Někteří klienti se mi svěřují se svými zkušenostmi s léčbou doporučenou lékařem. Užíváním léků se jejich zdravotní stav nelepší a v mnoha případech spíše zhoršuje. Nečekejme zázraky. Lékaři dělají pouze svoji práci a vzhledem k tomu jakou moc má ve světě farmaceutický průmysl, kterému jde především o zisky se jen tak nic moc měnit nebude. Lékaři za nás životní styl nezmění a ani očistu těla neudělají. Není důvod si na lékaře stěžovat. Zodpovědnost za své zdraví neseme pouze mi sami.

Objednávka produktů zde+vstup do Corál Club

Dnes, když píši tento článek jsem dostala email s tímto názorem mé klientky na naše zdravotnictví:

Taky chápu, že lidi potřebují poradit,vysvětlit a je to dáno hlavně tím, že v našem zdravotnictví chybí obecně lidský přístup a na člověka je pohlíženo jako na kus, bezcitné jednání se stává jakousi normou. To nemluvím o tom, že oficiální medicína není schopná člověka léčit opravdu. Ano, uznání si zaslouží traumatologie, popáleninová centra a jiné spec. pracoviště, kde akutně zachraňují životy. Jinak je to podle mého názoru vyrábění nemocí, protože systém je tak nastaven.

Ani já neumím zázraky, je to o přístupu každého člověka ke svému zdraví a o prioritách. Ani já za nikoho změnu neudělám a očistu těla také ne. Můžu pouze sestavit kúru přesně na míru a předat své zkušenosti, doporučení.

V dnešní době chemických potravin, chemické kosmetiky a znečištěného životního prostředí se bez očisty neobejdeme.

Sama vím, že udělat změnu není jednoduché, ale stálo to za to. Radost ze zdravých dětí  a celé rodiny je velkou odměnou.

A jak dnes řešíme občasné lehčí onemocnění?

Posílám pro inspiraci, jak řešíme mírný zánět ucha na prázdninovém táboře.

Přidávám ještě důležité informace o Corál Mine, kdy ho použít?

Kůru, pokud budete potřebovat, můžu sestavit i na dálku, při akutních stavech ihned.

Moje děti si užívají prázdniny na táboře. Syn, když na tábor odjížděl, měl v uchu malý vřídek. S ušima nikdy potíže neměl.  Včera mi volal hlavní vedoucí, že má syn potíže s uchem a lékařka mu doporučila antibiotika. Ptala jsem se na jeho celkový zdravotní stav a vyšel mi velice dobře, nemá teploty a zúčastňuje se všech táborových aktivit.

Místo antibiotik od lékařky jsem zvolila přírodní antibiotika a další produkty, které nijak nezatíží organismus.

Pro svoji rodinu volím cestu k uzdravení tak, aby pomohla a neublížila. Již 7 let jsme antibiotika neměli. Je to díky detoxikaci organismu a změně životního stylu.

Na tábor jsem mu odvezla koloidní stříbro Silver Max, Microhydrin a joalis produkty. Pro jistotu, jsem přidala Corál Mine, který umí doslova zázraky.

Ale o zkušenosti s korálovou vodou až někdy příště, musím balit na dovolenou.

Určitě si vezmeme sebou i přírodní lékárničku, kde budou všechny tyto produkty.

Doporučuji tuto kombinaci produktů i Vám všem mít vždy po ruce jak doma tak i na dovolené.

Posílám na ukázku sestavení kůry pro syna 12 let/ve spodní části emailu.

A zde informace o přírodních antibiotikách.

Silver Max, koloidní stříbro

Koloidní stříbro je celosvětově známým účinným podpůrným prostředkem při léčení chorob vyvolaných bakteriální nákazou a chorob virového původu. Používá se rovněž jako dezinfekční prostředek.

Koloidní stříbro, pomáhá:

Bakteriální infekce -  angína, průjem, tuberkuloza, žaludeční a střevní záněty, nákazy, stafylokoky a streptokoky, svědění konečníku

Mykotické a kvasinkové infekce -  plísně na kůži, nehtech, nohách, poševní mykozy

 

Vleklé zánětlivé stavy - záněty dutin, záněty ústní dutiny, lupénka a lupy

Kožní infekce lišejového typu

Střevní a plícní kandidoza

Rýma, kašel, chřipka

Infekce mízních uzlin

Zánět průdušek

Záněty mandlí

Krční záněty

Nachlazení

Opary

Akné

Co je to koloidní stříbro?

