Detoxikace=prevence.

Detoxikační projevy, moje osobní zkušenosti

Jak dlouho detoxikovat?

Detoxikace organismu nemusí být vždy jednoduchá záležitost. Může se dostavit zvýšená únava, bolesti, teploty, chřipka, smrkání, kýchání, zvracení, svědění, bolesti kloubů, závratě, podrážděnost, průjem a dokonce, někteří lidé se čistí skrze kůži a vidí odcházet i parazity, u žen to mohou být výtoky, krvácení a další.

Už je to rok, co moje děti nebyly nemocné. Byly pouze lehce nachlazené. Chodily do školy díkyMicrohydrinuCorálové vodě a prostřikům nosu z přesličky a anýzu. Proč tomu tak je? Postupnou detoxikací se zbavují různých zátěží a především se snažím o jídelníček a pitný režim, který je zásadotvorný. Corálová voda je alkalická, působí jako antioxidant a čistí organismus od toxických látek. Náš rodinný jídelníček se snažím stále vylepšovat a v prosinci jsem byla na kurzu živé stravy. Živá strava je strava přírodní, nevařená, bez konzervantů, barviv a genetických úprav. S radostí jsem sledovala děti, jak si pochutnávají na oříškovo-čokoládovém dezertu, který jsem se na kurzu naučila.

Každá bolest v těle je následkem acidózy-překyselení organismu, proto je třeba našemu tělu dodávat zásady a ne kyseliny. Bolest vzniká tam, kde je energie zablokovaná toxiny, sraženinami, chemickými léky, kyselinami, stresem.

Já osobně jsem měla při detoxikaci různé detoxikační projevy a nebylo jich málo. U sebe jsem řešila především velkou parazitílní zátěž.

Důležitá je prevence, aby se parazitům v organismu nedařilo.

Jsou parazité dobří či špatní? Zde si můžete přečíst proč se parazitům daří? A ještě další důležitá informace: Proč se jim u nás líbí?


Paraziti jsou organismy, kteří žijí na úkor jiného organismu z toxicidy a oslabení. Paraziti nenapadnou zdravé tkáně. Pokud budeme udržovat tělo čisté bez hlenů, toxinů a posilovat naše buňky, viry, bakterie, plísně a parazity hostit určitě nebudeme. Paraziti nejsou příčinnou, ale následkem našeho života.

Nikdy mě nikdo neučil zdravému způsobu života. Na škole jsme dostávali stravenky do bufetu a k snídani jsem tři roky měla sladké šátečky, sekanou, párky s rohlíkem a další. Už v té době mi začaly zdravotní potíže, ale o tom dnes nechci psát. Jen chci dodat, že tehdy zmizely díky změně jídelníčku.

Dnes vím, že zbavit se parazitární zátěže může být u někoho dlouhodobější záležitost i několik let. Jedna kúra skutečně nevyřeší všechny potíže, které si člověk nastřádá za několik let.

Protiparazitální kúru jsem opakovala a užívala jsem ještě další protiparazitální lék na dospělé červy včetně přírodních protiparazitálních tablet.

Největším úspěchem toho všeho je, že nejsem unavená a spím velice dobře. Přestaly se mi tvořit hleny v krku. Zmizeli i dost časté bolesti nohou. Zmizely také výtoky a svědění. A noční chuť na sladké už mě také nebudí. A vůbec postupným čištěním těla se mi mění chutě.  Moje tělo si říká o živou stravu, proto jsem byla na kurzu živé stravy.

Před vánočními svátky jsem ukončila detoxikační kúru Colo Vada Plus, která moje tělo zbavila dalších parazitů a toxinů.

Na jaře si určitě zopakuji již třetí protiparazitální kúru a po ní opět Colo Vadu Plus. Mezi tím používám Joalis preparáty a přírodní tabletky na parazity.

Jednou se mi kdosi ptal, jestli mě to už neunavuje se stále detoxikovat. Nejhorší jsou ty začátky, máte pocit, že první kúra moc neudělala a ještě nastalo zhoršení. Pak se to v těle uklidní a je o něco lépe. Zlepšení u mě přicházelo přes zhoršení. Ano, někdy bych nejraději nedělala nic. Ale výsledky jsou, neměnila bych. Díky prevenci a detoxikaci jsem se vyhnula vážnějším nemocem, které by mě zcela jistě neminuly.

Svoje děti učím zdravějšímu způsobu života, i když mě občas neberou vážně. Včera po procházce si pochutnaly v hospodě na gulášové polévce s chlebem. Neřeším to, a netrápím se tím. To jsem dělala dříve a stejně mi to nebylo k užitku. Čím více čistím své tělo, i má mysl je klidnější.

Detoxikujte, snažte se používat potraviny a kombinace potravin, které nepřekyselují organismus. Vaše strava skutečně ovlivňuje kvalitu vašeho života, a jak dlouho budete žít.

Radost, smích, štěstí, láska, spánek, odpočinek=zásady.

Starosti, hněv, nenávist, závist, pomluvy, strach, nevyspalost=kyseliny.

Detoxikujte a uvidíte, výsledky se dostaví. Doporučuji změnu stravovacích zvyklostí. Nedávejte dětem ani sobě sladké nápoje=jsou to kyseliny. Vaše jídlo a pití může být lékem, ale i jedem. Naučte se správně potraviny kombinovat. Nikdo za nás změnu neudělá, jen my sami.