Z knihy Zázračná detoxikace. Robert S. Morse knihu Vám mohu zaslat v emailu/v příloze

Jsou paraziti dobří nebo špatní?

Cpeme si do našich těl antibiotika, takže potom trpíme těžkými alergiemi, nadměrným růstem plísní, ucpáním lymfatického systému, poškozením tkání a zcela novými chorobami.  A v mnoha případech má užívání antibiotik za následek smrt.

Farmaceutický kartel, vláda USA a různé vědecké společnosti experimentují s „vakcinací´´.

Ukázalo se, že očkování uvolnila lavinu genetických chorob, takže se dnes setkáváme s chronickými a degenerativními onemocněními již u kojenců a batolat.Užíváním antibiotik jsme vytvořili tolik mutací smrtících bakterií a virů, že tyto patogeny rychle ničí lidstvo.

Podívejme se teď na to, proč příroda (Bůh) stvořila parazity. Websterův slovník definuje parazita jako „organismus, který žije na úkor jiného organismu". Pro naše potřeby jsem pozměnil tuto definici na „organismus, který žije z toxicity a oslabení jiného organismu". Abychom si přiblížili funkci parazitů, podívejme se, co se stane, když skolíme jelena. (To je pouze názorný příklad.) Nejprve se objeví mouchy. Nakladou vajíčka, z nichž se vylíhnou červi. Co mají tito červi na práci? Totéž co jiné druhy parazitů, které štěpí bílkoviny – zlikvidovat mršinu. Tímto způsobem se příroda očišťuje. Jinak by tu těla všech uhynulých zvířat byla pořád. Příroda se neustále mění z jedné formy do druhé.

Bůh určitě nestvořil parazity k tomu, aby napadali zdravé tkáně, to už bychom všichni dávno zemřeli. Paraziti jsou všude, takže si můžeme snadno povšimnout jejich životně důležité role na této planetě, když přírodě pomáhají odstraňovat slabé, takže přežívají jen silní.

Tím se udržuje v chodu přírodní cyklus. Podle mého odhadu asi 40 až 75 procent lidí má v těle větší parazity, které můžete spatřit, když je budete hledat. Existuje mnoho různých druhů parazitů: kvasinky, plísně, bradavice, viry, bakterie, červi a hlísti. Většina lidí jich má ve svých tělech od každého z těchto druhů značné množství. Všichni máme kvasinky 144(Candida) nebo jiné plísně. U většiny lidí lze nalézt přes třicet různých druhů plísní. Kvasinkové plísně zpravidla přebývají v ústech, kde pomáhají trávit cukr a škrob.

U koho se Candida albicans přemnoží a rozšíří do celého těla, trpí například únavou, apatií, svěděním, podrážděním kůže či infekcemi. Kandida probouzí chuť na cukr a škrob, přičemž pacienti příznačně a nesprávně sdělují, že nejedí ovoce, ale cukr.

V předchozí kapitole jsme uvedli, že fruktóza a glukóza představují dva základní druhy energie pro buňky. Jsou to jednoduché cukry a tělo je potřebuje jako hlavní zdroj paliva. Ovoce tělu pomáhá vylučovat kandidu, protože má silné antioxidační a adstringentní účinky. Díky nim se tkáně zbavují lymfatických usazenin, což je nesmírně důležité, protože tyto usazeniny jsou „domovem" těchto drobných parazitů. Musíme se jenom naučit, jak příroda funguje.

Paraziti nemoci nezpůsobují ani nepřivolávají, paraziti jsou pouhými jedlíky. Často zapomínáme, kdo stvořil svět a že tento stvořitel velice dobře věděl, co má dělat a jak to zařídit, aby věci fungovaly. Podívejme se teď na větší „pořízky" – červy všech druhů a hlísty -, kteří nám mohou působit obrovské potíže. Existuje mnoho druhů červů, špendlíkovité, háčkovité, kulaté, spirálovité, a mnoho různých druhů tasemnic. Mohou se vyvíjet v celém těle a putovat jím, ale ze všeho nejraději se zdržují v játrech, srdci a trávicím ústrojí včetně žaludku. Viděl jsem červy dokonce v plicích. Ovšem tasemnice mohou být veliké a dlouhé. Sám jsem viděl jednu, která měřila přes osm metrů. Uvedu případ ženy středního věku, které odoperovali žlučník, když jí bylo něco přes dvacet. Tehdy měla silné bolesti v oblasti žlučníku a zad. Ale když lékaři zkoumali odoperovaný žlučník, shledali, že je v naprostém pořádku. V příštích dvaceti letech byly bolesti čím dál úpornější. Žena nemohla jíst moc tuků ani mléčných výrobků, jinak je vyzvracela. Její žaludeční oblast se stala nesmírně citlivou na dotek. Začala jíst maso zprudka opečené, téměř syrové. Když nastoupila detoxikační program, nalezla ve stolici tři velké tasemnice. Její bolesti a přecitlivělost v oblasti břicha záhy úplně odezněly.

Dříve dospělí odčervovali své děti každé jaro. Při každodenních činnostech a během přijímání potravy se do těla dostává spousta parazitů. Ti se potom živí našimi toxiny a oslabují buňky. Mnohdy se červi vyvíjí v trávicím ústrojí. Po několika letech se stávají zdravotním problémem, jež způsobuje řadu symptomů.

Jako bychom úplně zapomněli některé základní životní zkušenosti, zejména o parazitech a jejich roli v přírodě. Mnoho lidí má hlísty, kteří se vyvíjí a hromadí především v játrech a ve slinivce. Rostou-li ve slinivce, mohou vyvolat zažívací problémy a cukrovku.

Shrnutí :

Udržujte tělo čisté, bez hlenu a toxinů, a posilujte buňky. Nezapomínejte, že paraziti nejsou příčinou, ale následkem. Pouze jim svědčí toxické a zahleněné prostředí, neboť je jejich zdrojem obživy. Zdravé buňky nejsou potrava pro parazity. V tomto světě přežívají pouze silní. Buďte zdraví a vitální a váš život se úplně změní .

A zde jedna z možností jak očistit svůj organismus od toxinů, hlenů, parazitů.

Je to již asi dva roky, kdy jsem měla možnost poznat paní, která užívala osm antibiotik za sebou na doporučení svého lékaře. Paní byla vyčerpaná, s totálně oslabenou imunitou, zemřela krátce po posledních antibiotikách. Bylo jí 47 let a měla stejně starého syna jako já.

Moje dcera dostala v roce a půl druhá antibiotika a tehdy to byla má poslední návštěva u lékaře. Bylo mi jasné, že tudy cesta nevede. A skutečně od té doby antibiotika nepoužíváme.

Co by jste měli vědět o antibiotikách.

Řešení parazitární nákazy by mělo být vždy individuální vzhledem k zdravotnímu stavu každého člověka.

Možnosti jak se zbavit parazitů zde.

Potřebujete poradit: m.kalabzova@seznam.cz

tel: 773 486 600

Můžete mi také zavolat nebo napsat co potřebujete řešit, a společně vytvoříme detoxikační, protiparazitální, protivirový, protibakteriální, protiplísňový  nebo výživový program přesně na míru pro vás.

Potřebujete poradit, zavolejte na tel:773 486 600 nebo napište na email: m.kalabzova@seznam.cz

Facebook skupina Paraziti v lidském těle zde.

Facebook skupina Příčiny nemocí zde.

 

Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club