H-500 (120 kapslí) silný antioxidant, zdroj energie.

Klikněte pro zvětšení obrázku
kliknutím zobrazíte detail obrázku

Vlastnosti„H-500“ je zdrojem vitality, vytrvalosti a obnovy fyzické a psychické práceschopnosti.

„H-500“ zvyšuje odolnost při fyzické námaze, sportování a těžké práci a zrychluje regeneraci svalů po námaze.

Díky tomuto účinku lze produkt doporučit lidem pracujícím intelektuálně, lidem pracujícím v těžkém průmyslu, dále sportovcům a také milovníkům aktivního odpočinku, protože umožňuje lehce překonávat nadměrnou únavu, uvolnit napětí a zvýšit pružnost a vitalitu svalů.

„H-500“ brání oxidaci zdravých buněk, obnovuje v organismu blahodárné zásadité prostředí a napomáhá lepší výživě buněk a látkové výměně.

 

Popis

Doplněk stravy „H-500“ doplňuje řadu výrobků, které mají antioxidační účinky. Svým složením s obsahem hořčíku, draslíku a vitamínu C zajišťuje ochranu před volnými radikály a pomáhá obnovit normální práceschopnost organismu. Hořčík se podílí na snížení míry únavy a vyčerpání. Podporuje elektrolytickou rovnováhu a normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy, činnost svalů, syntézu bílkovin, psychickou činnost, normální stav kostí a zubů. Přispívá k procesu dělení buněk. Draslík podporuje normální činnost nervové soustavy, svalů a pomáhá udržovat správnou hladinu krevního tlaku. Vitamín C pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Dále podporuje tvorbu kolagenu, který je důležitý pro správnou funkci cév, kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a obranyschopnosti organismu. Jeho nezastupitelná funkce je ve zvyšování absorpce železa a podpoře normálního energetického metabolismu v těle. Vitamín C pomáhá snižovat únavu a vyčerpání a podílí se na regeneraci redukované formy vitamínu E. Podporuje imunitní systém během intenzivního fyzického výkonu i po něm. Pro větší účinnost se doporučuje před použitím rozpustit obsah kapsle ve sklenici pitné neperlivé vody. Díky „H-500“ přestane problém předčasného stárnutí pro vás existovat.

 

Název H-500
Výrobce BIO INTERNATIONAL
Žadatel CORAL CLUB CZ, s.r.o.
Vydáno 14.02.2012


Dávkování 1 kapsle 2x denně zapít 250 ml neperlivé vody nejlépe ráno a pozdě odpoledne
Upozornění Nevhodné pro děti. Osoby nemocné nebo těhotné ženy by se měly před užíváním tohoto přípravku poradit se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy.
Uchovávejte mimo dosah dětí, na suchém místě při teplotě do 25 stupňů Celsia. Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu
Doplněk stravy. Hmotnost: 22,8 g - 60 kapslí
Aktivní látky patentovaná směs H-500 (citran hořečnatý, citran draselný, askorban draselný, oxid křemičitý, boritan sodný), želatinová kapsle
Detailní složení

Askorban draselný: 
Boritan sodný: 
Citran draselný: 
Citran hořečnatý: 
Oxid křemičitý: 
Patentovaná směs H-500: 300 mg
Želatinová kapsle: 
1 kapsle-380 mg obsahuje:

Na mezinárodním e-shopu uvidíte ceny pro nečleny klubu ( bez registrace)

Doporučujeme nákup za nejlevnější ceny na trhu za  ceny klubové  o 20% levněji.

Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club.

 

Mezinárodní e-shop Corál Club přímá registrace: https://cz.coral-club.com/

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Pokud si nebudete s čímkoliv neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!

Dále Vám můžeme doporučit tyto výrobky: