalších toxinů z organismu, uvolnění chemikálií a vyloučení z těla, vyčištění střev od zahnívajících a mastných kalů, rozpuštění usazenin z tukových buněk,očistu jater a žlučových cest, regeneraci organizmu obou partnerů před plánovaným početím, podporu řešení gynekologických obtíží a zdravého těhotenství, odvedení toxické zátěže u opakujících se obtíží u dětí, posílení imunity, trávení a látkové výměny,redukci nadváhy a regeneraci organizmu,poruchy metabolismu a další…

Na očistu těla a odstranění toxinů z těla jsou kromě oblíbené detoxikační kůry Colo Vady Plus výborné i další produkty. Jsou vhodné i jako příprava na Colo Vadu. Infomace o přírodních produktech na očistu těla najdete zde.

Podpora, očista lymfatického systému i ledvin zde:

Protibakteriální program zde :

Protiplísňový program:

Protivirový program:

Program na vyloučení těžkých kovů:

Průjem:

Protiparazitální program:

Zánět střev:

Trávicí systém:

Ledviny:

Zácpa:

Překyselení organismu:

Játra - Žlučník:

Posílení imunity:

Vhodné produkty při užívání ATB:

Zvýšená teplota:

Protistresový program:

Protiparazitální čaj:

Redukce hmotnosti:

Přírodní zubní pasta:

Podpora srdeční činnocti, krevního oběhu a mozku:

Pohybový aparát,klouby, páteř:

Další výborné produkty pro výživu vašeho těla:

Ultimate 768 Kč 10,87 EUR

Omega 3/60 336 Kč 12,17 EUR  Nenasycené mastné kyseliny, zlepšují pružnost cévních stěn a posilují krevní soustavu.30 kapslí

Omega 3/60 864 Kč 31,30 EUR Nenasycené mastné kyseliny, zlepšují pružnost cévních stěn a posilují krevní soustavu.90 kapslí

True Lecithin 360 Kč 13,04 EUR Snižuje ukládání tuků, udržuje zdravé cévy. Udržuje normální hladinu cholesterolu v krvi.

Ca-Mg Complex 432 Kč 15,65 EUR  Nezbytný pro zdravý růst ko stí a zubů. Podporuje zdravý nervový systém.

InflaCor 720 Kč 26,09 EUR Prostředek ke zlepšení funkčnosti pohybového aparátu. Antioxidační ochrana buněk a tkání.

Iron 240 Kč 8,70 EUR  Důležitý zdroj železa, předchází vzniku anémie. Zlepšuje vývoj mozku a nervové soustavy.

IQ 576 kč 20,87 EUR  Esenciální mastné kyseliny omega-3. Důležitý pro podporu mozku.

Kurunga 360 Kč

MindSet 720 Kč 26,07 EUR  Zlepšuje prokrvení a výživu mozku, zlepšuje pozornost a paměť. Odbourává stres.

Evening Formula 432 Kč 15,65 EUR  Pomáhá udržet pozitivní náladu, přispívá k optimalní relaxaci a duševní i fyzické pohodě. Klidný a zdravý spánek.

Circu-Phyt 720 Kč 26,09 EUR  Zlepšuje žilní, kapilární a arteriální krevní i lymfatický oběh. Normalizuje mikrocirkulaci krve a lymfy.

Coral Burdock Root 384 Kč 13,91 EUR  Podporuje funkční stav a pohyblivost kloubů, chrání a napomáhá obnovovat tkáně, chrupavky. Pomáhá usnadnit trávení tuků a podporuje zažívání.

Komplex 24/7 792 Kč 28,70 EUR Podporuje trávení a normální činnost střev. Neutralizuje volné radikály, zpomaluje proces stárnutí.

Kyselina listová 192 Kč

Over 30 1200 Kč 43,48 EUR

Kelp 264 kč 9,57 EUR Podporuje trávení a normální činnost střev. Zlepšuje metabolismus a udržuje dobrý zdravotní stav.

Protiviti 1104 Kč 40,00 EUR