Zdravím Vás všechny z Centra zdravého životního stylu a prevence.

Doba, kdy jsem řešila nespavost, únavu, bolesti nohou, svědění kůže, pocit zahlenění, výtoky, časté krvácením a další potíže.... u dětí častá nemocnost, kašel, zahlenění, rýma JE UŽ MINULOSTÍ.

Bylo bdobí detoxikačních projevů, které bylo potřeba překonat.

Pokud chceme mít výsledky v  jakékoliv oblasti, musíme být trpěliví, vytrvalí, jinak je cíl hodně vzdálený. To platí i v tomto případě. Někde jsem četla, že každých 10 let života= 1 rok detoxikace. U mě to skutečně tak bylo. Dnes je mi 43 let a cítím se lépe než ve svých 18 letech. Ty čtyři roky bylo období hledání, poznávání a stále bylo lépe a lépe. Někdy jsem měla pocit, že stojím na místě a že je vše co dělám nekonečné a náročné.

Největší podporou byla má rodina, především manžel. Dnes se můžu se věnovat mnoha věcem a dále rozvíjet již nabyté zkušenosti. To, že jsem se postupně dala doslova do kupy je začátek nových, skvělých možností.

Kdybych věděla dříve to co vím dnes, mnoho věcí, bych udělala jinak. Prevence se určitě vyplatí. Prevence se týká i toho, co si dáváme do svého organismu, ať už potraviny či kosmetika, kterou používáme a další.....celý článek zde: Vstup je možný po přihlášení/vstup bude aktivovám během několika dnů, stránky se upravují

Pokud si přejete poradit a konzultovat se mnou svůj problém, kontaktujte mě.

Navrhnu vám nejlepší řešení, díky několikaletým nabytým zkušenostem, nepůjdete oklikou.

Konzultace po telefonu:773486600 nebo emailem:M.Kalabzova@seznam.cz

Týká se to chemických látek v potravinách, vodě, kterou pijeme a také kosmetika kterou používáme je z velké části chemická. Naše kůže nás sice chrání, ale to co na ní nanášíme se vstřebává do organismu.

Info najdete na stránkách Arniky:

Arnika je česká nezisková organizace, která spojuje lidi usilující o lepší životní prostředí. Věříme, že přírodní bohatství není pouze darem, ale také závazkem uchovat jej do budoucna. Svoji činnost opíráme o tři pilíře – zapojení veřejnosti, odborné argumenty a komunikaci s médii.

Přeji Vám pohodové letní dny z Centra zdravého životního stylu a prevence.

Doporučuji ekologické čistící prostředky

KOLEKCE PROSTŘEDKŮ pro domácnost se vyznačují tím, že v jejich složení nejsou nebezpečné jedovaté látky. Neobsahují fosfáty, chlór, ropná rozpouštědla, barviva, aromatizátory a optická bělidla.

Prostředky Alive™ jsou vyvinuty speciálně pro lidi trpící alergií, astmatem a zvýšenou citlivostí k chemickým přísadám domácích čisticích preparátů. Nevyvolávají podráždění dýchacích cest ani kůže, nevysušují kůži na rukách.

Prostředky Alive™ neobsahují žádné agresivní chemické přísady a proto jsou absolutně neškodné jak pro kanalizaci, tak i pro vlastní odpadní systémy venkovských chalup a chat. Více info zde:

 

Konzultace v Centru zdravého životního stylu a prevence na tel:773 486 600773 486 600

Nebo emailem: M.Kalabzova@seznam.cz

Adresa poradny:

Rožmitálská 326

Dvorec u Nepomuka  335 03

5 min od vlakového nádraží