Mobilní telefony ovlivňují naše zdraví.

O víkendu jsem měla možnost setkat se s lékařkou Institutu zdraví v Moskvě Olgou A. Butakovou. Přijela do Prahy a ve společnosti Corál Club přednášela o svých zkušenostech v oblasti zdravého životního stylu. Mluvila o tom jak potraviny, které používáme ovlivňují naše zdraví.   Ze své zkušenosti můžu to, co paní doktorka říkala jen a jen potvrdit. To, co si dáme na talíř skutečně ovlivňuje naše zdraví. Ale o tom dnes nechci psát. Zaujalo mě něco úplně jiného. Vím, že mobilní telefony nejsou pro naše zdraví nic vhodného. Zvykli jsme si na ně a bez nich si život v naší společnosti nedokážeme představit. Všimla jsem si, že používání telefonu není nic dobrého pro mé uši. Některé informace k Vám přijdou a vy si jich ani nevšimnete, nemáte čas je řešit, nepřipadají Vám tak důležité. S některými informacemi se ale opět setkáváte a využijete je o něco později.

Už minulý měsíc jsem si objednala Neitronik  na počítač a televizor od společnosti Corál Club, který slouží jako ochrana před elektrosmogem. Paní doktorka nám v Praze pustila zajímavý film, šlo o experiment, na základě kterého vědci zjišťovali působení elektromagnetického záření na kuřecí embrya. Na dvou paletách byla vajíčka, která vědci uložili do dvou inkubátorů. V jednom z inkubátorů byl mobilní telefon, který několikrát za den vyzváněl. A víte, jaký byl výsledek? V inkubátoru s mobilním telefonem se vylíhlo pouze sedm kuřátek a v druhém inkubátoru bez mobilního telefonu jich bylo sedmnáct.

Nedalo mi to a hledala jsem další informace na internetu a zjistila jsem, že takových to pokusů už bylo uskutečněno mnohem více a s podobným výsledkem. Vědci např: vystavili elektromagnetickému záření lidské spermie. Efekt byl razantní a jednoznačný. Spermie rychle ztrácely schopnost pohybu a hynuly. Zjistilo se že právě muži, kteří se léčí z neplodnosti, nejvíce používali mobilní telefon. Australští vědci prokázali, že k poškození DNA spermií může přispívat právě elektromagnetické záření mobilních telefonů. Nenoste proto nikdy mobilní telefon v kapse kalhot! (Deoxyribonukleová kyselina, běžně označovaná DNA (zřídka i DNK), je nukleová kyselina, nositelka genetické informace všech organismů )

Určitě využijte akci na Neitronic u společnosti Corál Club 3+3. Při objednání tří kusů Neitroniků budu mít 3 zadarmo. Cena jednoho kusu je tedy o polovinu levnější a vyjde Vás pouze na 200kč/ks.Pokud Vás Neitronik zaujal zde můžete zakoupit v e-shopu.

Tel:773 486 600