Jak začít s Colo Vada Plus

Bylo zjištěno, že ve střevech dospělého člověka může být až 20kg odpadních látek, u dítěte až 10 kg. Odpadní látky a toxiny vyvolávají velmi silné poruchy látkové výměny, oxidačně redukční reakce, brzdí tvorbu energie, které je nezbytná pro plodnou fyzickou a psychickou práci, vytváří příznivé podmínky pro rychlé množení bakterií, snižují funkci imunitního systému, omezují vstřebávání vitamínů a mikroelementů, což působí jako spouštěč vzniku vážných onemocnění. Pokud vezmeme v úvahu tato fakta, je pro ozdravení organismu vhodné dvakrát ročně provést preventivní odčervení a očištění organismu.

Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club

Program Colo-Vada Plus, je efektivní program hlubokého očištění organizmu, který je vypočítaný na 14 dní, a má tři etapy. Ty jsou v plném souladu s normálními funkcemi organizmu.

14 denní program hlubokého očištění organizmu Program Colo-Vada Plus je v současné době nejefektivnější komplexní systém očištění celého organismu.
Program je sestaven takovým způsobem, díky kterému máte možnost získat maximální ozdravný účinek.
Colo Vada Plus neobsahuje lepek./gluten/

Pokud si nebudete s čímkoliv jisti při plánování či v průběhu detoxu, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!

Potřebujete poradit, zavolejte na tel:773 486 600 nebo napište na email: m.kalabzova@seznam.cz

Ráda vám emailem zašlu i elektronickou brožurku o Colo Vada Plus a s první objednávkou v obálce brožurku Mluvme otevřeně.

Doporučujeme vám registraci a nákup za nejlevnější ceny na trhu za  ceny klubové  o 20% levněji.

Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club.

Mezinárodní e-shop Corál Club. https://cz.coral-club.com/

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Colo Vada Plus očistná kůra na 14 dnů, očista střeva

detail Colo Vada Plus očistná kůra na 14 dnů, očista střeva
Program Colo-Vada Plus, je efektivní program hlubokého očištění organizmu, který je vypočítaný na 14 dní, a má tři etapy. Ty jsou v plném souladu s normálními ...

Detail


Příprava na Colo Vadu Plus. Podpora jater, lymfatického systému a další...

detail Příprava na Colo Vadu Plus. Podpora jater, lymfatického systému  a další...
V případě chronických onemocnění nebo velmi zaneseném organizmu doporučujeme začít s detoxikací pozvolněji, abyste se vyvarovali náhlého zhoršení zdravotního ...

Detail


Colo Vada Plus-videa

detail Colo Vada Plus-videa
Autorem Colo Vada PLus je Albert Zerr je doktor nutriciologie z Kanady, bylinář v šestém pokolení, se věnoval 30 let vědeckým činnostem na zpracování ...

Detail


Zvládnu případné detoxikační projevy? Ano, zvládnete.

detail Zvládnu případné detoxikační projevy? Ano, zvládnete.
V průběhu detoxikace škodliviny odcházejí z organismu pryč a většinou o svém odchodu dávají vědět. Přechodně se mohou objevit nejrůznější fyzické či ...

Detail


Třetí etapa Colo Vada Plus

detail Třetí etapa Colo Vada Plus
Regenerace, obnova – 3 dny Obnovení a navázání trávicí funkce na nové kvalitativní ...

Detail


Druhá etapa Colo Vada Plus

detail Druhá etapa Colo Vada Plus
Během této etapy dochází zde k čištění, je to odkalování, za pomocí unikátního sorbentu hlíny kaolin, známého po staletí. V tomto období je lepší ...

Detail


První etapa Colo Vada Plus

detail První etapa Colo Vada Plus
První etapa detoxikační kůry Colo Vada Plus. Příprava – 7 dní. Cílem této etapy je připravit organismus na očištění. Probíhá základní uvolnění a ...

Detail


Odpadní látky ve střevě

detail Odpadní látky ve střevě
Střevní sliznice hraje důležitou roli v systému obranyschopnosti celého organismu. Střevo je největším imunitním orgánem, nachází se v něm 70% imunitních ...

Detail


Coral Mine-korálová voda-příprava na Colo Vadu Plus

detail Coral Mine-korálová voda-příprava na Colo Vadu Plus
  Účinnost detoxikačního programu Colo-Vada Plus se výrazně zvyšuje užíváním přírodní vody s minerálním doplňkem Coral Mine ve všech jeho etapách a ...

Detail


Kdy a jak užívat Super Floru?

detail Kdy a jak užívat Super Floru?
Kdy je vhodné užívat Super-Floru v Colo Vada Plus? Super Flora je samostatně v platíčku po 30 kapslích. Doporučuje se užívat ji ráno půl hodiny před jídlem. ...

