Microhydrin-nejsilnější antioxidant

Mikrohydrin je nesilnější antioxidant ze všech v současnosti známých antioxidantů. Neutralizuje a zneškodňuje volné  radikály, které se tvoří v organismu v procesu životní činnosti. Množství volných radikálů narůstá při používání mastných jídel, cukru, kdy se do organismu dostanou toxické chemické látky, znečištěný vzduch a voda, proto je Mikrohydrin speciálně potřební pro obyvatele žijících ve znečištěných oblastech. Mikrohydrin zlepšuje charakteristicky  biologické látky, obklopující buňky, pH, povrchové napětí a specifickou vodivost. Navíc se mikrohydrin vyznačuje protivirovou a antibakteriální aktivitou.

Mikrohydrin způsobuje:

upevnění organismu

efektivní osvojení živin

zvýšení celkového tonu

zvýšení energetických zdrojů organismu

zlepšení rozumové činnosti

zpomalení procesu stárnutí

odstranění poruch, vyvolaných škodlivým působením volných radikálů

předcházení vzniku mnoha chronických onemocnění

Volné radikály jsou nestabilní molekuly, které se vytvářejí pod vlivem nedostatečného denního příjmu jídla, stresů, pesticidů, znečištění okolního prostředí, práce elektronových přístrojů  a také v přirozených podmínkách průběhu obyčejných biologických procesů v organismu

Vzniklé volné radikály - to jsou aktivně nestabilní látky. Připojují se v organismu k stabilní molekule a zachycují od ní elektron, následkem čehož se stabilní molekula  mění na volný radikál, ale již méně aktivní. Tato nepřetržitá reakce způsobuje poškození buněk a jako následek napomáhá vzniku onemocnění a předčasných degenerativních změn.

Se zvýšením množstvím volných radikálů je spojen více než 80 druhů poruch zdraví. Antioxidanty neutralizují volné radikály a předají jim jeden ze svých elektronů. Přitom antioxidant se sám stává volným radikálem, ačkoliv ještě slabším, a také se snaží nahradit ztracený elektron. Biologické tekutiny našeho organismu obsahují určité množství antioxidantů, a známé potravinové přísady způsobují neutralizaci volných radikálů. Nicméně, potravinářské produkty se zvýšenou hladinou kyselosti, stres a znečištění okolního prostředí podstatně zvyšují množství volných radikálů v organismu. Proto je potřebný spolehlivý způsob zesílení antioxidační ochrany. Z tohoto důvodu organismus potřebuje superantioxidant. Na základě vědeckých objevů v současnosti takový antioxidant je objeven.

Antioxidanty, které se v současnosti široce používají, obsahují vitamín C, E, Betakaroten, selen ze semen vína a sosnový kůry. Tyto sloučeniny se skládají z velkých molekul složité stavby, a nezávisle na jejich velikosti každá taková molekula předává pouze jeden elektron. Nejmenší podle velikosti, ale nejrozšířenější ve vesmíru je prvek - vodík může sloužit jako nejkoncentrovanější zdroj antioxidační energie.

Každá tabletka mikrohydrinu obsahuje křemík obohacený vodíkem, to znamená spojení křemíku a atomů vodíku, modifikovaných takovým způsobem, že na jejich vnější vrstvě se nachází slabě vázaný dodatečný elektron. Tento elektron snadno podléhá neutralizaci volných radikálů. Protože vodík je nejmenším ze známých prvků, každá tabletka mikrohydrinu může dodávat tisíce takových elektronů. Je to jediná forma antioxidantu, která v procesu ztráty elektronů  se nemění na volný radikál, ale rozpadá se na stravitelné výživné látky - sloučeniny křemíku, soli draslíku, hořčíku a vody.

Když to chceme popsat podrobněji, tak mikročástice, které jsou  základem mikrohydrinu a hydracelu, jsou určitým způsobem připravené směsi křemičitých minerálů, které jsou podobné tím, že se vyskytují v přírodě. Ony jsou částečně pokryty rostlinným olejem, díky čemuž se zvyšuje jejich schopnost k spojování a přenášení.

Mikrohydrin má schopnost strukturovat  vodu  a kapaliny v organismu. Snižuje povrchové napětí vody a dělá ji více biologicky upravenou, což  způsobuje hydrataci buněk a tkání, a toto je důležité pro zlepšení fungování buněk. Je prokázáno, že u dětí nasycení tkání v organismu tekutinami je vyšší než u dospělých lidí. Proto mikrohydrin má omlazující účinky a hraje nemalou roli při zpomalení procesu stárnutí organismu.

Mikrohydrin je univerzálním a naprosto bezpečným stimulátorem tvorby energie v organismu. Při přijímání mikrohydrinu v buňkách probíhá aktivní syntéza ATF- molekuly, která zásobuje energií všechny biologické procesy, vznikající v buňkách. Toto dodatečné množství energie může být zaměřené na obnovení poškození buněk, a přirozeně tkání.

Tatáž energie může být zaměřená na  konsolidaci procesů výměny látek, na boj s patogenními mikroorganismy a chronickými chorobami. Je možné říci, že při podmínkách dostatečného použití všech nezbytných živin mikrohydrin stimuluje procesy samoobnovy  organismu a pomáhá léčit mnohá onemocnění, včetně chronických.

Jedna dávka ( tabletka) obsahuje: 250mg hydrid křemíku ( křemík, uhličitan draselný, síran hořečnatý), rýžová mouka

Neobsahuje pšenici, lepek, obiloviny, sóju, droždí a komponenty živočišného původu

Jedna dávka ( 1 odměrná lžička prášku - 500mg) obsahuje:  hydrid křemíku ( křemík, uhličitan draselný, síran hořečnatý, citrát draslíku). Neobsahuje moučné komponenty, glutin, látky z kukuřice nebo živočišného původu

Použití:

Kapsle: používat po 1 tabletě 1 krát denně během jídla a zapíjet sklenicí vody. Je možné zvýšit příjem na 2 krát denně po 1 tabletě

Prášek: první 2 dny používat ½ odměrné lžičce prášku (250mg), potom zvýšit příjem na 1 odměrnou lžičku 2 krát denně nebo na základě doporučení lékaře - konzultanta.

Mikrohydrin je třeba vždy užívat ve formě roztoku a smíchat uvedené množství prášku v 250 ml vody.

Podmínky skladování: uchovávat na suchém, chladném místě, chránit před dětmi

Kontraindikace: nebyly zjištěny

Působí protivirově a antibakteriálně. 1 tobolka mikrohydrinu co do antioxidačního působení odpovídá 1000 sklenic čerstvě vymačkané pomerančové šťávy a nebo 80 kg vitamínu C.

Oblíbený přípravek profesionálních sportovců a lidí žijících napjatém životním rytmu. Obzvláště nenahraditelný je pro obyvatele ekologicky znečištěných oblastí. Posouzeno antidopingovým výborem.

CENA:720,-Kč/60 tablet

Naše zkušenosti s Microhydrinem