Jak začít s Colo Vada Plus

Bylo zjištěno, že ve střevech dospělého člověka může být až 20kg odpadních látek, u dítěte až 10 kg. Odpadní látky a toxiny vyvolávají velmi silné poruchy látkové výměny, oxidačně redukční reakce, brzdí tvorbu energie, které je nezbytná pro plodnou fyzickou a psychickou práci, vytváří příznivé podmínky pro rychlé množení bakterií, snižují funkci imunitního systému, omezují vstřebávání vitamínů a mikroelementů, což působí jako spouštěč vzniku vážných onemocnění. Pokud vezmeme v úvahu tato fakta, je pro ozdravení organismu vhodné dvakrát ročně provést preventivní odčervení a očištění organismu.

Zjistit cenu Colo Vada Plus

Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club.

Program Colo-Vada Plus, je efektivní program hlubokého očištění organizmu, který je vypočítaný na 14 dní, a má tři etapy. Ty jsou v plném souladu s normálními funkcemi organizmu.

14 denní program hlubokého očištění organizmu Program Colo-Vada Plus je v současné době nejefektivnější komplexní systém očištění celého organismu.
Program je sestaven takovým způsobem, díky kterému máte možnost získat maximální ozdravný účinek.
Colo Vada Plus neobsahuje lepek./gluten/

Pokud si nebudete s čímkoliv jisti při plánování či v průběhu detoxu, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!

Potřebujete poradit, zavolejte na tel:773 486 600 nebo napište na email: m.kalabzova@seznam.cz

Ráda vám emailem zašlu i elektronickou brožurku o Colo Vada Plus a s první objednávkou v obálce brožurku Mluvme otevřeně.

Doporučujeme vám registraci a nákup za nejlevnější ceny na trhu za  ceny klubové  o 20% levněji.

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Facebooková skupina Colo Vada Plus.
Facebookový profil Corál Club

Colo Vada Plus očistná kůra na 14 dnů, očista střeva

detail Colo Vada Plus očistná kůra na 14 dnů, očista střeva
Program Colo-Vada Plus, je efektivní program hlubokého očištění organizmu, který je vypočítaný na 14 dní, a má tři etapy. Ty jsou v plném souladu s normálními ...

Detail


Příprava na Colo Vadu Plus. Podpora jater, lymfatického systému a další...

detail Příprava na Colo Vadu Plus. Podpora jater, lymfatického systému  a další...
V případě chronických onemocnění nebo velmi zaneseném organizmu doporučujeme začít s detoxikací pozvolněji, abyste se vyvarovali náhlého zhoršení zdravotního ...

Detail


První etapa Colo Vada Plus

detail První etapa Colo Vada Plus
První etapa detoxikační kůry Colo Vada Plus. Příprava – 7 dní. Cílem této etapy je připravit organismus na očištění. Probíhá základní uvolnění a ...

Detail


Druhá etapa Colo Vada Plus

detail Druhá etapa Colo Vada Plus
Během této etapy dochází zde k čištění, je to odkalování, za pomocí unikátního sorbentu hlíny kaolin, známého po staletí. V tomto období je lepší ...

Detail


Třetí etapa Colo Vada Plus

detail Třetí etapa Colo Vada Plus
Regenerace, obnova – 3 dny Obnovení a navázání trávicí funkce na nové kvalitativní ...

Detail


Zvládnu případné detoxikační projevy? Ano, zvládnete.

detail Zvládnu případné detoxikační projevy? Ano, zvládnete.
V průběhu detoxikace škodliviny odcházejí z organismu pryč a většinou o svém odchodu dávají vědět. Přechodně se mohou objevit nejrůznější fyzické či ...

Detail


Colo Vada Plus-videa

detail Colo Vada Plus-videa
Autorem Colo Vada PLus je Albert Zerr je doktor nutriciologie z Kanady, bylinář v šestém pokolení, se věnoval 30 let vědeckým činnostem na zpracování ...

Detail


Co jíst při Colo Vada Plus?

detail Co jíst při Colo Vada Plus?
Jídelníček k detoxikační kůře Colo Vada Plus V průběhu programu Colo-Vada Plus se doporučuje dodržovat dietu, která obsahuje: Obiloviny – rýže, pohanka, ...

Detail


Kolikrát za rok je vhodné si udělat Colo Vada Plus?

detail Kolikrát za rok je vhodné si udělat Colo Vada Plus?
Colo Vadu Plus doporučuji dvakrát až třikrát ročně. Ideálně vždy v době, kdy nejste ve stresu a máte na sebe více času. Měsíc po očistě mi volal pán, ...

Detail


Kdy a jak užívat Super Floru?

detail Kdy a jak užívat Super Floru?
Kdy je vhodné užívat Super-Floru v Colo Vada Plus? Super Flora je samostatně v platíčku po 30 kapslích. Doporučuje se užívat ji ráno půl hodiny před jídlem. ...

