Microhydrin 60 kapslí antioxidant/ mineralni latky a vitamin C

Klikněte pro zvětšení obrázku
kliknutím zobrazíte detail obrázku

Popis

Microhydrin je patentovana formule unikatni smesi mineralnich latek a vitaminu C, vyvinuta pro potrebu pri telesne i dusevni namaze, ve stresovych podminkach a pri sportovani.

Draslik je velmi dulezity pro procesy vedeni nervovych impulsu ke svalum a pro vznik acetilcholina, coz je zprostredkovatel nervovych impulsu. Draslik je nezbytny pro vodni a elektrolytickou rovnovahu v celem tele, je dulezity pro svalove funkce vcetne funkce svalu srdecniho. Podporuje udrzeni spravne hladiny krevniho tlaku. V pripade potreby dovede rehydratovat organismus, tzn. znovuobnovit dostatek tekutin v tele.

Horcik ovlivnuje elektrolytickou bilanci, energeticky metabolismus, prenos neuronu pro spravne fungovani nervoveho systemu, mrsteni svalu vcetne srdecniho, bunecne deleni, udrzeni zdravych kosti, zubu a syntezu bilkovin. Je nezbytnym faktorem v metabolismu mastnych kyselin, coz umoznuje udrzovat hormonalni zdravi.

Kremik je dulezitou soucasti pojivovych tkani a vyznamne se podili na stavbe kosti. Pomaha udrzovat zdrave vlasy, plet a nehty, prispiva k revitalizaci kuze. Je potrebny pri tvorbe kolagenu a k ochrane zaludecnich sliznic.

Vapnik je nejvice se vyskytujici esencialni mineralni prvek v lidskem tele, ktery je z 99% obsazen v kostech a zubech. Vapnik je potrebny nejen pro vyvoj zubu a kosti a pro udrzeni jejich struktury, mineralizaci a hustoty, ale je dulezity pro krevni srazlivost a ovlivnuje udrzeni spravne hladiny krevniho tlaku. Podili se na prenaseni signalu mezi nervovymi bunkami, moduluje energeticky metabolismus a tim prispiva i ke kontrole hmotnosti. Ma vliv na funkce svalu vcetne srdecniho a napomaha cinnosti strevnich bunek, podporuje normalni regulaci jejich vyvoje a rustu. Udrzuje mirne alkalicke prostredi v tele.

Vitamin C ma antioxidacni ucinky, to znamena ze, ochranuje kyselinu deoxyribonukleovou (DNA), bilkoviny a lipidy pred oxidaci volnymi radikaly. Dale podporuje tvorbu kolagenu, je dulezity pro spravnou funkci nervoveho systemu, zvysuje obranyschopnost organismu hlavne behem a po zvysene telesne namaze, snizuje pocit unavy, pomaha pri rustu a regeneraci tkani, podporuje zdravy stav dasni a hraje rozhodujici ulohu v aktivitach mnoha dulezitych enzymu. Jeho nezastupitelna funkce je v podpore absorpce zeleza a celkova podpora energetickeho metabolismu v tele.

obranyschopnost; energie; kardiovaskularni system; traveni a metabolismus; zdrave kosti a pruzne svaly; plet, vlasy, nehty; elektrolyticka rovnovaha. Složení: Microhydrin

 

Název Microhydrin
Výrobce RBC Life Sciences, Inc.
Žadatel CORAL CLUB CZ, s.r.o.
Vydáno 11.05.2010
Platné do
Typ oznámení
Č.j. OVZ-35.1-14.01.2010-19534
Dávkování první dva dny vezměte 1 kapsli denně a zapijte sklenicí vody, pak můžete zvýšit dávku na 1-2 kapsle 2x denně nebo užívat podle rady vašeho lékaře.
Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí, na suchém a chladném místě při teplotě do 25 stupňů Celsia.
Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu
Aktivní látky rýžový prášek, patentovaná směs Microhydrin (uhličitan draselný, askorbát hořečnatý, citrát draselný, oxid křemičitý, čištěná voda, hydroxid vápenatý, mannitol, kyselina askorbová, síran hořečnatý, kyselina citrónová, slunečnicový olej), stearát hořečnatý, rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulosa, voda)
Detailní složení

Askorbát hořečnatý: 
Citrát draselný: 
Čištěná voda: 
Hydroxid vápenatý: 
Kyselina askorbová: 
Kyselina citrónová: 
Mannitol: 
Microhydrin-pantentovaná směs: 300 mg
Oxid křemičitý: 
Rostlinná kapsle-hydroxypropylmethylcelulosa, voda: 
Rýžový prášek: 
Síran hořečnatý: 
Slunečnicový olej: 
Stearát hořečnatý: 
Uhličitan draselný: 
1 kapsle obsahuje:

Na mezinárodním e-shopu uvidíte ceny pro nečleny klubu.

Doporučujeme nákup za nejlevnější ceny na trhu za  ceny klubové  o 20% levněji.

Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club.

 

Mezinárodní e-shop Corál Club. https://cz.coral-club.com/

Kupujte produkt tam, kde je Vám automaticky nabídnuta i možnost konzultace!

Pokud si nebudete s čímkoliv neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!

Dále Vám můžeme doporučit tyto výrobky: