Mírnější očisty těla pro děti, starší lidi, pro oslabené a nemocné….

Očisty těla nejsou jen očistou fyzického těla, jsou často začátkem transformace každého z nás, začátkem změn v životě. Fyzické tělo je jen jedna část a právě tímto začátkem práce na sobě se dost často dostáváme k uzdravení i na úrovni naší duše.


Přes očistu těla se dostáváme více k sobě a uvědomujeme si další věci, které s naším zdravím, štěstím, úspěchem a vztahy souvisí.


U svých klientů, zákazníků vidím velké proměny. Jako třeba u své klientky, dnes i mé kamarádky Lucie.
Její příběh si můžete přečíst zde, vím, co prožívá dnes po čtyřech letech a je to skvělé. https://www.detoxikace-vyziva.cz/coral-club-colo-vada/pribehy-spokojenych-klientu/autoimunitni-onemocneni-morbus-bechtev-je-minulost.php


Colo Vadu Plus známe, jde o silnou hloubkovou očistu organismu.
Každý, se ale na  Colo Vadu Plus necítí, a ne pro každého je Colo Vada Plus vhodná.


Mírnější očisty doporučuji a sestavuji dětem, starším lidem, nemocným, oslabeným lidem, nebo i tam, kde je strach, že je kůra příliš náročná.


Napíši vám, jakou očistu si dělají pravidelně dvakrát za rok moje děti a takové podobné očistné kůry sestavuji i svým klientům.


Základem očisty je kaolín- hlína, která důkladně očistí organismus a především naše střevo.
Kaolín znáte z Colo Vady Plus a je možné ho zakoupit samostatně.
Pozor!!! Kaolín se užívá u dětí trochu jinak, rozhoduje např: věk, váha a vždy se dá připravit chutný koktejl, které dítě vypije.


Vím, že základem zdraví je zdravé střevo a výborná střevní peristaltika a také to, že ve střevě je 75 % našeho imunitního systému.
Proto také již několik let tímto způsobem u svých dětí podporuji a udržuji zdravou imunitu.
A skutečně, funguje to.


Kaolin působí jako sorbent, absorbuje, doslova pohlcuje toxiny z trávicího traktu. Tato pozoruhodná látka absorbuje 40 krát více toxických látek, než je její vlastní váha. Kaolin napomáhá odvádět zastaralý obsah střeva a uvolňuje ztvrdlé a slizem potažené látky na stěnách střev.
K čištění střev dochází díky tomu, že prášek Colo Vada Mix/kaolín silně bobtná a mění se na na gelovitou hmotu s unikátní schopností  změkčovat  a poutat  na sebe velké množství  odpadu a toxických látek z organismu.


Tímto způsobem se zásoby zatuhlého obsahu střeva vyloučí ven.
Moje děti vždy v průběhu očisty, ale i několik let po celý rok pijí korálovou vodu Corál Mine.
Corál Mine vždy zesílí účinky jakékoliv očisty těla.
Kvalita vody má dalekosáhlý vliv na vitalitu a zdraví celého našeho těla, vždyť naše tělo je ze 75 % složeno z vody.


Živá korálová voda zásadně pomáhá při procesu uzdravení, odkyselení, hydrataci atd.
Je blahodárná pro imunitní systém každého z nás včetně dětí, kojících a těhotných žen.


Nemá vedlejší účinky.


Velkou sílu korálové vody poznal jeden z našich zákazníků, kterému se několik let tvořily ledvinové kameny, díky pravidelnému pití se ledvinové kameny tvořit přestaly a postupně se rozpustily.

Účinky Corál Mine jsou skvělé v době nachlazení, chřipek, v době nemoci.

Zde více info.


A především korálová voda je zdrojem životně důležitých přírodních minerálů jedná o soli vápníku a hořčíku, ale obsahuje také draslík, sodík, železo, fosfor, síru, křemík, chrom, mangan, zinek a jiné prvky.
Korálovou vodu dávám do vody filtrované zbavené těch nejhrubších nečistot. Filtr, který používám je finančně dostupný každému.

Přidávám i odkaz, kde jsem filtr zakoupila:https://www.filtry-vodni.cz/katalog/filtry/filtry-na-kohoutek/633.html


Dále doporučuji mít doma projímadlo Cascadu Sagradu, kterou mohu zaslat i v obálce např. jen několik kusů. Pokud samozřejmě někdo trpíte na zácpu, doporučuji celé balení.
Pro děti většinou vždy zasílám cca 4-10 kusů.


Kaolín, Corál Mine a Cascada Sagrada je základem pro očistu organismu.


Samozřejmě mnohdy je potřeba ještě před užíváním kaolínu detoxikovat lymfatický systém, játra a další….ráda případně sestavím očistný program přesně na míru včetně dávkování.

Marcela Kalabzová

Tel:773 486 600