Co způsobují chemické a těkavé látky?

  • Příčiny zdravotních potíží mohou být různé. U svých klientů často zjišťuji, že jsou ve styku s chemickými a těkavými látkami. Jeden můj klient si stěžoval na zhoršení zraku a nakonec jsem zjistila, že je to díky podlaze. Nastěhoval se do nového domu a podlaha byla čerstvě natřená!!!!! Kdo ví čím? Dále mi vychází dost často nevhodná kosmetika, čistící prostředky. Další má klientka přijela se svým manželem, diagnóza Alzheimerova choroba. Pro lidi, kteří žijí s člověkem, který stále něco zapomíná je to neskutečně náročné. Jako první příčina: těkavé látky, amalgán, těžké kovy až poté viry a parazité. Četla jsem, že parazité se stěhují za těžkými kovy. Parazité a viry ničí nervová vlákna a nervové buňky. A teď co je zajímavé paní pracovala ve společnosti, kde se vyrábí plasty. A další příběh:Ráda bych poděkovala paní Kalabzové za pomoc, kterou poskytuje mě i mé sedmileté dceři Julii.
  • Když jsem paní Kalabzovou kontaktovala, nebyly jsme na tom s dcerou zdravotně moc dobře.
  • Julinka často trpěla záněty dutin, anginami dokonce i zánětem středního ucha, zkratka byla často nemocná.
  • Již po prvním sezení bylo jasné, že její imunita je narušena a je třeba zvolit jinou cestu než tu, které jsem doposud věřila - tedy neustálá antibiotika. Bylo toho poměrně mnoho, co jsme museli změnit, ale již po první protiparazitální kůře a léčbě Joalis kapkami se stav zlepšil. Dnes po 2 letech jsme uplně někde jinde - Julinka neměla antibiotika celé dva roky (at to nezakřiknu) občasné kašlíky, rýmičky a další trable zvládáme lépe. Jediné, co nás trápí je neustále hlavně ranní kýchání - příčina byla pravděpodobná alergie na trávy a plíseň.
  • Opět jsem se vším svěřila paní Kalabzové a bylo mi doporučeno - upravit stravu, napravit psychickou zátěž atd., ale i to, co by mě ani ve snu nenapadlo - zkontrolovat si veškerou kosmetiku, šampony, zubní pasty, mycí prostředky, které Julinka používá a nahradit vše přírodními produkty.Chemické prvky obsažené v kosmetických produktech byla jednou z velkých příčin problému.. Učinila jsem a stalo se neuvěřitelné, stačilo vyměnit jen sprchový gel, zubní pastu a šampon ( v drogerii avizovaný jako dětský) a kýchání se o 50 procent snížilo. Takže budeme pokračovat i v prášku na prání, prášku do myčky atd....zkrátka budu se snažit vytěsnit chemii z našeho domova, co bude únosné a možné.
  • Ale už teď musím řici, že paní Kalabzová měla pravdu. Vůbec mě nenapadlo, jak může chemie v kosmetických produktech ovlivnit naše zdraví.
Myslím si, že dnes každý zvolí raději šetrné ekologické prostředky, které neobsahují fosfáty, chlór, ropná rozpouštědla, barviva, aromatizátory a optická bělidla.Hezký den.

Pro hledaný výraz jsme nenašli žádný odpovídající výrobek