Somavedic Medic uran

Klikněte pro zvětšení obrázku
kliknutím zobrazíte další obrázky

Vaše cena: 17 000,00

Popis:

Somavedic Medic uran

Tento model vychází z funkcí a je kombinací Somavedicu Medic, Harmonie, Quantum a Atlantik. Somavedic Medic uran je vhodný jak pro domácnosti, tak i pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční centra, masážní a kosmetické salony a pro nemovitosti větších rozměrů. Skleněný korpus je vyroben z křišťálového skla s příměsí uranu. Ten je důležitý pro zvýšení účinnosti neutralizace elektrosmogu. Osvědčil se na místech, kde bylo třeba "nasadit" dva i více modelů Medic. Navíc umí harmonizovat vodu, obdobně jako model Atlantik.

Dostupnost:skladem
Záruka:24 měsíců

Somavedic Medic uran

Tento model vychází z funkcí a je kombinací Somavedicu Medic, Harmonie, Quantum a Atlantik. Somavedic Medic uran je vhodný jak pro domácnosti, tak i pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční centra, masážní a kosmetické salony a pro nemovitosti větších rozměrů. Skleněný korpus je vyroben z křišťálového skla s příměsí uranu. Ten je důležitý pro zvýšení účinnosti neutralizace elektrosmogu. Osvědčil se na místech, kde bylo třeba "nasadit" dva i více modelů Medic. Navíc umí harmonizovat vodu, obdobně jako model Atlantik.

TRPÍTE ZDRAVOTNÍMI PROBLÉMY 
BEZ JASNÝCH PŘÍČIN ?

Somavedic  UŽ POMOHL TISÍCŮM LIDÍ PO CELÉM SVĚTĚ.

Zdravotní účinky Somavedicu

Somavedic má pozitivní vliv na tyto zdravotní potíže, způsobené vlivem geopatogenních zón:

 • nepohodlí na fyzické či psychické úrovni
 • bolesti hlavy
 • bolesti zad
 • choroby páteře
 • revmatické potíže
 • ztuhlé svaly a celkové vnitřní napětí
 • nervozita, nesoustředěnost, podrážděnost
 • únavový syndrom, vyčerpání, či neschopnost vydržet u práce
 • spánkové potíže, slabost při ranním vstávání – pocit těžkopádnosti, nepokojné sny nebo nespavost – děti utíkají k rodičům (v noci), starší mění místo spaní
 • nervové poruchy
 • trávící potíže
 • chronický katar hrdla a žaludku
 • srdeční choroby
 • onkologická onemocnění

 

Somavedic je přístroj, který dokáže spolehlivě eliminovat a následně úplně odstranit nežádoucí vlivy geopatogenních, psychosomatických zón, vodních křížů, Curryho i Hartmannových pásů, včetně elektrosmogu. Odstraňuje i další negativní vlivy, které mají vliv na buněčnou strukturu fyzického těla.Somavedic slouží k celkové dokonalé harmonizaci těla i mysli. Harmonizuje vztahy v rodině, zlepšuje metabolizmus a spánek. Je důležitý pro očistu domácího i firemního prostředí.

 

Chronické  a  různé  neurčité  zdravotní  potíže  mohou být způsobené vlivem geopatogenních zón

Onkologická  onemocnění  jsou z více než 80% zapříčiněna dlouhodobým působením geopatogenních zón !

Spíte-li  v  geopatogenní  zóně,  Vaše  tělo  nemá  možnost " dobít " dostatečné množství energie potřebné pro uchování zdraví

Vliv Somavedicu na člověka ( mimo fyzických pocitů ) je měřitelný na každém biorezonančním přístroji. V průměru po měsíci je geopatogenní stres a elektrosmog vyčištěn, tzn. že člověk ( flora i fauna ) díky Somavedicu je mimo vliv těchto nebezpečných záření.

