Zaferan (60 kapslí) pro vaše játra a žlučník.

Klikněte pro zvětšení obrázku
kliknutím zobrazíte detail obrázku

Vlastnosti

Kurkuma podporuje funkce jater, srdce a krevního oběhu, správnou hladinu cholesterolu v krvi a pomáhá udržovat zdravou pokožku. V těle působí jako antioxidant a tak napomáhá chránit buňky a tkáně před oxidačním působením volných radikálů. Blahodárně působí na normální činnost kostí a kloubů. V neposlední řadě přispívá ke zdraví nervového systému.

• zdraví jater

• zdravá pokožka

• antioxidační účinek

• správná hladina cholesterolu

• funkce srdce a krevní oběh

• zdravé kosti a klouby

• nervový systém

 

Popis

Kurkuma neboli indický šafrán má původ v jižní Asii. Je známá především jako koření žluté barvy ze sušeného mletého oddenku. Je součástí oblíbené směsi karí. Obsahuje asi 5 % éterického oleje s hlavními složkami sabinenu, felendrenu a žlutého barviva kurkuminu. Z kurkumy se také vyrábí moučka, která se na trhu objevuje pod názvem Arrowrot nebo Koa.

Používá se do rybích a želvích polévek. Kurkumin je známý jako barvivo, které se používá i do potravinářských výrobků. K léčebným účelům se zlatožluté koření získávané z této rostliny v zemích svého původu používá již 4 000 let. Kurkuma hrála prominentní úlohu na začátcích ajurvédy, nejstarší celostní medicíny na světě, jejíž počátky se stanovují kolem roku 2000 př. n.l.

Název Zaferan
Výrobce BIO INTERNATIONAL
Žadatel CORAL CLUB CZ, s.r.o.
Vydáno 15.03.2013


Dávkování 1 kapsle denně s jídlem. Hmotnost: 24,3 g. Balení: 90 kapslí. Doplněk stravy
Upozornění Nevhodné pro děti. Před užíváním se poraďte se svým lékaře. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí, na suchém, tmavém místě při teplotě do 25 st. C. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.
Číslo šarže: uvedeno na obalu. Kurkuma podporuje funkce jater, správnou hladinu cholesterolu v krvi a pomáhá udržovat zdravou pokožku. V těle působí jako antioxidant, a tak napomáhá chránit buňky a tkáně před oxidačním působením volných radikálů.
Blahodárně působí na normální činnost kostí a kloubů. V neposlední řadě přispívá ke zdraví nervového systému. Zdraví jater. Zdravá pokožka. Antioxidační účinek. Správná hladina cholesterolu. Zdravé kosti a klouby. Nervový systém.
Aktivní látky extrakt 30:1 z oddenku kurkumy (Curcuma longa), maltodextrin, uhličitan vápenatý (stabilizátor), stearát hořečnatý (látka protispékavá), želatinová kapsle
Detailní složení

Kurkuma-Curcuma longa-extrakt 30:1 z oddenku: 120 mg
Maltodextrin: 
Stearát hořečnatý: 
Uhličitan vápenatý: 
Želatinová kapsle: 
1 kapsle obsahuje:

Na mezinárodním e-shopu uvidíte ceny pro nečleny klubu.

Doporučujeme nákup za nejlevnější ceny na trhu za  ceny klubové  o 20% levněji.

Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club.

 

Mezinárodní e-shop Corál Club. https://cz.coral-club.com/

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Pokud si nebudete s čímkoliv neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!