Vítám vás na stánkách

Jmenuji se Marcela Kalabzová a vítám na stránkách své zákazníky, klienty, přátele a všechny z vás, kdo se zajímáte o zdravý životní styl a prevenci.

Hledáte-li tak jako já před několika lety možnosti pro zlepšení svého zdraví, tak jste zde na správném místě.

Řešení mých již vážných zdravotních potíží začalo změnou stravovacích zvyklostí, brzy jsem ale pochopila, že pouze změnit jídelníček nestačí.

Uvědomila jsem si, že potřebuji vyčistit své tělo a střevo od toxinů a parazitární nákazy, kterou jsem měla zjištěnou. Po přednášce o vodě mi bylo jasné, jak důležitá je správná hydratace organismu přírodní, zásaditou a minerální vodou a u celé rodiny jsem vylepšila i pitný režim.

Před šestnácti lety jsem byla unavená a to především díky 10- tileté nespavosti, měla jsem také vitiligo, tinnitus, bolesti nohou, svědění kůže, pocit zahlenění, výtoky, časté krvácením a další potíže. U dětí častá nemocnost, kašel, zahlenění, rýma. Všechny tyto potíže jsou již minulostí, dnes jsem zcela zdravá včetně mých dětí.

Jsem ráda, že jsem poznala možnosti péče o zdraví, které nabízí společnost Coral Club.

Lidé, kteří vytvořili KONCEPCI ZDRAVÍ pro společnost Coral Club jsou významní lékaři, vědci, ale i bylináři. Jde o komplexní přístup ke zdraví a prevenci pro celou rodinu od těch nejmenších až po seniory.

Společnost Coral Club má vypracované efektivní metodické postupy přirozeného uzdravování člověka a zlepšení jeho zdravotního stavu pomocí programů detoxikačních např. Colo Vada Plus a Green, protiparazitárních např. Parashiel Plus, jde o očisty střeva a celého těla, včetně správné hydratace organismu s Coral Mine.

S produkty Coral Club lze podpořit centrální nervový systém při stresu, oceníte pomoc i při redukci váhy, při sportování, oslabení organismu, chřipce, nemoci, získáte správnou výživu pro vaše buňky, doplníte deficit různých biologicky aktivních látek, vitamínů, minerálů, probiotik a enzymů.

Chcete-li věnovat péči svému tělu, ráda Vám poradím.

m.kalabzova@seznam.cz zavolejte, napište zprávu, WhatsApp, tel: 773 486 600

Máte-li zájem o zakoupení detoxikačních balíčků a dalších produktů pro zdraví a krásu, přihlašte se do e-shopu svým klubovým číslem a heslem zde. Jako člen Coral Clubu získáte možnost nákupu za klubové ceny o 20% levněji.

Objednávku si můžete udělat sami přes mezinárodní e-shop a nebo  vám ji rádi  vyřídíme a to vždy na vaše klubové číslo=další slevy za svůj nákup.

Zkušenosti klientů, zákazníků.

Můžeme vám sestavit očistný a preventivní program přesně na míru pro vás a to zdarma, nebo si sami můžete vybrat z naší nabídky produktů.

Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club

Facebook skupina Paraziti v lidském těle zde.

Facebook skupina Příčiny nemocí zde.

1

Pro hledaný výraz jsme nenašli žádný odpovídající výrobek