Assimilator (90 kapslí) enzymy napomáhají štěpení a trávení potravy

Klikněte pro zvětšení obrázku
kliknutím zobrazíte detail obrázku

Vlastnosti

proteáza, amyláza, laktáza, celuláza, maltáza, lipáza, papain, bromelain, vitamin A 1000 ME, vitamin D 200 ME, drcený korál a přídatné látky.

Popis

V případě potřeby vstřebat více potravy než je obvyklé, je nutné posílit trávicí schopnost trávicího traktu zvýšením množství trávicích enzymů, které v trávicím traktu štěpí složité výživné látky na jednodušší, jež se pak vstřebávají přes sliznici tenkého střeva a dostávají se do krve. Pro zvýšení štěpení výživných látek a také při nedostatečné výrobě enzymů trávicím traktem je nutné dodávat enzymy zvenčí pomocí biologicky aktivních doplňků stravy, například pomocí „Assimilátoru“, přírodního produktu s obsahem enzymů zlepšujících trávení. Asimilátor obsahuje základní enzymy rostlinného původu. 

Obsažený bromelain a papain podporují trávení a celkový imunitní systém. 

Trávicí enzymy amyláza, celuláza a lipáza přispívají k dobré funkci trávicího traktu, pomáhají při nadýmání a zácpě. Jsou podporou pro vstřebávání výživných látek z potravy, které naše tělo absorbuje a dále je použije jako stavební bloky k budování buněk, tkání, orgánů, žláz a systémů, které se následovně stávají účastníky více metabolických procesů. 

Vitamin A je nezbytný pro správné fungování imunitního systému a napomáhá udržovat zdravé sliznice trávicího traktu. Je důležitý pro správnou funkci metabolismu. Vitamin A má antioxidační účinky, zabraňuje škodlivému působení volných radikálů a tím chrání buňky a tkáně před poškozením. 

Vitamin D má vliv na vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy a podporuje normální funkce imunitního systému. 

Drcený korál pochází z hlubokovodních korálů skleraktinií, které rostou v Japonském moři poblíž ostrovů Okinawa a Tokunosima. Mořský korál je unikátní substance, ve které byla po více než 500 milionů let jeho existence dosažena dokonalá harmonie živočišného, rostlinného a minerálního světa. Je to udivující přírodní útvar, který v sobě spojuje hned několik materiálních forem - je to mořský živočich s podivným vzhledem, který připomíná rostlinu, existuje díky mořským solím a živí se mořskými mikroorganismy. 

„Kostra Korálu“ je komplex minerálních solí, který podmiňuje jeho unikátní účinky a působení na organismus. V podstatě se jedná o soli vápníku a hořčíku, ale obsahuje také draslík, sodík, železo, fosfor, síru, křemík, chrom, mangan, zinek a jiné prvky. Tento bohatý komplex přírodních solí reguluje minerální rovnováhu v těle. 
Název Assimilator
Výrobce BIO INTERNATIONAL
Žadatel CORAL CLUB CZ, s.r.o.
Vydáno 16.12.2010

Dávkování 1 kapsle 2-3x denně s jídlem
Upozornění Nevhodné pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy.
Uchovávejte mimo dosah dětí, na suchém místě při teplotě do 25 stupňů Celsia. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu
Aktivní látky směs enzymů (proteáza, amyláza, lipáza, maltáza, laktáza, bromelain z ananasu, papain z Carica papaya, celulóza), mikrokrystalická celulosa, prášek z korálu, stearát hořečnatý, vitamin A (retinyl-acetát), vitamin D (cholekalciferol), kapsle (prášková celulosa, voda)
Detailní složení

Amyláza: 
Bromelain z ananasu: 
Celulóza: 
Kapsle (prášková celulosa, voda): 
Korál-prášek: 30 mg
Laktáza: 
Lipáza: 
Maltáza: 
Mikrokrystalická celulosa: 
Papain z Carica papaya: 
Proteáza: 
Směs enzymů: 360,5 mg
Stearát hořečnatý: 
Vitamin A (retinyl-acetát): 300 mikrogram
Vitamin D (cholekalciferol): 5 mikrogram
1 kapsle obsahuje:

Na mezinárodním e-shopu uvidíte ceny pro nečleny klubu.

Doporučujeme nákup za nejlevnější ceny na trhu za  ceny klubové  o 20% levněji.

Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club.

 

Mezinárodní e-shop Corál Club. https://cz.coral-club.com/

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Pokud si nebudete s čímkoliv neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!