 

Somavedic  je  přístroj,  který  dokáže  spolehlivě  eliminovat  a  následně  úplně odstranit  nežádoucí vlivy geopatogenních, patogenních, psychosomatických zón, včetně elektrosmogu a těžkých kovů. Přístroj Somavedic byl  sestrojen  po  několika  letech  výzkumu  a  zkoušek.  Testován  a   ověřen byl nejenom odborníky z oboru přírodních věd, ale i provozovateli diagnosticko-terapeutických center pracující s přístroji: TimeWaver, Bicom, Life-System, Inergetics CoRe a dalších.

Přístroj Somavedic  odstraňuje i další negativní vlivy, které mají vliv na fyzické i duchovní zdraví. Somavedic slouží k celkové dokonalé harmonizaci těla i mysli. Harmonizuje vztahy v rodině, zlepšuje metabolizmus a spánek. Je důle- pro  očistu  domácího  i  firemního  prostředí. Dosah přístroje Somavedic je 30 m v poloměru a tvoří kouli okolo přístroje a jeho záření prostupuje zdmi domu, tak jako negativní vliv geopatogenních zón.

 

Nepříznivé vlivy  geopatogenních  zón  se  můžou projevovat různě podle místa, intenzity a také citlivosti kaž-dého  z  nás.  Mírnější   škodlivé  účinky  geopatogenních  zón (GPZ) se  projevují  jako  nepohodlí  na  fyzické či psychické  úrovni.  Mezi ty fyzické projevy patří bolesti hlavy, bolesti zad, choroby páteře,  trvalé  revmatické potíže, ztuhlé svaly a celkové  vnitřní napětí.  Po psychické stránce to pak bývá často nervozita, nesoustředěnost, podrážděnost, vyčerpání, či neschopnost vydržet u práce. Uvedu ještě několik příkladů  :  stálá  slabost při ranním  vstávání - pocit těžkopádnosti, nepokojné sny nebo nespavost-děti utíkajík rodičům ( v noci ), starší mění místo  spaní,  nervové  choroby,  těžkosti  trávícího  traktu,  chronický  katar hrdla  a  žaludku, srdeční choroby. Paleta  všech  možných  obtíží  je  velmi široká.Kromě energetického vyčerpání,mohou geopatogenní zóny stát i za vznikem a trváním onkologických onemocnění.

POUŽÍVÁNÍ PŘÍSTROJE

Přístroj vybalte, zapojte do zásuvky s napětím 230V (110V v provedení pro americké státy za použití adaptéru), dojde k rozsvícení

kontrolních diod na boku přístroje. Přístroj se nevypíná, jeho pracovní napětí je 3V a spotřeba elektrické energie minimální. Na
přístroji, ani na síťovém zdroji se nic nenastavuje.
Model Lumen, Harmonie, Quantum a Medic: Umístěte v bytě či domě nejlépe do středu stavby. Účinky pocítíte po prvních
třech hodinách, k úplnému očištění prostoru dochází v průběhu 3 až 6 týdnů, podle stupně patogenity zón a doby jakou byla v
těchto zónách nemovitost postavena.
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE
Podle stupně patogenity prostorů nebo organismů jsou možné po dobu několika dnů adaptační potíže.
POUŽÍVÁNÍ PŘÍSTROJEPřístroj vybalte, zapojte do zásuvky s napětím 230V (110V v provedení pro americké státy za použití adaptéru), dojde k rozsvíceníkontrolních diod na boku přístroje. Přístroj se nevypíná, jeho pracovní napětí je 3V a spotřeba elektrické energie minimální. Napřístroji, ani na síťovém zdroji se nic nenastavuje.Model Lumen, Harmonie, Quantum a Medic: Umístěte v bytě či domě nejlépe do středu stavby. Účinky pocítíte po prvníchtřech hodinách, k úplnému očištění prostoru dochází v průběhu 3 až 6 týdnů, podle stupně patogenity zón a doby jakou byla vtěchto zónách nemovitost postavena.DOPLŇUJÍCÍ INFORMACEPodle stupně patogenity prostorů nebo organismů jsou možné po dobu několika dnů adaptační potíže.