Spirulina Capsules (120 kapslí)

Klikněte pro zvětšení obrázku
kliknutím zobrazíte detail obrázku

Vlastnosti

Spirulina a přídatné látky.

Popis

Spirulina se vyskytuje v jídelníčcích ve více než 70 zemích světa. Podle mínění Ruské zdravotnické organizace se jedná o jednu ze základních složek výživy 21.století. Tato řasa má vynikající nutriční vlastnosti s blahodárným účinkem na zdraví člověka. 
Produkt „Spirulina v kapslích“ byl vytvořen proto, aby byly tyto její vlastnosti dostupné pro každého. 

Lidé se špatnou chutí k jídlu, po překonaných operacích a jiných onemocnění mohou spirulinu používat jako koncentrovaný zdroj bílkovin a vitaminů. 

Membrány spiruliny se skládají z „měkkých“ mukopolysacharidů, proto je lidský organismus lehce tráví a vstřebává biologicky plnohodnotnou bílkovinu této řasy (více než 60 %), která obsahuje všechny pro člověka nezbytné aminokyseliny, včetně všech 8 esenciálních aminokyselin. Ve srovnání s produkty živočišné výroby, které obsahují velké množství tuků, je ve spirulině 5-6 % tuku, který je tvořen především z polynenasycených mastných kyselin, jež jsou pro organismus velmi důležité. Mezi tyto kyseliny patří i kyselina linolová a gama-linolová. Kyselinu gama-linolovou lze přitom kromě spiruliny najít v přírodě pouze v mateřském mléce. 

Kromě toho je spirulina nejbohatším zdrojem vitaminů A, B12, E a vitaminu F - esenciální mastné kyseliny. V 10 g spiruliny jsou obsaženy více než tři doporučené denní dávky vitamínu B12. Nedostatek vitamínu B12 lze pozorovat u lidí starších 50 let, vegetariánů, těhotných žen, silných kuřáků a u osob trpících nemocemi žaludečního a střevního traktu. 
Ve spirulině je také mnoho minerálních látek a mikročástic. Pozornost si zaslouží i vysoký obsah antioxidantů posilujících imunitu, jako jsou betakaroten, selen a germanium. Spirulina obsahuje 5krát více železa než pivní kvásek nebo kopr. 

Spirulina je mikroskopická vodní řasa, která je významným zdrojem proteinů, karotenoidů, vitaminů řady B, minerálů a esenciálních mastných kyselin. Napomáhá zlepšit fyzickou výkonnost, vitalitu a díky obsahu draslíku posiluje srdeční činnost. Je oporou pro funkci jater. Pomáhá snižovat pocit hladu a chuť na sladké a tím přispívá k regulaci tělesné hmotnosti. Má antioxidační účinky, posiluje imunitu těla a svoji roli uplatňuje při stabilizaci krevního tuku a cukru. 

•    doplnění bílkovin, vitaminů a minerálních látek 
•    imunita – vitalita 
•    zdraví srdce 
•    funkce jater

 

Název Spirulina
Výrobce RBC Life Sciences, Inc.
Žadatel CORAL CLUB CZ, s.r.o.
Vydáno 21.07.2009
Platné do
Typ oznámení
Č.j. OVZ-35.1-28.05.2009-28894
Dávkování Maximálně 6 tablet denně.
Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu.
Aktivní látky Spirulina platensis obsahuje (beta karoten, vitamin B1-thiamin, B2-riboflavin, vitamin B6, vitamin B12-kyanokobalamin, železo, fosfor, hořčík, mangan, chróm), kyselina stearová, stearát hořečnatý
Detailní složení

Beta karoten: 898 mikrogram
Chróm: 3,5 mikrogram
Fosfor: 4,33 mg
Hořčík: 3,17 mg
Kyselina stearová: 
Mangan: 0,03 mg
Spirulina platensis: 500 mg
Stearát hořečnatý: 
Vitamin B1 (Thiamin): 0,04 mg
Vitamin B12 (Kyanokobalamin): 1,17 mikrogram
Vitamin B2 (Riboflavin): 0,05 mg
Vitamin B6: 0,02 mg
Železo: 0,67 mg
1 tableta-520 mg obsahuje:

Na mezinárodním e-shopu uvidíte ceny pro nečleny klubu.

Doporučujeme nákup za nejlevnější ceny na trhu za  ceny klubové  o 20% levněji.

Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club.

 

Mezinárodní e-shop Corál Club. https://cz.coral-club.com/

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Pokud si nebudete s čímkoliv neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!