Koloidní stříbro jsou maličké částice a ionty metalického stříbra.     Mají stejný elektrický náboj, takže se vzájemně odpuzují a jsou ve stálém pohybu. Proto lze říci, že koloidní stříbro je aktivní.
Částice koloidního stříbra je možné pozorovat pouze elektronkovým mikroskopem. Čím menší jsou částice, tím bude roztok účinnější. Optimální velikost stříbrných částic je od 1,5 do 5 nm při koncentraci 10 mg stříbra na litr vody (10 ppm). Pro srovnání: viry mají velikost od 15 do 150 nm a bakterie od 350 do 1000 nm a jsou tedy podstatně větší než částice koloidního stříbra, které díky tomu mohou volně pronikat do nitra patogenů a podporovat léčebný proces.
Je třeba zdůraznit, že lidské tělo vyplňují přirozené koloidní látky jako je krev, lymfa, nitrobuněčné tekutiny. Stříbro v koloidní formě má podobnou strukturu jako organické tekutiny, což je pro lidský organismus dobré, neboť se koloidní stříbro díky tomu snadno vstřebává. Mikroskopická velikost částic stříbra jim dokonce umožňuje pronikání z vlásečnic do každé živé buňky, v níž mohou urychlovat a podporovat léčebný proces na buněčné úrovni.

Proti čemu působí koloidní stříbro?

Koloidní stříbro se používá jako přírodní antibiotikum. Je celosvětově známým účinným podpůrným prostředkem při léčení chorob vyvolaných bakteriální nákazou a chorob virového původu.

Používá se rovněž jako dezinfekční prostředek. Většina lidí, která užívala koloidní stříbro, se velmi rychle zbavila nepříjemných zdravotních neduhů. A to díky tomu, že stříbro ve své koloidní formě ničí nebezpečné viry a choroboplodné bakterie. Současně však neničí "dobré" aerobní bakterie, které jsou pro náš organismus velmi potřebné.
Koloidní stříbro chrání imunitní systém a napomáhá jeho regeneraci, zlepšuje trávení, neboť aktivuje trávící enzymy. Koloidní stříbro je velmi účinné, mírné a netoxické. Mikroskopické částice stříbra se nehromadí v organismu, protože v průběhu několika dnů dojde k jejich vyloučení. Pokud antibiotikum eliminuje asi 6-7 škodlivých bakterií, koloidní stříbro ničí více než 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz a plísní. Částice stříbra nenapadají škodlivé mikroorganismy přímo, ale působí jako katalyzátor, který se v průběhu procesu nespotřebovává. Účinek stříbra je založen na deaktivaci enzymu, který je nezbytný pro aerobní metabolismus jednobuněčných bakterií, virů a mykóz. V důsledku toho zmíněné škodlivé mikroorganismy odumírají v průběhu 5-6 minut.
Pravděpodobně díky tomu, že se jedná o proces nepřímý, si nejsou bakterie schopny vytvořit odolnost proti částicím stříbra, jako k tomu dochází u antibiotik. Aby ovšem byl účinek stříbra co nejefektivnější, je nezbytně nutné doplňovat dostatek tekutin, alespoň 8 x 200 ml sklenic vody za den. Zabrání se tím přetížení jater a pocitům zaplavení organismu toxiny, tzn. reakce, která se projevuje podobně jako lehká chřipka, kdy někteří lidé pociťují slabé bolesti hlavy a zvýšenou teplotu. Tento stav je způsoben velkým množstvím umírajících patogenů, které jsou vyplavovány z těla. Organismus může reagovat i slabým průjmem. Voda pomáhá rychleji vyplavit tyto toxiny z těla a tím zabraňuje jejich hromadění. Každý jedinec pociťuje toto ´toxické zaplavení´ jiným způsobem, někteří lidé dokonce nezaznamenají žádnou změnu. Koloidní stříbro může být užíváno vnitřně (orálně, je důležité nechat pod jazykem co nejdéle, alespoň 30-90 sekund před polknutím) nebo zevně, nastříkáním nezředěného roztoku přímo na postižená místa.
Koloidní stříbro dezinfikuje kůži, mírní zánětlivé stavy a svědění, těžko se hojící rány, popáleniny (včetně slunečních) zmírňuje infekci, podporuje rychlou regeneraci poškozených buněk, akné.
Koloidní stříbro zmírňuje vnější projevy akné a zároveň uvnitř čistí organismus, takže odstraňuje příčiny této choroby, zmírňují bolest a svědění kůže.

Někteří lékaři doporučí pravidelný denní příjem jako ochranu proti virové infekci, zejména pro lidi náchylné k infekcím.  Koloidní stříbro je silné, přirozené antibiotikum a preventivně působí proti nákazám. Funguje jako katalyzátor.