Detail


Ztráta minerálů při očistě Colo Vada Plus

detail Ztráta minerálů při očistě Colo Vada Plus
Kdy dochází ke ztrátě minerálů v organismu? Je možné, že se to stává i při detoxikaci organismu? Už podruhé po ukončení očisty Colo Vady Plus jsem vnímala ...

Detail


Mírnější varianta Colo Vada Plus-první etapa očistné kúry/lehčí detoxikační projevy/

Tímto způsobem zvládne Colo Vada Plus každý, bez výrazných detoxikačních projevů.

Buďte trpělivý, s každou další očistou se budete cítit lépe a lépe. Během jedné detoxikační kůry se nelze zbavit toxinů za x let nastřádaných!!!

Zkušenosti spokojených klientů, zákazníků s Colo Vadou Plus.

Proč Colo Vada pomáhá?

Alergická reakce při Colo Vada Plus, info a jiný postup u očisty.

Alergická reakce nebo parazitální nákaza?

Tento postup doporučuji všem kdo má parazitální zátěž v organismu a i v případě chronických onemocnění nebo velmi zaneseném organizmu.

Jídelníček po čtyřdenním půstu s Colo Vada Plus.

Máte při Colo Vadě průjem?

Jaterní kúra po Colo Vada Plus

Poruchy činnosti střevního traktu.

Únava v průběhu Colo Vada Plus

Objednávka produktů a Colo Vady zde.

Sami si můžete vybrat a sestavit očistný program.

Můžete mi také zavolat nebo napsat co potřebujete řešit, a společně vytvoříme detoxikační, protiparazitální, protivirový, protibakteriální, protiplísňový  nebo výživový program přesně na míru pro vás.

V případě Vašeho zájmu Vám zprostředkujeme bezplatnou on-line registraci, která Vám umožní nakupovat produkty pro Vaše zdraví i krásu za výhodnější klubové ceny.

Na mezinárodním e-shopu uvidíte ceny pro nečleny klubu.

Doporučujeme vám registraci a nákup za nejlevnější ceny na trhu za  ceny klubové  o 20% levněji.

Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club.

Mezinárodní e-shop Corál Club. https://cz.coral-club.com/

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Pokud si nebudete s čímkoliv jisti při plánování či v průběhu detoxu, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!

Potřebujete poradit, zavolejte na tel:773 486 600 nebo napište na email: m.kalabzova@seznam.cz

Co vše od Colo Vada Plus můžete očekávat?

Tuto metodu vytvořil kanadský vědec Albert Zerr, doktor nutriciologie a bylinář, který ji během mnoha let úspěšně aplikoval.

Colo-Vada Plus je unikátní detoxikační program na buněčné úrovni, který pomáhá vytvořit zdravé vnitřní prostředí v organizmu vyloučením nestrávených metabolických odpadů a toxinů ze zažívacího traktu, tlustého střeva a jedovatých látek z celého organizmu.

Colo Vada Plus v podstatě řeší  i to, co do organismu nepatří, toxiny, chemické, radioaktivní látky, těžké kovy, pesticidy a další. Tuto očistu celého těla doporučujeme dvakrát až třikrát za rok.

Colo Vada Plus je bylinná přírodní očista, která působí proti bakteriím, virům, plísním a samozřejmě řeší i parazitární zátěž. Ve druhé etapě očistné kůry dochází i ke spalování vlastní tukové zásoby. Colo Vada Plus je výbornou prevencí vzniku zdravotních potíží.

Colo Vada Plus pomáhá vytvořit zdravé prostředí v organismu, zvyšuje se celková obranyschopnost organismu, dochází k posílení celého imunitního systému, k celkové regeneraci a omládnutí organismu.

14 denní program hlubokého očištění organizmu Program Colo-Vada Plus je v současné době nejefektivnější komplexní systém očištění celého organismu.Program je sestaven takovým způsobem, díky kterému máte možnost získat maximální ozdravný účinek.

Colo-Vada Plus je první očistný program na světě, který zahrnuje absorbent – kaolín (bílý jíl).         Tak se výrazně snižuje riziko acidobazické krize (kyselost prostředí v organizmu dosáhne maxima, to se může projevit ztmavnutím moči, zvýšenou únavou nebo bolestí hlavy…).

Provedeme Vás krok za krokem jednotlivými fázemi detoxikace.

Poradíme Vám, jak se na program Colo-Vada Plus připravit a jak zvládnout případné detoxikační příznaky. Ve spolupráci s odborníky a lékaři Vám doporučíme volnější režim očisty organizmu s ohledem na Vaše zdravotní omezení.

V průběhu Colo-Vada Plus a také po tomto programu neváhejte s námi konzultovat jakékoli dotazy, nejasnosti nebo obtíže, které se mohou dostavit!

Colo Vada není registrovaným produktem v ČR.

Zaregistrováním získáte ZDARMA i slevovou kartu a slevu 20% na všechny produkty.
FORMULÁŘ NALEZNETE ZDE