Detail


Co jíst při Colo Vada Plus?

detail Co jíst při Colo Vada Plus?
Jídelníček k detoxikační kůře Colo Vada Plus V průběhu programu Colo-Vada Plus se doporučuje dodržovat dietu, která obsahuje: Obiloviny – rýže, pohanka, ...

Detail


Mírnější varianta Colo Vada Plus-první etapa očistné kúry/lehčí detoxikační projevy/

Tímto způsobem zvládne Colo Vada Plus každý, bez výrazných detoxikačních projevů.

Buďte trpělivý, s každou další očistou se budete cítit lépe a lépe. Během jedné detoxikační kůry se nelze zbavit toxinů za x let nastřádaných!!!

Zkušenosti spokojených klientů, zákazníků s Colo Vadou Plus.

Proč Colo Vada pomáhá?

Alergická reakce při Colo Vada Plus, info a jiný postup u očisty.

Alergická reakce nebo parazitální nákaza?

Tento postup doporučuji všem kdo má parazitální zátěž v organismu a i v případě chronických onemocnění nebo velmi zaneseném organizmu.

Jídelníček po čtyřdenním půstu s Colo Vada Plus.

Máte při Colo Vadě průjem?

Jaterní kúra po Colo Vada Plus

Poruchy činnosti střevního traktu.

Únava v průběhu Colo Vada Plus

Objednávka produktů a Colo Vady zde.

Sami si můžete vybrat a sestavit očistný program.

Můžete mi také zavolat nebo napsat co potřebujete řešit, a společně vytvoříme detoxikační, protiparazitální, protivirový, protibakteriální, protiplísňový  nebo výživový program přesně na míru pro vás.

V případě Vašeho zájmu Vám zprostředkujeme bezplatnou on-line registraci, která Vám umožní nakupovat produkty pro Vaše zdraví i krásu za výhodnější klubové ceny.

Na mezinárodním e-shopu uvidíte ceny pro nečleny klubu.

Doporučujeme vám registraci a nákup za nejlevnější ceny na trhu za  ceny klubové  o 20% levněji.

Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club.

Mezinárodní e-shop Corál Club. https://cz.coral-club.com/

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Pokud si nebudete s čímkoliv jisti při plánování či v průběhu detoxu, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!

Potřebujete poradit, zavolejte na tel:773 486 600 nebo napište na email: m.kalabzova@seznam.cz

Co vše od Colo Vada Plus můžete očekávat?

Tuto metodu vytvořil kanadský vědec Albert Zerr, doktor nutriciologie a bylinář, který ji během mnoha let úspěšně aplikoval.

Colo-Vada Plus je unikátní detoxikační program na buněčné úrovni, který pomáhá vytvořit zdravé vnitřní prostředí v organizmu vyloučením nestrávených metabolických odpadů a toxinů ze zažívacího traktu, tlustého střeva a jedovatých látek z celého organizmu.

Colo Vada Plus v podstatě řeší  i to, co do organismu nepatří, toxiny, chemické, radioaktivní látky, těžké kovy, pesticidy a další. Tuto očistu celého těla doporučujeme dvakrát až třikrát za rok.

Colo Vada Plus je bylinná přírodní očista, která působí proti bakteriím, virům, plísním a samozřejmě řeší i parazitární zátěž. Ve druhé etapě očistné kůry dochází i ke spalování vlastní tukové zásoby. Colo Vada Plus je výbornou prevencí vzniku zdravotních potíží.

Colo Vada Plus pomáhá vytvořit zdravé prostředí v organismu, zvyšuje se celková obranyschopnost organismu, dochází k posílení celého imunitního systému, k celkové regeneraci a omládnutí organismu.

14 denní program hlubokého očištění organizmu Program Colo-Vada Plus je v současné době nejefektivnější komplexní systém očištění celého organismu.Program je sestaven takovým způsobem, díky kterému máte možnost získat maximální ozdravný účinek.

Colo-Vada Plus je první očistný program na světě, který zahrnuje absorbent – kaolín (bílý jíl).         Tak se výrazně snižuje riziko acidobazické krize (kyselost prostředí v organizmu dosáhne maxima, to se může projevit ztmavnutím moči, zvýšenou únavou nebo bolestí hlavy…).

Provedeme Vás krok za krokem jednotlivými fázemi detoxikace.

Poradíme Vám, jak se na program Colo-Vada Plus připravit a jak zvládnout případné detoxikační příznaky. Ve spolupráci s odborníky a lékaři Vám doporučíme volnější režim očisty organizmu s ohledem na Vaše zdravotní omezení.

V průběhu Colo-Vada Plus a také po tomto programu neváhejte s námi konzultovat jakékoli dotazy, nejasnosti nebo obtíže, které se mohou dostavit!

Colo Vada není registrovaným produktem v ČR.

Zaregistrováním získáte ZDARMA i slevovou kartu a slevu 20% na všechny produkty.
FORMULÁŘ NALEZNETE ZDE