Historie používání stříbra.

Baktericidní vlastnosti stříbra byly využívány již ve starověku. Pití ze stříbrných pohárů či vhazování stříbrných mincí do mléka nebo vody prodlužovalo trvanlivost tekutin a udržovalo je déle čersvé.
Při morové epidemii v Evropě ve 14. století dávali bohatí rodiče svým dětem jako prostředek proti nákaze sát stříbrné lžičky. V 19. století bylo v Německu zjištěno, že mírný roztok stříbra působí jako dezinfekce při zánětech očí, aniž by to vyvolávalo podráždění sliznic.
Ještě v dnešní době se můžeme setkat s praktikou vkládání stříbrné lžičky do úst, což vede k odstranění oparů. Koloidní stříbro, které je známé více než 90 let, se považuje za přírodní lék.

Já osobně používám Siver Max od společnosti Corál Club.

Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

Složení: Denní dávka: 1 čajová lžička denně. Jedna dávka obsahuje: Koloidní stříbro (koloid) koncentrace v roztoku 10 ppm (parts per million, milióntina, (1pmm odpovídá 1 miligramu látky na litr roztoku). Neobsahuje: konzervanty, umělá barviva, aromatizátory. Netoxický a nezpůsobuje závislost a nežádoucí účinky.

Dávkování:

Dospělí: 1/2 čajove lžičky jednou nebo dvakrát denně (podle potřeby). 
Děti: 1/4 - 1/2 čajová lžička denně.

Zevní potírání - akné, vyrážek, ekzémů, oděrek a ran, popálenin, bodnutí hmyzem, míst zasažených plísněmi (praktičtější formou na zevní použití je Silver gell. Malé množství tonika naneste na kosmetický tampon a jemně potřete pokožku tváře, krku a dekoltu. Nejvhodnější je použit Koloidní stříbro každý den ráno a večer, předtím, než si nanesete oblíbený krém a make-up. Na pokožku příznivě působí doplňující osvěžování tváře a dekoltu během dne.

Upozornění: Koloidní stříbro je vhodné užívat vnitřně po dobu 2 měsíců a poté udělat na pár týdnů pauzu. Je potřebné sledovat individuální reakce organismu na tento přípravek a v případě potřeby se obrátit na lékaře.

Kontraindikace: nebyly zjištěny.

Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.

Kůra pro mého syna/ mírný zánět ucha

1 Vnitřní užívání koloidního stříbra = přírodní antibiotikum.

Tři krát denně, před snídaní, obědem a večeří 1,5 malé čajové lžičky koloidního stříbra, cca 5 min před jídlem +1 kapsly Microhydrinu zapít vodou, pouze ráno.

2  Joalis preparáty:

Auridren/ucho  Meningokok/bakterie

Dávkování kapiček:užívejte 10 kapek ráno a deset kapek večer 20 min před jídlem nebo po jídle.Kapejte rovnou do pusy a nebo na plastovou lžičku.(lze i na lžičku s vodou)  Udělejte 1-3 min pauzu mezi jednotlivými preparáty.

3 Přírodní kapky si můžete vyrobit z koloidního stříbra a Microhydrinu od společnosti Corál Club.

10ml koloidního stříbra+Microhydrin
U dětí podle věku 0,5-0,75 kapsle Microhydrinu
U dospělých můžete použít celou kapsly.
Roztok koloidního stříbra a Microhydrinu dejte do nosního spreje a protřepejte. Spotřebujte do 4 dnů.
Do každé nosní dírky/ucha můžete vstříknout 1-4 kapky i několikrát denně.

Doporučuji vám zajímavý článek o antibiotikách zde:Proč používat antibiotika s rozmyslem?

Využití korálové vody při nachlazení zánětu v organismu a další:

Pokud chcete infekci v krku, zánět v organismu zvládnout rychleji, připravte si 250 ml teplé vody (co snesete) a sáček vložte do vody, nádobu zakryjte a nechte louhovat 5-10min, poté zamíchejte a ihned vypijte. Takto si můžete připravit zásaditou vodu několikrát během dne po dvou až třech hodinách. Bakteriím a virům se nedaří v alkalickém prostředí a vy tak během 1-2 dnů ve většině případů odvrátíte propuknutí chřipky, angíny, ale i dalších nemocí.
Při nachlazení a začínající chřipce využijte ještě další produkty a to především:Microhydrin,Silver-Max (koloidní stříbro ), First Food (kolostrum, mlezivo), Pau ď Arko