Říkáte si, jak je to možné, že máme v těle toxiny, chemické látky, těžké kovy, pesticidy, antibiotika? Jak je to možné? Mnoho lidí vůbec nechápe, že v organismu toxiny máme a že mohou způsobit  zdravotní potíže, ale týká se to  všech lidí na celém světě.

Řeknu Vám svůj příběh, sice jen ve stručnosti, věřím, že i pro vás bude zajímavý a poučný.

Již několik potíží  jsem měla před otěhotněním, nebyla jsem určitě zdravá maminka.

Začala bych u amalgámových plomb, z kterých se uvolňuje těžký jedovatý kov rtuť.

V době již před otěhotněním jsem měla 9 plomb. Proč máte odstranit amalgánové plomby?

Když jsem si testovala zátěže svých dětí a také své, právě rtuť mi vyšla jako dost nebezpečný toxin v organismu.

U dcery jsem dále testovala hliník, který je součástí i očkovacích látek.

Zde zajímavé odkazy: Očkování a těžké kovy. Vědci našli těžké kovy v plodové vodě matek z Ostravska

Doporučuji Vám se podívat na tyto videa o hliníku. Zajímavé video o hliníku. Zjistíte, kde všude je hliník a proč se dává do očkovacích látek? Hliník není jen záležitostí hliníkového nádobí, o kterém snad víme všichni.

U dcery, oproti synovi jsem testovala větší zátěž těžkými kovy a je to podle mě díky již vrozenému oslabení lymfatického systému, který, jak mi řekla jedna známá numeroložka, je potřeba u mé dcery pravidelně detoxikovat a podporovat i např. dostatečným pohybem.

Odstranění těžkých kovů z organismu.

Vzpomínám na jednu moji klientku z Moravy. Volala mi, že její 12-letý syn najednou z ničeho nic měl až depresivní nálady. V souvislosti s jeho potíži mi vyšla rtuť. Paní mi nakonec potvrdila, že v pátek byla se synem u zubaře a dostal dvě amalgámové plomby. Potíže začaly již druhý den v sobotu.

U některých mých klientů mi vychází rtuť v souvislosti se zapomínáním, bolestmi hlavy, migrénami, úzkosti, deprese, dokonce i s průjmy. Těžké kovy mohou způsobit mnoho zdravotních potíží. To mi potvrzují i moji klienti. Paní zmizely několikaleté migrény až po odstranění amalgámových plomb. Bylo to pro ní příjemné překvapení.

Zrovna tento týden mi volala má klientka. Potvrdila mi mé testování, z kterého vyplynulo, že její syn je malého vzrůstu, díky toxinům v organismu. Dozvěděla se to i od jiné terapeutky, která jí mé testování potvrdila.

Vzpomínám si dále na paní s roztroušenou sklerózou. Na prvním místě byly právě toxiny a chemické látky,  které paní vdechovala denně při své práci kadeřnice. Kde jsou toxiny, tam jsou i parazité!!!!!!

Parazité jsou spíše následkem našich znečištěných těl. Kočičky ani pejskové v domácnosti nám neublíží, toxiny ano. No a hned mě napadá chemický kočkolit, z kterého se uvolňují látky do vzduchu.Zde o parazitech to přesně vystihl jeden lékař.

Máme doma dvě kočičky a používáme kočkolit přírodní, do přírody pak nedávám žádné toxické a chemické látky.

Poslední má zkušenost s toxiny je po zateplení školy, kam chodí mé děti 5 dnů v týdnu.

Je to asi tak měsíc, a u dcery ve třídě chyběla polovina žáků. Můj syn mi chodil domů unavený s bolestmi hlavy a břicha. Do toho ještě jízda na kole v jarním proměnlivém počasí, ale to máme každé jaro. Většinou je syn díky produktům Corál Club za tři dny v pořádku.

Tohle jaro bylo trochu jiné, právě díky zateplení školy.

U syna mi vycházely toxiny, které vdechoval ze vzduchu. Testovala jsem si přímo i konkrétní toxin, který za cca 14 dnů vyšel i u mé dcery.

Tím jak byl syn oslabený těmito toxiny a do toho jízda na kole, kdy byl opět nedostatečně oblečený a už z toho byl kašel. Zvládli jsme to tentokrát za 6 dnů a zase mohl jít do školy, ale zatím bez školního tělocviku a fotbalu.Měl ještě týden klidový režim.

Běžné dítě, které není detoxikované, by dostalo antibiotika a 14 dnů doma. Syn měl skutečně ošklivý kašel. Vycházely mi produkty na imunitu, kašel, zánět v organismu a produkty na vyloučení toxinů z těla. Dnes už je v pořádku, a upozornil mě na to, kdy si může opět udělat detoxikační kůru Colo Vadu Plus. Tím mě samozřejmě moc potěšil. Letos to bude již jeho třetí Colo Vada Plus, je mu 13 let. Samozřejmě v mírnější podobě, než je doporučovaná pro dospělé. Proč Colo Vada pomáhá?

Asi 14 dnů po synovi začala pokašlávat dcera, úplně stejný kašel  jako měl syn. Díky tomu, že se dobře obléká, byla doma pouze dva dny. Pokašlávání trvalo ještě nějakou dobu. Bylo to opět spíše o toxinech, které několik měsíců vdechovala v nově zateplené škole.

Na třídní schůzce jsem samozřejmě nic neříkala, ale paní učitelka se zmínila, že od té doby co školu zateplili, děti i učitelé jsou více nemocní a pokašlávají. Jsem sice ráda, že se potvrdilo opět mé testování, ale moc velkou radost nemám z prostředí, v kterém se moje děti učí.

Podívejte se na odkaz zde:

Syndrom nezdravých budov http://www.syndromnezdravychbudov.cz/?page_id=16

A tak bych mohla pokračovat dále a dále, přes zubní pasty, vůně v domácnosti, čisťící prostředky, malby, chlórovanou vodu, barvy na vlasy,  lina, chemickou kosmetiku a potraviny, všudy přítomný elektrosmog  a mnohdy i geopatogenní zóny, která sami o sobě způsobují mnoho potíží.

Péče o tělo představuje mnohdy spíše otravu organismu, než skutečnou péči o něj, ať už se jedná o chemicky kyselá tělová mléka, která by měla být zásaditá, nebo o fluoridované zubní pasty a krémy.

http://www.detoxikace-vyziva.cz/detoxikace/zajimave-clanky/zijeme-v-dobe-jedove/

Musím jen upozornit, že to co se uvádí, že je kvalitní, bio a přírodní, není vždy pravda.

Každý musíme začít u sebe, odpovědi, že něco děláme špatně dostáváme různými způsoby a právě i přes své zdravotní potíže. Celkově toxiny narušují fungování systémů a orgánů v lidském organismu.''

Mnoha klietům testuji toxiny v souvislosti s jejich zdravotními potížemi. Toxinům se 100% v dnešní době vychnout nedá. Můžeme si do našeho těla dávat malé množství toxinů a nebo velké množství. Množství skutečně můžeme ovlivnit my sami. To co dnes uděláme, tím si vytváříme svoji budoucnost, ale i budoucnost našich dětí a budoucích generací.

V Centrum zdravého životního stylu a prevence Vám rádi sestavíme očistný program na vyloučení toxinů z organismu.

Konzultace po telefonu:773486600 nebo emailem:M.Kalabzova@seznam.cz skype:marceladvorec