Jak jsem se zbavila parazitů?       Moje osobní cesta ke zdraví.

Čistíte své tělo, střevo pravidelně od parazitů, toxinů a stravujete se, jak nejlépe můžete.

Používáte bio potraviny, z jídelníčku vyřadíte průmyslově zpracované a geneticky modifikované potraviny s obsahem tkz. éček, chemických konzervantů, barviv, pesticidů.

Objevujete nové potraviny, a snažíte se vařit zdravěji.

Uděláte si z jídla vlastní medicínu!

Jíst musíte vždycky, a to co jíme a pijeme, to úzce souvisí s naším zdravím.

Z vašeho talíře zmizí hlenotvorné /včetně mléčných produktů/a kyselinotvorné potraviny.

Rafinovaný cukr nahradíte např. rýžovým, javorovým sirupem nebo medem. Běžnou kuchyňskou sůl nahradíte mořskou solí.

Pečete si domácí kváskový chléb z kvalitní mouky, kterou si semelete na svém domácím mlýnku. Celozrnná bio mouka obsahuje o 60 % vápníku, 76 % železa, 85 % hořčíku, 78 % zinku, 77 % vitamínu B1, 80 % vitamínu B2a o 86 % vitamínu E více jak obyčejná bílá mouka.

Jezdíte si pro vodu ke studánce, nebo si koupíte filtr na vodu, kvůli chlóru a dalším nečistotám ve vodě/ chemikálie z kosmetiky, antibiotika, ženské hormony, léčiva…/

Každému je přece jasné, že naše tělo je 75% voda, proto má voda dalekosáhlý vliv na vitalitu a zdraví celého našeho těla. Nenahradí ji žádná káva, ani čaj, sladké limonády, pivo, energetické nápoje, mléko a další.

Vaříte ze základních potravin, jezdíte k farmáři pro kvalitní zeleninu, pěstujete rajčata, papriky, fazolky, dýně a další zeleninu.

A co dělená strava? Proč zbytečně zatěžovat metabolismus složitými trávicími procesy? Z chemie víme, že není vhodné kombinovat kyselé trávicí enzymy se zásaditými trávicími enzymy, protože se vzájemně neutralizují, čímž znemožní správné trávení a vyvolají kvašení a hnití.

Když se v žaludku smíchají škroby s bílkovinami, dojde ke kolizi: nadýmání a pocit plnosti známe všichni dobře.

Chodíte pouze k zubnímu lékaři, neužíváte žádné léky, antibiotika, jakékoliv nachlazení, onemocnění zvládáte s kvalitními přírodními doplňky.

Očistíte své tělo, stáváte se mnohem vnímavější k potřebám vašeho těla, které už nemůže přijímat žádné toxiny, ani antikoncepci.

Toxické kovy, například olovo, rtuť a kadmium, mohou narušovat vstřebávání minerálů a zvyšovat jejich vylučování. Rtuť mění podobu a funkci enzymů. Ukládá se v ledvinách, nervech, krvi, játrech, kostní dřeni, slezině, mozku, srdci, kůži a svalech, ve střevních stěnách, kosterních svalech a plicích. Olovo nahrazuje v kostech vápník. Olovo vytěsňuje a nahrazuje vápník v řadě buněčných a metabolických funkcí.

Bohudík, amalgámové plomby jsou odstraněny a nahrazeny plombami bílými.

Vyměníte v koupelně chemické koktejly/ syntetická barviva, konzervační látky, ropné deriváty, sulfáty, parabeny……/ za přírodní kosmetiku.

Změníte své vnitřní prostředí těla, odkyselíte ho správnou vodou, stravou, je přeci jasné, že ,,Mikrobi nic neznamenají, terén je vším´´

Bakteriím, virům, parazitům, plísním se většinou daří v oslabeném organismus. Ve zdravém těle je vše v harmonii.

Proč např. bakterii Helicobacter pylori má v žaludku 85% populace a jen malá část lidí onemocní rakovinou žaludku?

Proč lidé mají ve výtěrech z krku streptokoka a jen někdo onemocní?

To, co způsobí onemocnění, nejsou mikroorganismy, ale je to narušená rovnováha organismu a oslabená imunita.

Nemáte žádný stres, doma pohoda, ale i přesto stále dokola a dokola řešíte parazitární nákazu. Sice už je jí mnohem méně, ale za ty čtyři roky práce na sobě by už snad mohlo být ještě lépe.

Nepomohl Plasmový generátor RPZ14 a ani chemické léky na parazity: Ivermectin, Praziquantel, Metrodinazol, Albednasol.

A nakonec zjistíte, že to vše děláte ,,blbě´´ /sdělení od jiného terapeuta/

Překyselení těla, nedostatek živin, vitamínů, minerálů, nesprávná výživa, dehydratace, dlouhodobý stres, chemická léčba, léky, těžké kovy, náročné životní situace, toxické vztahy..….atd.

To vše je živnou půdou pro přemnožení bakterií, virů, parazitů, plísní a vzniku nemocí.

To, co bránilo mému uzdravení, a řešení parazitární nákazy byly silné geopatogenní zóny v domě, kde žiji.

Po zharmonizování záření z geopatogenních zón a elektromagnetického záření jsem přestala konečně po nějaké době řešit parazitární nákazu a zmizely postupně všechny další potíže.

Přemýšlím, že o geopatogenních zónách a elektromagnetickém záření by mohl být následující článek.

Před několika lety jsem se začala věnovat prevenci a zdravému životnímu stylu. Zbavila jsem se několikaleté nespavosti, zastavila se mi tvorba vitiliga, zmizel tinitus, bolesti nohou, svědění kůže, pocit zahlenění, výtoky, časté krvácením a další potíže. U dětí častá nemocnost, kašel, zahlenění, rýma. To vše je dnes již minulostí.

Potíže, které jsme měla, nebyly pouze o parazitech. Nehledejme pouze jednu příčinu svých zdravotních potíží.

Komplexní hloubková očista organismu kvalitními přírodní produkty je výbornou prevencí vzniku zdravotních potíží. Pomůžeme-li našemu tělu vyloučit to, co do zdravého organizmu nepatří, dojde k posílení celkové vitality, energie, imunity.

Můžete mi také zavolat nebo napsat co potřebujete řešit, a společně vytvoříme detoxikační, protiparazitální, protivirový, protibakteriální, protiplísňový nebo výživový program přesně na míru pro vás.

Geopatogenní zóny mohu zjistit i na dálku svalovým testem, včetně očistného a parazitárního programu přesně na míru pro vás.

Geopatogenní zóny a elektromagnetické záření jsem vyřešila Somavedicem na doporučení kamaráda. Somavedic byl pro mě osobně zázrak.

Info o Somavedicu najdete zde. Ceny Somavediců pro své zákazníky a klienty mám o něco levnější, můžete mi napsat nebo zavolat, ráda vám je sdělím.

Řešení parazitární nákazy by mělo být vždy individuální vzhledem k zdravotnímu stavu každého člověka.

Možnosti jak se zbavit parazitů zde.

Potřebujete poradit: m.kalabzova@seznam.cz

tel: 773 486 600

Můžete mi také zavolat nebo napsat co potřebujete řešit, a společně vytvoříme detoxikační, protiparazitální, protivirový, protibakteriální, protiplísňový  nebo výživový program přesně na míru pro vás.

Facebook skupina Paraziti v lidském těle zde.

Facebook skupina Příčiny nemocí zde.

Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club